V Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: V Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez marynarz » 12 Sty 2013, 18:34

Witam! Bardzo dziękuję za tak ciepłe przyjecie, cudowną atmosferę, mile spędzony czas. Pozdrawiam
marynarz
 

Re: V Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 13 Sty 2013, 19:39

Każde spotkanie ma to do siebie, że kiedyś się skończy. I to spotkanie chociaż tak miłe musiało się w końcu zakończyć.Cieszę się, że mogłam pobyć w waszym towarzystwie , poznać was i się wami nacieszyć . Dziękuję wszystkim tym, którzy znależli czas i ochotę by się ze mną spotkać w Ciechocinku. Dziękuję, tym, których już znam, tych których miałam przyjemność dopiero poznać. Mam nadzieję, że zechcecie częściej bywać na naszych biedronkowych spotkaniach.
Dziękuję naszym lekarzom- Pani Doktor Katarzynie Kolossa, Pani doktor Joannie Zaremba, oraz Pani Ewie Majchrzak z firmy Abbvie, że pomimo ciągłego zabiegania, pracy znalazły czas by z nami być, porozmawiać, skonsultować niektóre przypadki. Ślicznie dziękuję :ladybug7 .
Dziękuję firmom CERKO w osobach Pani Agnieszki Sadowskiej i Małgorzaty Grzeszkiewicz za wsparcie naszego spotkania próbkami swoich preparatów. :ladybug7
.Pani Katarzynie Koryszewskiej i firmie TYMOFARM dziękuję za nadesłanie dla uczestników spotkania preparatu Neoglandyna. :ladybug7
Firmie, która jest z nami od początku i zawsze nas wspiera na każdym naszym spotkaniu - FARMINA i jej przedstawicielkom Pani Malwinie Gałat oraz Pani Aleksandrze Sędziak za przybliżenia nam swoich preparatów i upominki, które otrzymalismy. :ladybug7
Pani Sylwii Buczek - Afifi, która z ramienia firmy BIODERMA zechciała się z nami spotkać i opowiedzieć nam o produktach firmy- dziękuję. :ladybug7
Panu Doktorowi Maciejowi Oppeln- Bronikowskiemu z firmy Genactiv za przedstawienie nam produktu Colostrum Bovinum, oraz za preparaty jakie od niego otrzymaliśmy. Dziękuję Panie Doktorze. :ladybug7
Paniom Aleksandrze Dec oraz Barbarze Drozdowskiej z firmy BIOGENED za udział w spotkaniu, oraz upominki jakie dzieki ich uprzejmości otrzymaliśmy. Dziękuję pięknie. :ladybug7
Dziękuję mojemu szefowi Panu Prezesowi JANUSZOWI DYLEWSKIEMU, dzięki któremu to spotkanie było możliwe, za to, że przymyka oczy na moje "wybryki" i zawsze wspiera mnie w tym co robię. :ladybug7
Dziękuję moim koleżankom i kolegom z pracy z hotelu Amazonka za ich nieocenioną pomoc w zorganizowaniu tego spotkania i tak dziękuję pracownikom kuchni : Bożence, Dorocie,Joli, Łukaszowi, Krzyśkowi, kelnerom Ewie i Tomkowi, pracownikom recepcji - naszej niocenionej Agnieszce, która bardzo nam pomagała, Kasi, Pani Marioli. :ladybug7
Dziekuję Andrzejowi za wszelką techniczną pomoc jakiej mi udzielił. :ladybug7
Kochani bardzo wam dziękuję.
Wszystkim wam dziękuję za to, że jesteście zawsze, że macie czas, by być ze mną i wspierać w tym co robię. :ladybug7
Po każdym takim spotkaniu wiem, że warto. DZIĘKUJĘ.
Tym wszystkim których wymieniłam i tym niewymienionym ślicznie dziękuję. Jeżeli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron