Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez artsus » 02 Lut 2011, 22:32

Witam wszystkich. Nasza petycja jest także opublikowana w portalu petycje.pl
Zapraszamy do oddawania głosów poparcia.

Bezpośredni odnośnik:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6505
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez BT37 » 15 Lut 2011, 17:20

Kochani, proszę was. Podpisujecie petycję, mówcie o niej swoim znajomym i proszę weryfikujcie podpisy

Ważne też są te papierowe petycje i zbierane pod nimi podpisy.
Pozdrawiam was wszystkich cieplutko i dziękuję za każdy podpis.
Beata
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez BT37 » 21 Lut 2011, 01:01

Chciałabym podziękować wszystkim za podpisanie naszej petycji, za wiarę w to, że razem możemy coś zmienić...
Podpisujcie więc :

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6505

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za zaangażowanie w sprawę rozpropagowania niniejszej petycji. Krysiu, Heniu, Jadziu, Aniu ( wysoka ), Dosiu, Teracotto....Dziękuję wam pieknie :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez bibosz » 21 Lut 2011, 14:49

Witam.
Wypełniłem podaną petycję, wypełniła ją cała moja rodzina, znajomi, rodziny znajomych i znajomi znajomych. ;) Linka wkleiłem na facebooka.
Wszystkich zachęcam też do rozpowszechnienia tej ankiety. Jeżeli sami nie będziemy nic robić w tym kierunku to żaden lekarz nam nie pomoże.
Pozdrawiam.
bibosz
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Lut 2011, 14:44

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez geri17 » 25 Lut 2011, 16:35

Czy nie można tej sprawy jakoś bardziej nagłośnić w mediach?? I
co jest z tymi forumowiczami, ??? Ja już ok 400 głosów zebrałam,
puściłam do całej rodziny, znajomych, a oni już dalej do kolejnych
swoich znajomych i rodziny.
Wystarczy opisać na forum sytuacje- chorobę, na profilu , zadzwonić
do ciotki, wujka i wysłac mailem czy to takie trudne??
Niby każdemu
zależy aby była to choroba była uznana za przewlekła a mam wrażenie że tylko mała garstka ludzi się stara.
Pozdrawiam ADA
geri17
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 Lut 2011, 16:34

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez kaska69 » 27 Lut 2011, 22:34

Nie jest to trudne, wysłałam do wszystkich meile, opisy na gg.........wystarczy 10 minut i wszyscy zostali powiadomieni, a wiem ze wszyscy podpisali petycje i dalej " puścili " wiadomosc..........problem tylko z potwierdzeniem meila, ale o tym juz Beatka wie
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez Jadwiga » 17 Maj 2011, 18:58

dzień dobry.Witam państwa i chciałam przekazać informację,którą od lutego 2011 pilotuje w sprawie łuszczycy i uznania jej na liście chorób przewlekłych.NA informację,że Uzbierałam w Zielonej górze I PRZESŁAŁAM kserokopię na adres domowy autorki naszej Beaty 1.537 podpisów. Wczoraj 16 maja 2011 roku osobiście rozmawiałam w sprawie z wicemarszałkiem Posłem Józefem Zych. Jak dowiedziałam się z ust wicemarszałka sprawa łuszczycy po wielu latach będzie dokonczona sukcesem mam na to zapewnienie,iż przypatrywał sie jak to wygląda w Ministerstwie Zdrowia.Otóz od lutego(mojej pierwszej wizyty w biurze poselskim w Zielonej górze ) do wczoraj sytuacja ta jest w końcu satysfakcją dla NAS WSZYSTKICH. W komisji zdrowia, jest zapewnenie,iż jest ogromne poparcie klubus PSL jak i również taka decyzja zapadła z ust posłow ,ktorzy na codzień są lekarzami ,że będzie uznana jako choroba przewlekła.Cieszył się bardzo,że jak mi obiecywał ze zrobi wszystko ma to super relację tam na miejscu i wie dobrze ze czas zakończyć te lata walki.W przyszłym tygodniu osobiście będzie rozmawiał z Minister Zdrowia, na które to spotkanie czeka.CZAS zatem czekać na decyzję Ministerstwa Zdrowia.
ps. w sprawie zbierania podpisów,gdyby nie przeszło musimy mieć 100.tys podpisów by wnieśc do Sejmu .
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez kaska69 » 19 Maj 2011, 21:34

żeby sie udało........czekam na kazda wiadomosc, najwyzej bedziemy znów zbierac podpisy, tak zeby uzbierac te 100 tysiecy
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez Jadwiga » 19 Maj 2011, 22:16

ja myślę ze byłoby realne uzbierać 100 tys ale poważnie należałoby podejśc do petycji.wiele osób mogłoby się zadekalrować i zbierać te podpisy ale czy były chętne? proszę o publiczną deklarację ja już mam ponad 1500 więc i drugie tyle byłoby realne zatem kto kolejny pójdzie ? zreszta nie wiemy ile się udało zebrać ogółem moze wypowie się Beata.Pozdrawiam
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Re: Nasza petycja w portalu PETYCJE.PL

Postprzez Jadwiga » 15 Cze 2011, 22:02

jest prośba jednej z osób aby petycję ze strony internetowej już usunąć bo zawiera jej dane osobowe i chorobę a miało to być przekazane do Ministerstwa Zdrowia.Email WYSŁAŁAM do Beaty i Artura.POZDRAWIAM i czekam na odpowiedz emaila.Jadzia
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron