Sprawy organizacyjne rok 2013

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez vitaminka » 09 Mar 2013, 10:36

Jesteś Heniu niesamowita :buzka :serduszka Postaram się ze szystkich sił przyjechać do Was, szczególnie dlatego, że to Suwałki i chciałabym poznać Was Biedroneczki, jak też Heni królestwo, którego uroki znam tylko ze słyszenia. Gdyby coś się stało i nie mogłabym przyjechać, to wcześniej dam znać. Tobie Heniu dziękuję, bardzo, bardzo...
Prośba do wszystkich forumowiczów: przez sam szacunek dla Beaty i tego co dla Was robi, odpowiedzcie, proszę na jej pytanie. Wysłaliście tyle serdecznych życzeń imieninowych i buziaków, każdy się pod tym podpisał, czas udowodnić, że to nie puste deklaracje. :serduszka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez basia46 » 09 Mar 2013, 10:49

Prośba do wszystkich forumowiczów: przez sam szacunek dla Beaty i tego co dla Was robi, odpowiedzcie, proszę na jej pytanie. Wysłaliście tyle serdecznych życzeń imieninowych i buziaków, każdy się pod tym podpisał, czas udowodnić, że to nie puste deklaracje.


Popieram i ja tą prośbę :gwiazdka4 :gwiazdka4
wiele osób pracuje łatwiej zaplanować jak się zna termin
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez jola78 » 11 Mar 2013, 17:39

witam ja bardzo chetnie pojade i prosze kogos konkretnego o tzw wycene ..jest nas 3 osoby mozemy razem nocowac a jedzenie we własnym zakresie?to byłby mój pierwszy wyjazd z Wami..jezeli ktos mniej wiecej jest w stanie mi to okreslic bede zobowizana ..tez mi pasuje sierpien moje gg,,40743080 dziekuje
jola78
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Mar 2013, 17:28

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Mar 2013, 20:45

jola78 napisał(a):..tez mi pasuje sierpien ....


Czyli jest nas dwie a właściwie juz cztery osoby na sierpień :brawo ktoś jeszcze :?:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez BT37 » 11 Mar 2013, 21:35

Jeżeli chcecie termin sierpniowy to proszę w ciągu najbliższych trzech dni się zadeklarować. Muszę bowiem załatwić wszelkie szczegóły. Mi termin sierpniowy absolutnie nie odpowiada, tym bardziej, że na sierpień planowana była pielgrzymka do Częstochowy. Proszę więc o zadeklarowanie się, muszę bowiem pozałatwiać wszelkie sprawy związane z noclegami tak żebyście potem nie mieli żadnych problemów. Mnie nie będzie nie będę mogła zatem na miejscu dopracować szczegółów.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez henia » 12 Mar 2013, 00:03

Hmmm... ten termin sierpniowy, to u mnie zaświtał z nieznajomości planów Twoich Beti :buzka

Bo szczerze powiedziawszy, po dzisiejszym Twoim wpisie, to bez sensu jest ten sierpień u "mnie" w ogóle rozpatrywać. Przynajmniej z mojego punktu widzenia - dwóch spotkań, w tak krótkim czasie, to nawet ja nie obrobię :kwiatek6

Częstochowa - w takim wydaniu - pielgrzymka; i w takim gronie; jest dla mnie wydarzeniem bezcennym,. Wiec jeżeli tę pielgrzymkę planujesz na sierpień, to temat spotkania sierpniowego u "mnie", w moim odbiorze jest po prostu nieaktualny :gwiazdka4
henia
 

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez Gosiaczek68 » 12 Mar 2013, 13:13

Fakt zapomniałam że gdzieś tam po drodze była wspomniana pielgrzymka.

henia napisał(a):Bo szczerze powiedziawszy, po dzisiejszym Twoim wpisie, to bez sensu jest ten sierpień u "mnie" w ogóle rozpatrywać. Przynajmniej z mojego punktu widzenia - dwóch spotkań, w tak krótkim czasie, to nawet ja nie obrobię


Czyli jak się okazuje to nawet lipiec mało realny. Dwa spotkania w przeciągu miesiąca? Czasowo i finansowo nie do ogarcięcia

Z mojej strony temat uważam za zamkniety jeżeli bedą chętni to ja na zasadzie jak będę to będe
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez dora1000 » 12 Mar 2013, 15:01

Ja powtarzam wypowiem się na końcu. Wszystko zależy w jakim terminie mąż dostanie urlop i nie będzie koligowało to z naszym wyjazdem. Mimo wszystko chciałbym spotkać się z Wami. Beatko założyłaś temat sprawy organizacyjne i tu każdy powinien się wypowiedzieć czy jest chętny na wyjazd. Bez sensu moim zdaniem jest, pisanie na czacie czy gg lub telefonicznie na temat spraw organizacyjnych. Do tego służy ten temat, by każdy miał do tego wgląd i był na bieżąco jak wygląda sytuacja. Po zdeklarowaniu się nie ma problemu jesli ktoś dzwoni czy czatuje. Obowiązek musi być spełniony. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Biedronkowa.
dora1000
 

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez basia46 » 19 Mar 2013, 10:36

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu
a ja dalej nie wiem czy szykować się na Suwałki
czy na pielgrzymkę :gwiazdka9
jak i żadnych wpisów nie widzę deklarujących
co jest czyżby chętnych nie było ..............................................
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Sprawy organizacyjne rok 2013

Postprzez dora1000 » 19 Mar 2013, 16:07

Basiu to szykuj się na Suwałki i na pielgrzymkę. :banan0
dora1000
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron