Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez Szater » 17 Lip 2014, 09:37

zapytałam przy tzw okazji :wink: podczas rozmowy z Henią :gwiazdka4 wiedząc ,ze jesteś zajeta nie chcialam dodatkowo zawracac głowy w tak błachej sprawie :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 20 Lip 2014, 22:51

Każde spotkanie ma swój koniec. To nasze również dobiegło końca.
Ślicznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć w nim udział, tym, którym chciało się być, całej ekipie "biedronkowej" - niezawodnej jak zawsze :ladybug7
Dziękuję tym, których mogłam poznać, porozmawiać, pobyć z nimi.
Pięknie dziękuję lekarzom, którzy zechcieli spotkać się z nami, a więc podziękowania kieruję do :
- Pani Ewy Kwela, dermatolog :ladybug7
-Pani Katarzyny Kolossa, reumatolog
Obu Paniom dziękuję za wykłady i konsultacje :ladybug7
Dziękuję też Paniom :
-Ewie Majchrzak z firmy AbbVie
-Agnieszce Jakubowskiej z firmy Metex
Podziękowania również kieruję do przedstawicielek naszych zaprzyjażnionych firm :
Lefrosch
Farmina
Ślicznie dziękuję za spotkanie i przedstawienie nam swoich produktów :ladybug7
Dziękuję również kierownictwu i Paniom z recepcji Domu Studenta nr 6 przy ul. Słowackiego 1/3 w Toruniu za gościnę i uprzejmość. Czuliśmy się u Was naprawdę dobrze. Dziękuję :ladybug7
Wszystkim firmom, które nas wsparły pięknie dziękuję. :ladybug7

Dziękuję naszym cudownym Panom za użyczenie swoich silnych ramion :ladybug7 Waldi, Czesiu, Januszu, Łukaszu, Piotrusiu pięknie Wam dziękuję :ladybug7
Wszystkim Wam ślicznie dziękuję :ladybug7 :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez Szater » 21 Lip 2014, 08:12

Bardzo ,bardzo dziekujemy za spotkanie,za możliwośc konsultacji,za nowa wiedzę,za bogactwo dermokosmetyków,wreszcie za możliwosc pobycia razem.Cudowne spotkanie przeszło do historii ale wspomnienia beda z nami.Serdecznie dziekujemy za wszystko,naładowalismy akumulatorki i...czekamy na kolejny raz.
beatko dziekujemy za organizacje,za przewodnictwo po Toruniu i za wszelkie inne "posługi" :buzka Krysia i Janusz :kwiatek1 :ladybug3 :ladybug4 :ladybug8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez Ewunia » 21 Lip 2014, 11:10

I ja również dziękuje , że mogłam się z Wami spotkać ... Był to jeden dzień ale zdążyłam się każdym z Was nacieszyć :)

Tutaj również wielki ukłon dla firm dermokosmetycznych za wsparcie nas swoimi kosmetykami oraz próbkami :brawo Wielkie dzięki !

Teraz nic innego nie pozostało tylko zacząć je stosować ..

Buziaki dla Wszystkich !!! :kwiatek7
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez marynarz » 21 Lip 2014, 21:20

Dzień Dobry. Ja także dołączam do podziękowań. Firmom dermokosmetycznym chciałbym podziękować za prezenty, które otrzymałem i po zastosowaniu obiecuję na forum opisać działanie. Wszystkim Biedronkom za mile spędzony czas i oczywiście naszej Beatce za zorganizowanie spotkania. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez dora1000 » 22 Lip 2014, 08:25

Witam wszystkie biedroneczki. Ja także przyłączam się do podziękowań dla naszej Beatki za cudowne spotkanie, producentom za produkty dermokosmetyczne oraz gorące podziękowanie dla doktor Katarzyny Kolasy za możliwość konsultacji, oraz wszystkim biedroneczkom za cudowne spędzone chwile. :ladybug4
dora1000
 

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 23 Lip 2014, 09:03

Krysiu, Januszu, Dorotko, Marynarzu cała przyjemność po mojej stronie. Cieszę się, że jesteście zadowoleni :ladybug7 To ja wam dziękuję :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez slaweks » 23 Lip 2014, 20:31

Ja również w imieniu całej mojej rodziny dziękuję Beatce za możliwość spotkania.
Dziękuję Wszystkim za okazaną pomoc, dzięki której mogłem kilkukrotnie wspiąć się na trzecie piętro oraz zwiedzać Toruń na wózku.
Dziękuję za wsparcie, cenne rady i możliwość szczerej rozmowy.

Sławek
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez gosia33 » 23 Lip 2014, 22:42

Ja także dziekuje za spotkanie i otrzymane prezenty. Miło było sie ze wszystkimi spotkać. Dziekuję bardzo. :gwiazdka7
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 24 Lip 2014, 20:49

Sławku, to ja Tobie i Twojej rodzinie dziękuję za możliwość spędzenia z Wami czasu :ladybug7
Wszystkim za dobre słowa, piękne maile i sms-y dziękuję :ladybug7 To mi było miło, że mogłam pobyć i porozmawiać z Wami. Dziękuję :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron