IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 25 Paź 2012, 18:39

Witam Panie Tomku :gwiazdka6
Miło, że dotrzymał Pan słowa i się u nas " zadomowił".
Dziękujemy za wasz udział w spotkaniu, proszę podziękować Pni Lucynie.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Krzysztof » 05 Lis 2012, 16:54

Witam wszystkich
Na forum jestem nowy, ale z łuszczyca żyję od blisko 30lat.. i to praktycznie na okrągło... zaliczyłem tylko krótkotrwałe epizody gdy nie opusciała :wink:

Mam na imie Krzysztof, Mam 43 lata, jestem z Leszna Wlkp.,

Chętnie wziąłbym udział w Spotkaniu, jednak dowiedziałem się o nim zbyt późno i było po sprawie...

Czy może organizatorzy planuja kolejne? Jak wspomiałem chętnie bym powymieniał się doświadczenia w jednostronnej "walce" z łuszczycą...

Pozdrawiam Krzysztof
Krzysztof
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lis 2012, 16:48

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez henia » 05 Lis 2012, 19:34

Witaj Krzysztofie :gwiazdka9 Wielka szkoda, że te wieści zlotowe dotarły do Ciebie tak późno :ladybug6

Co do kolejnych spotkań to pewnie już po nowym roku będziemy się miziać :banan0 Ale zawsze, zostają Ci jeszcze, comiesięczne spotkania ciechocińskie. Przybywaj na nie. Pozdrawiam :kwiatek6
henia
 

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 05 Lis 2012, 20:03

Witaj Krzysztofie :gwiazdka6
W połowie stycznia w Ciechocinku odbędzie się V Ogólnopolskie Biedronkowanie. Będzie to taki trochę spóżniony opłatek, podsumowanie roku, spotkanie z firmami dermokosmetycznymi i lekarzami. Oczywiście poza spotkaniami z nami :gwiazdka6
Najbardziej prawdopodobny termin spotkania to 18-20 styczeń, ale nie jest to jeszcze ostateczny termin.
Niemniej jednak zapraszam Cię serdecznie :ladybug7 Jak i wszystkich pozostałych.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Krzysztof » 06 Lis 2012, 09:41

Dzięki za miłe przyjęcie...
18-20 stycznia może okazać sie dla mnie terminem wielce niesprzyjającym,...., bo od 20. stycznia mam już zaplanowany wyjazd z rodzinką na narty... ale mam nadzieję, że "co sie odwlecze to nie uciecze"

A co to są te comiesięczne spotkania ciechocińskie i czym róznią się od ZJAZDÓW...!!!?????

Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lis 2012, 16:48

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez jasiu » 06 Lis 2012, 11:01

Spotykamy się co miesiąc w Ciechocinku w Hotelu Amazonka żeby wypić kawkę porozmawiać w miłym i Bardzo Dobrym towarzystwie. :gwiazdka9 :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 06 Lis 2012, 15:14

Z przyczyn niezależnych ode mnie spotkanie styczniowe będzie mogło się odbyć w dniach 11- 13 stycznia.
Termin ten pasuje lekarzom, dlatego wstępnie ten termin będzie brany pod uwagę :ladybug4

Pytasz Krzysztofie czym się różnią zloty od spotkań comiesięcznych. Otóż comiesięczne spotkania to coś w rodzaju klubu wsparcia dla osób chorych, ich rodzin, przyjaciół. Może przyjść każdy. Rozmawiamy w domowej atmosferze przy kawie i ciastku. A temat rozmowy zależy od tego co komu akurat bardziej potrzebne. Są rozmowy o problemach, kłopotach, a są też i głupotkach.
A zloty to już inna część biedronkowych spotkań. To spotkania z lekarzami, konsultacje, zaproszeni goście, firmy dermokosmetyczne oraz biedroneczki z całej Polski. To czas nawiązywania szerszych przyjażni, znajomości. Możemy się wiele od siebie nauczyć, a także poznać rózne nowinki.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez basia46 » 11 Lis 2012, 15:35

A kiedy będą zdjęcie tak nieśmiało zapytam :kwiatek6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez artsus » 11 Lis 2012, 15:57

Basieńko, jak tylko Beatka dośle mi fotki.
Przygotowujemy specjalny dział na takie imprezy. Będzie dostępny na stronie głównej jako Fotogaleria.

Pozdrawiam cieplutko.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez basia46 » 11 Lis 2012, 16:01

Dziękuje za pocieszenie :D :D :banan0
czekam więc cierpliwie :banan1 :banan1
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

cron