Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 11 Cze 2014, 13:09

Serwis Biedronkowo.info organizuje spotkanie dotyczące leczenia biologicznego w łuszczycy, tak skórnej jak i łuszczycowym zapaleniu stawów, oraz stosowaniu Metotrexatu/ Metexu w leczeniu łuszczycy i łzs. Oczywiście zaproszone będą również firmy dermokosmetyczne, oraz lekarze specjaliści, przedstawiciele firm produkujących leki biologiczne.
Spotkanie odbędzie się w drugiej połowie lipca. Będzie to ostatni lub przedostatni weekend miesiąc .Miejsce spotkania to Toruń lub Ciechocinek. Wszystkie szczegóły podam trochę póżniej.
Zapraszam wszystkich chętnych :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 24 Cze 2014, 20:50

Lipcowe spotkanie odbędzie się w terminie 18-20 lipca w Toruniu. W dniu 18 lipca spotka się z nami dr. n.med. reumatolog Katarzyna Kolossa. Mam nadzieję, że w spotkaniu również udział weżmie i dermatolog. Usilnie nad tym pracuję.
Nasze spotkanie wsparły już w tej chwili swoimi próbkami firmy :

Bandi
Paramedica
Bioderma

Firmom tym ślicznie dziękuję. :ladybug7 :ladybug7

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu proszę o kontakt : beata@biedronkowo.info, gg: 10053236, i oczywiście 515 742 899.
To z pewnością nie jest cały plan, pracuję jeszcze nad innymi sprawami, dodatkami. Rozmawiam z firmami, które wezmą być może udział w naszym spotkaniu, lekarzami itd.
Zapraszam bardzo serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 03 Lip 2014, 11:36

Wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji u dr. Katarzyny Kolossy poproszę o kontakt, ponieważ ilość konsultacji będzie ograniczona.
Przypominam, że dr. Kasia będzie z nami w piątek 18 lipca od godz. 12.00.

Dziękuję również kolejnej firmie, która wsparła nasze spotkanie swoimi próbkami. Podziękowania kieruję do firmy :

Pharmaceris
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 04 Lip 2014, 14:55

Chcialabym tu podziękować również firmie, która jak i jej poprzednicy jest z nami od początku i tym razem również zechciała nas wesprzeć swoimi próbkami.
Firmą tą jest :


Cerko

Pięknie dziękuję Firmie i Pani Agnieszce, naszemu dobremu duchowi :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 05 Lip 2014, 13:02

Naszą bazą noclegową w Toruniu będzie Dom Studenta przy ul. Słowackiego 1/3.
Koszt noclegu to :
1. Dla dzieci ( z legitymacją szkolną ):
-pokój 2- osobowy 18,90 zł/osoba/doba
-pokój 3 -osobowy 13,50 zł/osoba/doba
2. Dla studentów z ważną legitymacją studencką :
-pokój 2-osobowy 32,40 zł/osoba/doba
-pokój 3-osobowy 25,00 zł/osoba/doba
3. Dla pozostałych :
- pokój 1 -osobowy 45,00 zł/osoba/doba
- pokój 2 -osobowy 38,00 zł/osoba/doba
- pokój 3 -osobowy 27,00 zł/osoba/doba

W Toruniu jest obowiązująca opłata turystyczna/klimatyczna w wysokości 2 zł/doba

Jako, że dokładną ilość rezerwacji noclegowych muszę podać do środy 9 lipca 2014 r.proszę o kontakt osoby zainteresowane noclegiem.
beata@biedronkowo.info; gg: 10053236; tel. 515 742 899
Wszystkim miłego i cudownego weekendu życzę :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 14 Lip 2014, 23:24

Proszę oto trochę szczegółów dotyczących spotkania . Zaczynamy o godzinie 11.00 spotkaniem z Panią Aleksandrą z firmy Lefrosch ( producenta m.in. Squamaxu ),
Po tym spotkaniu będziemy gościć przedstawicieli firmy Farmina ( producenta m.in. MediDermu ). Około godziny 12,30 gościem naszym będzie dr.n. med., specjalista reumatolog Katarzyna Kolossa. Następnym naszym gościem będzie lekarz z bydgoskiej Kliniki Dermatologicznej Pani Doktor Ewa Kwela -ok. godz. 15.00.
Podczas całego dnia towarzyszyć nam będą przedstawiciele firm AbbVie, Centocor B.V. i Medac.
Spotkania zapewne zakończą się około godziny 17.00.
W sobotę będzie czas na zwiedzanie Torunia, na rozmowy, poznawanie się. Oczywiście plany mogą ulec jeszcze zmianom, ponieważ nie mam jeszcze wszystkich odpowiedzi.
a niedziela jak zwykle to czas pożegnań, wyjazdów.
Zapraszam. Myślę, że warto przyjść, poznać nas, posłuchać lekarzy, przedstawicieli firm kosmetycznych, leków biologicznych i metotreksatu. :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez dora1000 » 15 Lip 2014, 09:31

Kochane biedroneczki za 3 dni się spotkamy już nie mogę się doczekać :ladybug4
dora1000
 

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez Szater » 15 Lip 2014, 13:16

Ja też,my tez znaczy sie moje dożywocie i ja oraz nasi goscie,młodzi ludzie ,którzy beda po raz pierwszy uczestniczyc w takim spotkaniu :banan0

Beatko rozumiem ,ze spotkania będa w akademiku,tak?
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez Szater » 16 Lip 2014, 07:31

pozwole sobie sama odpowiedzieć,zasiegnęłam języka i wiem , ze wszystko bedzie odbywało sie w miejscu zameldowania przyjezdnych czyli akademik :banan1
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie lipiec 2014

Postprzez BT37 » 16 Lip 2014, 16:37

No cóż Krysiu, nie zasięgałaś języka u mnie :gwiazdka6
Odpowiedziałabym wcześniej, ale byłam zbyt zajęta. Tak, spotkania będą w akademiku.

Chciałabym tu również podziękować następnym firmom za przekazane nam wsparcie w postaci kosmetków firmie :

Oceanic

oraz za nadesłane próbki i ulotki firmie :
FlosLek
Pięknie dziękuję obu firmom. :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron