Sprawy Biedronkowa

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez dormisia » 12 Kwi 2013, 21:18

tak we włosach też mam i zaczyna mnie sypać coraz bardziej no trudno będę prószyć śnieżkiem gdy potrząsnę włosami :D :ladybug5
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez Lenka » 12 Kwi 2013, 22:15

to ja ci przyślę jeszcze tego octu co mojej smarowałam w głowę, czy było czerwone i się łuszczyło czy tylko strupek wycierałam to octem, ja mam kupny, ale taki jak się okazało bardzo dobry jakościowo, choć Basia ,gdzieś chyba podawała, jak można samemu zrobić, Jutro u nas poczta nieczynna, więc wysyłkę tego, co dla ciebie naszykowałam zrobię w poniedziałek, trzymaj się pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez basia46 » 12 Kwi 2013, 22:48

ja mam kupny, ale taki jak się okazało bardzo dobry jakościowo, choć Basia ,gdzieś chyba podawała, jak można samemu zrobić,

viewtopic.php?f=43&t=7306
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez dormisia » 18 Kwi 2013, 09:36

:ladybug7 :banan0 :banan1 muszę się pochwalić że pomaga mi krem CERKODERM łuski zaczynają mi schodzić plamy jaśnieją myślę że niedługo założę spódnicę i pantofle

(...)

acha i pozdrawiam i oczywiście bardzo dziękuje za dermokosmetyki :gwiazdka9
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez BT37 » 23 Paź 2013, 09:04

W tym temacie Dorotka chyba ujeła wszystko, ale nadal brak odzewu.
Uprzejmie proszę wszystkich, którzy otrzymali/otrzymują kosmetyki o opisanie ich na forum. Przyjęcie kosmetyków/suplementów jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nasze biedronkowe warunki. A więc jest zgodą na opisanie tychże preparatów na forum. Chyba napisanie dwóch - trzech postów nie jest zbyt wysoką ceną za preparaty.
Bardzo dziekuję za dostosowanie do naszych zwyczajów.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron