IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Ewunia » 15 Paź 2012, 18:12

No Heniu już nie bawem przydrepcesz do Ciechocinka :) :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 15 Paź 2012, 18:55

Ewuniu, ja nie drepczę, ja maszeruję :gwiazdka
henia
 

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 21 Paź 2012, 13:40

IV Ogólnopolskie Biedronkowanie dobiegło końca. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli z nami być, podzielić się z nami swoim czasem.
Dziękuję również firmom Irene Eris, seria Pharmaceris oraz Sulphur Busko Zdrój, że mimo iż nie mogli być z nami to jednak otrzymaliśmy od niech prezenty w postaci kosmetyków. Pani Magdaleno, Panie Rafale ślicznie dziekujemy :ladybug7
Firmie Farmina i jej przemiłym przedstawicielom - Pani Lucynie i Panu Tomkowi . Dziękujemy za prezentację oraz produkty jakie od was otrzymaliśmy.
Firmie Bioderma i Pani Sylwii za przybliżenie nam produktów firmy Bioderma. Pani Sylwio dziękujemy :ladybug7
Firmie Cerko i jej przedstawicielce za czas nam poświęcony za wszelki odpowiedzi na nasze pytania dotyczące produktów firmy Cerko. Dziękuję pięknie :ladybug7
Agnieszce Bartczak, naszej biedronkowej psycholog, za to że znalazła dla nas czas i była z nami. Agnieszko, dziękuję Ci ślicznie :ladybug7
Dziękuję również przedstawicielom fundacji "Tak, mam łuszczycę", że zechcieli się z nami spotkać, uczestniczyć w naszych spotkaniach, poznać nas. Edyto, Krzysztofie, ślicznie dziękuję :ladybug7
Podziękowania także dla mojego szefa- Pana prezesa Janusza Dylewskiego, za wsparcie jakie otrzymuję od niego przy organizacji spotkań. :ladybug7
Oczywiście podziękowania też dla moich współpracowników z hotelu Amazonka, pracownikom kuchni, kelnerom, rcepcjonistkom i Agnieszce za wszelką pomoc jaką mi okazali. :ladybug7
Wreszcie dziękuję " mojej ekipie" za to, że jest zawsze kiedy tylko jej potrzebuję. Wszystkim wam, za to że jesteście i wam się chce jeszcze. :ladybug7
Dla was wszystkich wymienionych i nie wymienionych wielki ukłon. DZIĘKUJĘ :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7

Dodatkowo chciałabym podziękować wam wszystkim za wielką niespodziankę jaką mi sprawiliście. Taki prezent jaki mi daliście...Nie jestem tylko pewna czy na niego zasłużyłam. ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ WAM KOCHANI :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez basia46 » 21 Paź 2012, 18:29

Witam wirtualnie dotarłam do domciu :D :D
i melduje siem posłusznie :D :ladybug4
dziękuje wszystkim za miło spędzony czas :banan0 :banan0
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez aleksander » 21 Paź 2012, 18:59

Witam Wszystkich serdecznie i dziękuje za tak miło spędzony czas,cóż jutro powrót do rzeczywistości.
Pozdrowienia i do zobaczenia następnym razem.Alek :serduszka
Awatar użytkownika
aleksander
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:58
Miejscowość: Wrocław

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Ewunia » 21 Paź 2012, 19:05

Witam się i Ja :) Już dawno w domku i zebrałam się aby napisać kilka słów :)

Chciała bym podziękować wszystkim firmą dermokosmentycznym za obdarowanie nas prezentami :)

Oraz Wami Moi drodzy za to , że byliście jesteście i będziecie :) Jesteście nie zastąpieni. Z Wami nie da się nudzić :banan0

Ale jak to się mówi : Wszystko co dobre szybko się kończy " Czas wrócić do rzeczywistości.

IV Ogólnopolskie spotkanie Biedronek uważam za udane :) :ladybug3

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na następne :ladybug4
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez vitaminka » 21 Paź 2012, 19:38

Witajcie w domu kochane Biedroneczki :banan0 :serduszka :buzka
Smutno i nudno tu było bez Was :ladybug4
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez magdzia_dab » 21 Paź 2012, 20:06

Witam wszystkich serdecznie, od wielu godzin w domu, wciąż otumaniona wspaniałą atmosferą i życzliwym przyjęciem. Jesteście niesamowici :brawo . Jak to dobrze, że udało mi się do Was trafić i móc spędzić ten weekend w taki sposób.
Dziękuję przede wszystkim Beatce za cudowne podejście do życia, do ludzi, za życzliwość, serdeczność oraz bezinteresowność. Ale również dziękuję Wszystkim, których miałam okazję poznać za życzliwość oraz ciepłe przyjęcie. :kwiatek7
Dziękuję firmom dermokosmetycznym za prezentacje oraz prezenty. Jednym słowem- dziękuję za spotkanie. Było cudownie, pozdrawiam wszystkich :ladybug8 - Madzia
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Lenka » 21 Paź 2012, 22:27

ach, wam zazdroszczę, tego spotkania i Henia przyjechała, a Gosiaczek i reszta też byli ?
ja niestety praca, praca, praca, musiałabym się sklonować, ale poczekam na V....może się uda

pozdrawiam was wszystkich
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Gosiaczek68 » 22 Paź 2012, 14:43

A byłam byłam i juz też w domciu. Wczoraj zeszło ze mnie powietrze - musiałam ździebko sie zregenerować.
Dziekuje kochani za cudne spotaknie, nic tak nie dodaje skrzydeł jak wy. Bardzo sie cieszę, że mogłam się z wami pomiziać. :banan1
Oczywiście dziękuję za wspólnie spędzony czas za chwile nie zapomniane, które na długo zapadną w pamięci. :serduszka
Dziękuję firmom dermokosmetycznym za upominki. :brawo
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron