Spotkanie opłatkowe 2014

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez BT37 » 15 Paź 2014, 19:36

Serwis Biedronkowo.info organizuje spotkanie opłatkowe połączone ze świętem Chorych na Łuszczycę w dniu 8 listopada w Toruniu. W czasie spotkania przewidziany jest catering, więc proszę wszystkich chętnych o udziału w spotkaniu do zapisania się. beata@biedronkowo.info, 515 742 899 i gg : 10053236. W spotkaniu udział wezmą dermatolog Ewa Kwela, oraz reumatolog Katarzyna Kolossa i być może psycholog. Cały plan spotkania podam w późniejszym terminie. Dla tych, którzy zechcą spędzić w Toruniu trochę więcej czasu niż ten jeden dzień załatwię również i noclegi, oraz postaram się zapełnić ten czas.
Zapraszam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez BT37 » 06 Lis 2014, 01:16

Spotkanie opłatkowe odbędzie się w Twierdzy Toruń Fort IV od godziny 14.00- 20.00. Oprócz naszych zaprzyjaźnionych lekarzy i P. Ewy Majchrzak udział w spotkaniu weźmie również Pani Martyna Zając z firmy Biogenetica International Laboratories. Jest to firma, która wykonuje m.in. testy DNA dla chorych na łuszczycę pod kątem predyspozycji do łuszczycowego zapalenia stawów. Firma posiada akceptację prof. Szepietowskiego. Pani Martyna przybliży nam cele swojej firmy oraz program badań. Zapraszam serdecznie. :gwiazdka6
Wszystkich, którzy zgłosili chęć udziału w spotkaniu proszę o potwierdzenie do piątku swojej obecności. Tak sala jak i catering jest na określoną ilość osób.
Załączam również proponowane menu spotkania, do tego dojdzie domowe ciasto i oczywiście duża dawka pozytywnej energii :ladybug7
Załączniki
8.11-OFERTA,spotkanie opłatkowe, B.Trojanowska.pdf
(195.99 KiB) Ściągnięto 476 razy
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez gosia33 » 08 Lis 2014, 22:25

Beatko dziekuje za cudowne spotkanie w tak miłym gronie. Miło było się spotkać i spedzić czas w tak cudownym gronie:-) :gwiazdka7 :kwiatek1
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez BT37 » 08 Lis 2014, 22:30

Dziękuję wszystkim tym, którzy zechcieli poświęcić dzisiaj swój czas i byli ze mną na naszej kolacji opłatkowej.
Pięknie dziękuję Wam kochani, za to spotkanie, atmosferę, wasze towarzystwo. Dziękuję. :ladybug7 Jak zawsze bardzo miło było Was spotkać :ladybug7 :ladybug7
Dziękuję Doktor Katarzynie Kolossa za poświęcony nam czas i obecność, Pani Doktor Agnieszce Białkowskiej z Bydgoskiej Kliniki Dermatologicznej za obecność i miłe spotkanie.
Dziękuję również Pani Martynie Zając z firmy Biogenetica International Laboratories. :ladybug7
Ślicznie wszystkim dziękuję :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez yllla » 10 Lis 2014, 13:46

Ja również chciałam bardzo podziękować za spotkanie. Mam nadzieję, że uda mi się w kolejnym również uczestniczyć :)
yllla
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Paź 2014, 07:58

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez marynarz » 10 Lis 2014, 21:10

Pragnę złożyć Ci Beato szczere wyrazy wdzięczności za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w spotkaniu opłatkowym z osobami aktywnymi na forum http://www.biedronkowo.info, które odbyło się w Toruniu dnia 2014-11-08.
Serdecznie dziękuję za życzliwą atmosferę, okazaną gościnność, wzorcowe przygotowanie i doskonałą organizację przedsięwzięcia.
Mam nadzieję na kontynuację spotkań organizowanych przez http://www.biedronkowo.info, przy okazji innych projektów, prelekcji i spotkań.
Wszystkim serdecznie dziękuję za możliwość wymiany informacji na tematy związane z leczeniem i pielęgnacją skóry ze zmianami łuszczycowymi i nie tylko a także za to, że zawsze na osoby, które poznałem na forum, w szpitalach, przychodniach, spotkaniach mogę zawsze liczyć.

Z wyrazami szacunku- Marynarz
:gwiazdka7
Ostatnio edytowany przez marynarz 11 Lis 2014, 19:35, edytowano w sumie 3 razy
marynarz
 

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Lis 2014, 18:29

Myślę, że te spotkania są tylko dla wybranych, bo jak czytam Marynarza to okazuje się, że zaproszenia dostali tylko nieliczni/wybrani, bo gdyby zaproszeń było więcej to i frekwencja była by większa, ale widocznie fundatorzy nie przewidzieli większego grona osób. Bo z tą aktywnością na forum to chyba gruba przesada, bo czym się mierzy aktywność? ilością postów?
Marynarzu, gdybyś był aktywny na forum to byś widział, że tych spotkań w tym roku było więcej, a ja jakoś nie widziałam cie na żadnym, dlatego proszę nie pisz o żadnej aktywności, bo coś mi się wydaje że jesteś tylko tam gdzie są doktorzy...bo chyba się nie mylę?...resztę sobie dopowiedz.
Nasza społeczność jest i będzie, i jak mi kiedyś powiedziała moja przyjaciółka z "nami czy bez" tak ja powiem teraz my też będziemy z biedronkowem czy bez. Bo czym jest serwis biedronkowo jedną ze stron w necie, nie ma żadnej mocy prawnej, to społeczność przypadkowych ludzi a ludzie to my, bez nas by tego nie było. To my ludzie jesteśmy ze sobą bardzo związani, znamy siebie, swoje rodziny, znamy swoje choroby wiemy jak pomóc naszym przyjaciołom, i nie jest to krąg zamknięty, bo wystarczy tylko chcieć być, a nie, chcieć bo muszę lub żeby mnie widziano. Pozdrawiam :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez BT37 » 11 Lis 2014, 19:27

Małgosiu, proszę bez osobistych wycieczek.
Po pierwsze zaproszenie cały czas było na forum Biedronkowo.info, oraz na naszym FB. Kto chciał, mógł się zapisać na to spotkanie. I Ci co chcieli tam ze mną być to i byli.
A po drugie Marynarz był na wielu spotkaniach, na których nie było lekarzy. Był m.in. również w lipcu w Toruniu i nie było lekarzy.
Nie czujesz się związana z Biedronkowem, nie musisz, ale nie zarzucaj nic nikomu. Sama nie byłaś na wielu spotkaniach organizowanych przez nasz serwis.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez marynarz » 11 Lis 2014, 19:32

POPRAWIONE
Pragnę złożyć Ci Beato szczere wyrazy wdzięczności za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w Toruniu dnia 2014-11-08.
Serdecznie dziękuję za życzliwą atmosferę, okazaną gościnność, wzorcowe przygotowanie i doskonałą organizację przedsięwzięcia.
Mam nadzieję na kontynuację spotkań organizowanych przez http://www.biedronkowo.info, przy okazji innych projektów, prelekcji i spotkań.
Wszystkim serdecznie dziękuję za możliwość wymiany informacji na tematy związane z leczeniem i pielęgnacją skóry ze zmianami łuszczycowymi, oraz za mile wspólnie spędzony czas.
Z wyrazami szacunku- Marynarz
:gwiazdka7
marynarz
 

Re: Spotkanie opłatkowe 2014

Postprzez Mzajac123 » 13 Lis 2014, 16:42

Witam,
W imieniu Biogenetica International Laboratories i w swoim pragnę podziękować za przemiłe spotkanie opłatkowe.
Dla wszystkich zainteresowanych testami zamieszczam poniżej informację odnośnie samej działalności firmy a
także testu. W razie pytań- zapraszam do kontaktu.

GSM: +48 732 989 508
e-mail: m.zajac@macromedic.pl
https://www.biogenpolska.pl/Oferta/Dla- ... nie-Stawow
FB FUNPAGE https://www.facebook.com/biogenetica?re ... page_panel

Pozdrawiam
Martyna Zając
Mzajac123
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Lis 2014, 16:26


Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron