IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 08 Paź 2012, 19:35

Heniu, tu nie chodzi o udziwienia. Dzisiaj mój szef przekazał mi maila jakiego napisała jedna z biedroneczek z zapytaniem o zakwaterowanie, ceny pokoi i mozliwość uczestnictwa w warsztatach. Był zakłopotany, bo powiedział, Beata, ale nie mam już wolnych pokoi, może w Twojej rezerwacji znajdziesz miejsca. Dlatego ten post, dla wyjaśnienia sytuacji.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 08 Paź 2012, 19:44

Ja prawidłowo w sensie co autor miał na myśli :D ten Twój wpis i odebrałam. Ale może nieprecyzyjnie wyraziłam swoje zdanie :gwiazdka4
Jako uczestniczka wszystkich trzech poprzednich spotkań, stwierdzam tylko fakt - rezerwacja miejsc noclegowych, tylko przez jedną osobę - Twoją, sprawdziła się. Czyli idźmy dalej tą drogą :banan0 Pozdrawiam :gwiazdka9
henia
 

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Agnieszka » 09 Paź 2012, 21:31

Witam

Poniżej plan najbliższych warsztatów dla zainteresowanych udziałem w zajęciach

Czy jest stres i skąd się bierze?
Jakie są źródła i objawy stresu?
Style i strategie radzenia sobie ze stresem - autodiagnoza.
Sposoby radzenia sobie ze stresem - od relaksacji po emocjonalne zakotwiczenie.
Kilka słów o asertywności.

Warsztaty opierają się w większości na zadaniach i ćwiczeniach praktycznych.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez magdzia_dab » 11 Paź 2012, 14:22

Witam serdecznie Wszystkie Biedroneczki
Jestem nową uczestniczką , mam na imię Magdalena i bardzo jestem zainteresowana warsztatami w Ciechocinku. Mam w związku z tym pytanko- jak mogłabym się dowiedzieć bliższych szczegółów? Kiedy, o której, gdzie? co z noclegiem? jaka płatność i kiedy? :-)))

czekam z niecierpliwością
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Paź 2012, 15:12

BT37 napisał(a):Wszystkich zainteresowanych noclegiem informuję, że nocleg można załatwić tylko przeze mnie.


Wszelkie informacje uzyskasz od naszej Beatki - BT37, co do noclegu jak i warsztatów. Pisz do niej na PW lub GG. :kwiatek8
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Agnieszka » 11 Paź 2012, 16:39

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach informuję, że odbędą się one w sobotę w godz. 11.30-14.30.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 12 Paź 2012, 21:16

Kochani, a więc przypominam. W piątek 19 pażdziernia zaczynamy IV Ogólnopolskie Biedronkowanie.Godzina 10,00 jest naszą godziną startową. Jako pierwsza przedstawi nam swoje produtkty firma Farmina - producent MediDerm.
Około godziny 12.00 gościem naszym z ramienia firmy Bioderma będzie Dermo Expert Pani Sylwia Buczek- Afifi. Opowie nam jak dbać o skórę suchą i z problemami, przedstawi produkty firmy Bioderma.
Firma Cerko natomiast zamiast prezentacji chciałaby stoiska i tam przy stoisku opowie o swoich produktachh ( nie będzie jednak mozliwości zakupienia produtów ).
O godzinie 17 obiadokolacja dla wszystkich osób zakwaterowanych na hotelu. Oczywiście będzie poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania. Będą również upominki od firmy Pharmaceris. Jak zwykle pogaduchy i miziania zapewne będą trwały do póżnych godzin nocnych :gwiazdka6
Sobota - po śniadaniu, o godzinie 10,00 przejażdżka tramwajem konnym po Ciechcoinku.
Zaproszeni są również lekarze dermatolog i reumatolog, więc jeśli tylko pozwolą im obowiązki wówczas spotkamy się z nimi w Ciechocinku :gwiazdka6
Jeszcze wszystkiego nie wiem, ale oczywiście jak tylko wszystko dopracuję to odpowiednie informację będą dostępne na forum.
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać : beata@biedronkowo.info lub gg : 10053236 albo 515 742 899
Zapraszam wszystkich serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez motyl » 13 Paź 2012, 00:22

Strasznie mi żal, że nie bedę mogła przyjechać, ale pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Może następnym razem się uda. Szczególne pozdrówka dla organizatorki ::)))
motyl
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 24 Cze 2012, 23:43

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez vitaminka » 13 Paź 2012, 09:39

Nie mogę do Was dołączyć, jaka szkoda, ale całym sercem będę z Wami.
Życzę Wam bardzo miłego i owocnego spotkania. :buzka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 14 Paź 2012, 22:44

Osobiści, zaczynam już przebierać nóżkami :banan1
henia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron