Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez BT37 » 28 Wrz 2013, 19:46

W tym roku z okazji Światowego Dnia Chorych na Łuszczycę nasz serwis organizuje coś w rodzaju pielgrzymki chorych do Częstochowy na Jasną Górę połączonej ze mszą świętą w intencji chorych oraz spotkaniem z lekarzami oraz przedstawicielami firm dermokosmetycznych.
Co prawda Święto to przypada 29 pażdziernika, jest to jednak poniedziałek, a w weekend jest Święto zmarłych więc my tę pielgrzymkę organizujemy 9 listopada 2013 roku. Jest to też troszeczkę przesunięcie terminu na prośbe lekarzy, którzy współpracują z naszym serwisem i chcą wziąć udział w naszym spotkaniu, być tam razem z nami.
Zapraszam wszystkich chętnych na to spotkanie/pielgrzymkę. W tej chwili ustalam szczegóły, godziny. Jak wszystko poukładam oczywiście będzie podane na stronach naszego serwisu. Zawsze również można bezposrednio do mnie się zgłaszać z wszelkimi pytaniami : beata@biedronkowo.info, tel. 515 742 899 i gg :10053236.

10.10.2013

Z ostatnich wieści msza św. Na Jasnej Górze odbędzie się w dniu 9 listopada o godz. 9.30. Z tym, że prosiłabym zgodnie ze wskazówkami kustosza przyjść najlepiej z 15 minut wcześniej, a najlepiej zapraszam na godz. 9.00, spotkamy sie przed Kaplicą Matki Boskiej. Msza święta jest hmm... prezentem od naszej Basi46 i Hali. Basiu, Halu dziękuję za wszelką pomoc jakiej mi udzielasz i za tę ofiarę :ladybug7
W spotkaniu udział weżmie nasza zaprzyjażniona doktor Katarzyna Kolossa wraz ze swoim mężem doktorem Tomaszem Kolossa.
Jeszcze staram się zorganizować salę konferencyjną. Wszystkie informację będę podawała na bieżąco. Będzie zaproszony również i dermatolog, firmy dermokosmetyczne oraz Pan Minister Zdrowia, może tym razem do nas dołączy.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez henia » 11 Paź 2013, 10:25

Prosiłabym o nie edytowanie tych wieści tu a pisanie ich jako nowe. Ledwie na nie tu trafiłam, a to przecież i niedaleko w sensie czasowym; i sprawa z tych ważnych :ladybug7
henia
 

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez BT37 » 23 Paź 2013, 19:24

Z ostatnich wieści naszego spotkania. Wszystkie spotkania będą się odbywały w Restauracji REMIS przy ul. Armii Krajowej 68. I tu wielki ukłon w stronę Basi, za pomoc w zorganizowaniu tej sali :buzka Sala będzie dla nas dostępna w godzinach 10 - 16 . Zapraszam wszystkich chętnych po mszy świętej.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany noclegiem to proszę albo zgłosić się do mnie lub oczywiście można załatwić sobie noclegi samemu.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez BT37 » 06 Lis 2013, 01:29

Przypominam tylko o naszym spotkaniu w Częstochowie w dniu 9 listopada. Zaczynamy spotkaniem przed Kaplicą Matki Boskiej na Jasnej Górze o 9.00.

Gościem naszym będzie Dr. n. med., reumatolog, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia Katarzyna Kolossa z rodziną.
Jeżeli będą chętnia na konsultacje z Dr. Kasią to proszę zabrać ze sobą wszystkie wyniki.
Z tego co mi wiadomo, spotkanie nasze również uświetni Pani Magda Kurzyp, dietetyk, oraz właścielka firmy produkującej m.in. Proskin.
Na spotkanie został zaproszony również Pan Minister Bartosz Arłukowicz, trudno mi jednak się wypowiedzieć w jego imieniu, czy zaszczyci nas swoją obecnością.
Zaproszeni również zostali przedstawiciele mediów, niestety do tej pory nie mam potwierdzenia czy zechcą się z nami spotkać.
Będą również firmy dermokosmetyczne np. znana nam i lubiana przez nas Farmina,oraz firma, która bardzo nam pomaga Lefrosch i tu właśnie ukłon w stronę Pani Doroty Hajdas z firmy Lefrosch, dziękuję ślicznie. Będzie również po raz pierwszy u nas Pani Anna Kawecka reprezentująca Sufrin.
Oczywiście spotkanie nasze jak zwykle wspiera firma FLOSLEK. I tu wielkie podziękowania dla Pani Elżbiety Oleksiewicz - Pilucik. Pani Elżbieto,dziękuję za każdorazowe wsparcie naszych akcji. :ladybug7
Podziękowania również za wspieranie naszych spotkań dla firmy CERKO, która równie hojnie nas wspiera zawsze. I tu składam podziękowania na ręce Pani Agnieszki Sadowskiej, dziękuję Pani Agnieszko. :ladybug7
Wszystkim, którzy włączyli się do organizacji tego spotkania ślicznie dziękuję : :ladybug7
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych, chcących być tam z nami w tej ważnej dla nas chwili. :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez Lenka » 06 Lis 2013, 17:11

ile potrwa spotkanie jeden dzień ?

szkoda, że w długi wekend, bo wyjeżdżamy z rodziną, musimy odpocząc od pracy i problemów, za dużo tego
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez Amazonka » 11 Lis 2013, 00:13

Podziękowania dla Basi za załatwienie loży honorowej w Częstochowie. I za wkład w organizację.
Było bardzo miło. Szkoda, że wiele dobrych smakołyków to dla mnie "owoc zakazany". Mogłem sobie wyobrażać tylko
rozkosz dla języka.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez BT37 » 11 Lis 2013, 01:32

Wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. Z wielką przykrością muszę powiedzieć, ze to już koniec naszego Biedronkowania w Częstochowie. Czas więc na podziękowania.

I tym razem zacznę od.. naszych częstochowskich Biedronek. Dziewczyny, pieknie dziękuję Wam za wszelką pomoc w organizacji tego spotkania, za miłe przyjęcie i za czas jaki mi poswięciliście. Powinnam powiedzieć, że czas bardzo mile spędzony, bo z pewnością taki był.Za przepyszne ciasta upieczone z taka pieczołowitością. Cudeńka, naprawdę :ladybug3 Dziewczyny, jak mawia nasza "pierwsza po Bogu " ...." czapka do ziemii..." :ladybug7

Dziękuję naszej zaprzyjażnionej Doktor n. med., reumatolog Katarzynie Kolossa, oraz jej mężowi Tomaszowi Kolossa za uswietnienie naszego spotkania swoja obecnością. Kasiu, Doktorze Tomku bardzo, bardzo dziękuję :ladybug7 :ladybug7
Pani Magdzie Kurzyp za przybycie na spotkanie z nami, rozmowy, wskazówki dotyczące odpowiednich diet i nie tylko. Pani Magdo, dziekuję, że była Pani z nami i zapraszam na wiecej :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7

Szczególne podziękowania należą się Dorocie Hajdas z firmy Lefrosch, która bardzo mocno uczestniczyła w organizacji naszego spotkania. Dorotko, pieknie, pieknie dziękuję za dobre serce, cudowne towarzystwo i czas nam poświęcony :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Naszemu nowemu "chłopakowi" z zaprzyjażnionej Farminy Panu Zbyszkowi Gniełczyk za jak zwykle miłe towarzystwo, wiedzę i czas z nami spędzony. Panie Zbyszku, dziekuję i zapraszam następnym razem :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7


Serdecznie dziękuję również właścicielom firmy PW "Evimax Vega ", wyłącznemu dystrybutorowi na terenie Polski preparatu Sufrin Pani Annie Kaweckiej i Panu Maciejowi Kapuścińskiemu za obecność, dobre słowo o Biedronkowie, zaufanie. Pani Aniu, Panie Macieju było bardzo miło poznać, mam nadzieję, ze to nie ostatnie nasze spotkanie. Ślicznie dziękuję za wszystko :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7

Równie serdecznie dziekuję firmie FlosLek i Pani Elzbiecie Oleksiewicz -Pilucik za wsparcie produktowe naszego kolejnego już zresztą spotkania. Pani Elżbieto, dziękuję ślicznie za wszystko. :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Podziękowania również kieruję w stronę firmy, która równie hojnie wspiera nas zawsze próbkami swoich preparatów - Cerko i Pani Agnieszce Sadowskiej, dzieki której jesteśmy zawsze obdarowywani. Pani Agnieszko, pięknie dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Firmie Sulphur Busko Zdrój za pamięc o nas i cudną Buską maskę siarczkową .Ślicznie, ślicznie dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7

Kochani i Wam pięknie dziękuję za obecność na tym spotkaniu. Było mi niezmiernie miło spędzić z Wami ten czas. Poznać nowe osoby, ze znanymi mi już poplotkować i nie tylko :gwiazdka6 . Dziekuję, że wam się chciało przyjechać i być tam razem :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7

I na końcu, co wcale nie znaczy, że najmniej ważne. Basiu, do Ciebie kieruję te moje specjalne podziekowania. Za serce jakie włożyłaś w pomoc, za gościnę jakiej mi udzieliłaś jako gospodyni naszych częstochowskich Biedronek, za wszystko Basiu dziękuję z całego serca. :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez basia46 » 11 Lis 2013, 11:10

A ja dziękuję wszystkim za przybycie i wypełnienie tej loży honorowej swoją obecnością :ladybug3 :ladybug3
zbędna by była ta loża gdyby pozostała pusta :serduszka :serduszka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez Hala1 » 11 Lis 2013, 19:29

Dziękuje Beatce, że chciała zebrać nas w Częstochowie i zorganizowała nam bardzo ciekawe edukacyjnie spotkanie, ja szczególnie dziękuje pani Magdzie za wiele bardzo cennych porad dietetycznych i przepraszam nasze Gdańskie Biedronki za zagarnięcie pani Magdy - prawie w całości :ladybug7 .
To, że spotkanie obfitowało w wspólne pogaduchy (nawet duchom się dostało :lol: )śmiech i domową atmosferę wspominać chyba nie muszę :banan0 .
Ślicznie dziękuje :ladybug3
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę

Postprzez bombel » 11 Lis 2013, 22:14

:gwiazdka7 :gwiazdka7 :gwiazdka7 :gwiazdka7 no muszę wam powiedzieć że Częstochowa była bardzo pozytywnie przeze mnie odebrana, był to mój pierwszy taki wyjazd ale mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze z wami zobaczę :)
Atmosfera była super, pewnie to zasługa ludzi, których tam poznałem, podniosło mnie to trochę na duchu a i dowiedziałem się to i owo co pewnie w najbliższym czasie postaram się wykorzystać a i co robię niewłaściwie :)

Pozdrowienia i gorące buziaki dla wszystkich których poznałem :D :) :serduszka :serduszka :serduszka :banan0 :banan0 :banan1
Awatar użytkownika
bombel
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 Paź 2013, 23:36

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron