Sprawy organizacyjne rok 2013

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez basia46 » 08 Cze 2013, 21:33

przez basia46 » Sob Mar 09, 2013 10:23

1. Basia - będzie zawsze

zgadza się
też bym jednak wolała wiedzieć troszkę wcześniej jak zaplanować pewne sprawy

Sytuacja mi się zmieniła i nie wiem czy wogóle dam rade nawet na parę dni :ladybug6 :ladybug6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez henia » 08 Cze 2013, 21:55

basia46 napisał(a):[...]Sytuacja mi się zmieniła i nie wiem czy wogóle dam rade nawet na parę dni :ladybug6 :ladybug6

Szkoda Basiu :( ale tak czy tak to i tak Cię dorwiemy pracusiu :banan0
henia
 

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez martucha180 » 09 Cze 2013, 00:25

henia napisał(a):Hmmm... nasze spotkania nie są i nigdy nie były li tylko wycieczkowe, acz i tę formę poznawczą, bardzo lubimy. Spotykamy się bo się po prostu bardzo lubimy, i pobycie ze soba wciąż sprawia nam niesamowitą frajdę. Moze kiedys zechcesz tego doświadczyć osobiście w sensie dojrzejesz. Zapraszam :kwiatek6
Tobie cudownych doznań wycieczkowych życzę oczywiście. Co do szukania specjalisty/ów, pewnie moglibyśmy Ci coś podpowiedzieć w temacie ale jak sama mówisz - dwa razy w te same miejsca nie jeździsz :gwiazdka Zatem powodzenia :kwiatek7


Wiem, że to nie chodzi tylko o wycieczki, ale o spotkania z ludkami - tak samo jest w Klubie Wysokich. Ale od lutego chodzę o kuli, życie mi się skomplikowało, no i nie wiem, co dalej ze mną i moimi choróbskami będzie. W poniedziałek jadę do nowego specjalisty... A na początku lipca mam swoją wycieczkę z pracy.
martucha180
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 Cze 2013, 21:12

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez BT37 » 09 Cze 2013, 14:14

Marto, chodzenie o kuli nie komplikuje życia, uwierz mi wiem co mówię. I Ci, którzy mnie znają też wiedzą. Przez wiele lat chodziłam o kuli, a lekarze..no cóż....wydaje mi się, że mogłabym pomóc, ale to już Twoje decyzje.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron