Sprawy Biedronkowa

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Sprawy Biedronkowa

Postprzez dora1000 » 21 Lut 2013, 19:46

Drogie biedroneczki pisze do Was w sprawach bardzo ważnych dla naszego Biedronkowa. Zauważyłam, że jesteście bardzo mało aktywne na forum. Musicie jednak zrozumieć, że mamy zobowiązania wobec Biedronkowa i różnych instytucji jak firmy farmaceutyczne. Dzięki naszym darczyńcom jak i ich dobroczynności, otrzymujemy wiele dermokosmetyków, które dostajemy za darmo. Każdy z nas ma obowiązek opisać w kilku zdaniach działanie danego dermokosmetyku, który testuje. Uważam, że jest to z korzyścią dla nas i dla firm farmaceutycznych. Czytając nasze posty mogą ulepszyć lub zmienić skład danego kosmetyku i to dzięki waszym opisom. Nie zapomnijmy także o naszej Beacie, która włożyła wiele serca, zapału, energii i miłości do tego co robi dla nas. To dzięki jej staraniom mamy wszystko za afriko. Więc proszę nie zawiedźmy jej.
Pozdrawiam
dora :ladybug4
dora1000
 

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez marynarz » 21 Lut 2013, 21:46

dora1000 Rozkaz :gwiazdka7 a tak na poważnie też jestem zdziwiony bo na mój post o dexeryl jeszcze nikt się nie wypowiedział a to doś popularny dermokosmetyk.
marynarz
 

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez henia » 22 Lut 2013, 15:04

Przynależność do rodziny Biedronkowej, to nie tylko te cudowne spotkania, i pitu pitu zawsze i o każdej porze. To przede wszystkim obowiązek niesienia pomocy innym. Taki cel wyznaczyła sobie założycielka portalu, i takimi jej tropami staramy się podążać my. Na dziś mam pewność, że w razie potrzeby, nikt stąd nie odejdzie bez pomocy. A ta pomoc, to nie tylko pitu pitu, to też świadczenie swoimi wpisami, o swojej walce, o swoich problemach ale też oznajmienie, że jeżeli tylko mogę być w czymś pomocnym, to jestem i pomogę. Licz na mnie.

Nie do końca rozumiem, dlaczego np. użytkownicy kosmetyków, które tutaj tak hojna ręką rozdaje Szefowa, nie niosą za sobą ich opinii czy nawet tylko grzecznościowego podziękowania. Mam nadzieje, że darczyńcy onych, są nie tylko hojni ale też bardzo wyrozumiali. Proszę za Dorotą, sprężmy się, bo tracimy wiarygodność jak grupa ale też takie nasze postawy, nie najlepiej świadczą o Bogu ducha winnej Beacie. W jakim świetle my ją stawiamy, przed tymi z którymi koresponduje i prosi o wsparcie? :ladybug6
henia
 

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez dormisia » 10 Kwi 2013, 09:12

chciałabym zapytać o te dermokosmetyki piszecie że dostajecie za darmo kto i jak może dostać takie kosmetyki czy są jakieś warunki proszę o odpowiedź będę wdzięczna
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez marynarz » 10 Kwi 2013, 10:38

Na spotkaniach organizowanych przez biedronkowo specjaliści z firm kosmetycznych prowadzą wykłady warsztaty o sposobach pielęgnacji skóry z problemami. Można się dowiedzieć o nowościach na rynku, prezentowane są również produkty do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi w tym łuszczycy. Od zaprzyjaźnionych firm otrzymujemy bezpłatne próbki dermokosmetyków, których działanie możemy wypróbować. Na spotkaniach często goszczą lekarze, wysokiej klasy specjaliści z reumatologii i dermatologii. Zapraszamy na spotkania biedronkowa. Marynarz
marynarz
 

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez BT37 » 11 Kwi 2013, 18:10

Witaj Dormisia na naszym podworeczku :ladybug7
Tak jak wspomniał Norbert dermokosmetyki mamy od firm, które przyjeżdżają na nasze spotkania, prowadzą warsztaty, ofiarują nam potem czy też próbki czy produkty. Dostajemy je w zamian za opisywanie na forum biedronkowo.info , ich działania na nas.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez dormisia » 11 Kwi 2013, 21:02

a ja idę porozmawiać z właścicielką apteki czy mogłaby mi pomóc w załatwieniu właśnie tych próbek dermokosmetyków spróbować można a jak ja coś zaczynam to na laurach nie spocznę i bardzo dziękuje ze jesteście :kwiatek7
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez Lenka » 11 Kwi 2013, 21:56

Dormisia ja ci wyślę cerko, bo u nas nie są używane, małą szczypią, może u Ciebie pomoga, namiary dostanę od Basi, głowa do góry, ja pytałam w aptekach o próbki, ale tez pisałam do konkretnych firm prosząc o próbki z tego względu że moja nie wszystko może używać, bo zaraz najczęściej ją szczypie, boli ,

odnośnie kosmetyków to przyznaję muszę o kochanej ziaji muszę nadrobić, może się teraz uda po trzech dniach naprawiania internetu póki co działą i nadrabiam rożne zaległości
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez dormisia » 12 Kwi 2013, 15:57

:ladybug7 witam byłam dzisiaj w aptece dostałam kilka próbek SQUAMAX krem zobaczę czy choć troszkę mi pomoże na kilka zmian na rękach tylko w jednej aptece mi dali a w innych mówią że nie dostają no nic dalej się żyje pozdrawiam
dormisia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 Mar 2013, 15:37
Miejscowość: chełm lubelski

Re: Sprawy Biedronkowa

Postprzez Lenka » 12 Kwi 2013, 18:53

to fajnie, a powiedz mi masz łuszczycę w głowie, bo mam szampon, ale mojej łuszczycę na głowie wyleczyłam octem jabłkowym i narazie nie jest mi potrzebny, a moja jak nie musi woli dziecięce szampony,

ja byłąm dzisiaj u dermatologa, z którego póki co jestem bardzo zadowolona, mówił mi, bo zauważyłam, że na łuskę super działa smarowanie pigmentem, do tego stopnia, że nie ma łuski jest plama i wtedy inne leki, natłuszczacze itp mogą lepiej spełnić swoją rolę, polecam na łuskę ten pigment, trochę brudzi, ale szybko wysycha i ciuchy jest ok, skóra trochę różowiasta, ale też schodzi :)
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron