Sprawy organizacyjne rok 2013

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez BT37 » 28 Lut 2013, 23:07

Zgodnie z naszymi rozmowami w Poznaniu terminy, które są brane pod uwagę to 13 - 20 lipca lub 20 -27 lipca 2013. Proszę się opowiedzieć za którymś z tych terminów, wybierzemy ten, na który będzie więcej chętnych. :gwiazdka6
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez vitaminka » 01 Mar 2013, 00:01

Ja mam wolny czas jedynie do 18 lipca :)
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez vitaminka » 07 Mar 2013, 23:38

Od tygodnia nie ma ani jednego wpisu, czyżby nie było chętnych na spotkanie w Suwałkach? :ladybug7 :ladybug4
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Mar 2013, 12:58

Z pewną doza nieśmiałości wspomnę że jak dla mnie to najlepszy termin byłby ok 15 sierpnia.
15 sierpień - dzień ustawowo wolny od pracy, przypada w czwartek, zatem dla osób pracujących to ważny aspekt, piątek dzień urlopu i w gratisie mamy juz 4 dni wolnego...

Może warto przemyśleć właśnie sierpień???? :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez BT37 » 08 Mar 2013, 22:35

Małgosiu, rozumiem Twój tok myślenia, jednak wiekszość w Poznaniu opowiedziala się za lipcem i to pierwszym terminem lipcowym. Muszę to wziąć pod uwagę.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez henia » 08 Mar 2013, 23:41

Nie znam oczywiście tych wszystkich ustaleń(prywatnych) z Poznania ale o ile mnie pamięć nie myli, to tam, ewentualną chęć uczestniczenia w spotkaniu wyraziły 2 osoby(Lidka, Lucyna) pozdrawiam dziewczyny :ladybug4

Proponuję puścić w ruch listę, bo jak na razie, to tu tylko takie ple ple ple a lista dałaby obraz tego: kto? i kiedy? ewentualnie.

Gosi propozycja ma w/g mnie, bardzo dobre "podłoże", bo nawet jak ktoś nie będzie mógł "wydębić" urlopu a będzie pałał chęcią wspólnego spotkania, to tą metodą może mu się udać zrealizować zamiary :banan0

Vitaminka, Ty po prostu przyjedziesz tu do mnie w lipcu, i ja Cię przewaletuję do ewentualnego sierpnia :banan1
henia
 

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez BT37 » 08 Mar 2013, 23:52

Jeszcze i Asia też wyrazila chęć na wyjazd na Suwałki, ale w terminie lipcowym,Agata i Madzia, potem jeszcze kilka innych osób, które niekoniecznie piszą tu na forum też wolą termin lipcowy. Sama też nie ukrywam, że u mnie sierpień raczej odpada. Stąd i ten lipiec. Ale jeśli znajdziecie większość w sierpniu to nic nie stoi na przeszkodzie żebym taki wyjazd zorganizowała w tym właśnie terminie.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez henia » 09 Mar 2013, 00:22

Temat powstał w styczniu, wypowiedziały się w nim 4? osoby, w tym ja.

Z mojego punktu widzenia, to termin jest w zasadzie mi obojętny. Niemniej on tez, w większym czy mniejszym stopniu, będzie zmuszał mnie, do przeorganizowania mojego rozkładu/życia. I tu wcale nie myślę o swoich wakacjach, bo te zwyczajowo zaczynam z końcem kwietnia, i gdzieś tam w czerwcu kończę. Tylko jeżeli już to spotkanie ma być na "moim" terenie, to chciałabym pouczestniczyć w nim, a na podstawie tego co tu w temacie jest, to nadal jestem w czarnej dziurze :gwiazdka4

Powtórzę tylko za Vitaminką
vitaminka napisał(a):Od tygodnia nie ma ani jednego wpisu, czyżby nie było chętnych na spotkanie w Suwałkach? :ladybug7 :ladybug4

1. Basia - będzie zawsze
2. Henia - oczywista oczywistość
3. Gosi - coś tam wyskrobie, najwyżej krócej
4. Dorota - będzie, na zasadach jak Gosia
5. Vitaminka - tylko jeżeli termin do 18 lipca
6 Lidka - raczej obojętny termin, byle nie początek lipca i końcówka sierpnia
8. BT - lipiec

Tyle zdążyłam zakonotować, i poproszę o ewentualna korektę.

Przepraszam, że robię to tak nachalnie ale moje zobowiązania zmuszają mnie, do w miarę sprawnego/terminowego, podjęcia decyzji o ewentualnym, zajętym tygodniu :gwiazdka4
henia
 

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez Ewunia » 09 Mar 2013, 10:07

Ja niestety nie wybiorę się z Wami na Suwałki;/
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez basia46 » 09 Mar 2013, 10:23

1. Basia - będzie zawsze

zgadza się :D :D
też bym jednak wolała wiedzieć troszkę wcześniej jak zaplanować pewne sprawy
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

cron