Praca licencjacka

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Praca licencjacka

Postprzez BT37 » 19 Kwi 2013, 19:14

Zwrócono się do nas z prośbą o pomoc w pracy licencjackiej. Myślę, że pomoc ta może być obopólna. Mateusz napisze pracę, a dla nas może się coś zmieni. Pomóżmy, proszę.

Szanowni Państwo,
zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie i przekazanie innym chorującym na łuszczycę ankiety na temat problemów, które spotykają nas w pracy: http://www.facebook.com/l/PAQHvWFdEAQFa ... c15ca8bd8c
Piszę "nas" ponieważ mnie także dotyka problem łuszczycy, więc badanie to jest dla mnie czymś więcej niż tylko elementem potrzebnym do napisania pracy licencjackiej - dlatego szczególnie proszę o pomoc. Zapewniam, że chętnie odwdzięczę się poprzez udostępnienie wyników, jeśli będą Państwo nimi zainteresowani.
Serdecznie pozdrawiam,
Mateusz Sawicki
eBadania.pl - Badania ankietowe online
http://ebadania.pl/f0cf52c15ca8bd8c

Badania Ankietowe Online - serwis umożliwiający kompleksowe przygotowanie i przeprowadzenie ankiety ...
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Praca licencjacka

Postprzez Tom_Kon » 20 Kwi 2013, 21:04

Ankieta wypełniona i wysłana :-)
Powodzenia w pisaniu pracy....
Awatar użytkownika
Tom_Kon
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 Kwi 2013, 20:34

Re: Praca licencjacka

Postprzez magdzia_dab » 20 Kwi 2013, 21:20

Ankieta wypełniona, pozdrawiam serdecznie :kwiatek8
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Praca licencjacka

Postprzez kaska69 » 21 Kwi 2013, 13:50

Też wypełniłam....i zapraszam Panie Mateuszu na nasze spotkanie w Poznaniu 11 maja , mozemy wtedy porozmawiac i cos jeszcze z tej rozmowy moze się przyda do Pana pracy? Bedzie nam bardzo miło :gwiazdka9
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07


Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron