Wodorowęglan sodu

Wodorowęglan sodu

Postprzez artsus » 17 Maj 2010, 11:37

Kochani ostatnio biegałem sobie po forum www.luszczyca.pl i natknołem sie tam na pewna informacje odnosnie ze ktos znalazł sposób na swoja łuszczycę.

Oto cytat:
Kochani, moja siostra ma kolezankę, która na sobie ten sposób testowała. Ja na początku nie wierzyłam, bo taka już jestem po różnych rozmaitych "cudownych" lekach...
dopiero jak zobaczyłam efekty po 2 tygodniach jej kuracji to mnie zmurowało... kosztuje to 60 gr na tydzień !!!!
picie dziennie ok 4- 5 szklanek przegotowanej, ciepłej wody, w której należy rozpuścić 1 płaską łyżeczkę sody oczyszczonej...
ja piję od tygodnia 1- 2 szklanki bo bałam się, że coś mi sie może stać z czymś w moim organiźmie albo bedę miała problemy żołądkowe ale wszystko jest ok. smaruję dodatowo łuszczycę balsamem do ciała. naprawdę widzę popraawę i to po tygodniu!!! również i u WAS mam nadzieję, że zniknie
P.S ona wyczytała, że łuszczycę powodują drożdżaki candidia i wyszukała co te drożdżaki likwiduje (soda oczyszczona); jeżeli ktoś chce linki to je wstawię
Życzę zdrówka!!! lenka


Szczeże powiedziawszy nie wiem czy to bezpieczny sposób, choćby w szczególności mam na uwadze żołądek. Co o tym sądzicie?
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Wodorowęglan sodu

Postprzez konik » 17 Maj 2010, 20:38

No :lol: nieżle!!! Ale co prawda, to prawda :evil: . Soda jest może skuteczna ale nie w takich ilościach. Widziałam w życiu juz kilku narwańców którzy tym "specyfikiem" leczyli różne choróbska :roll: . Niestety :evil: mizernie skończyli i to z zupełnie innej przyczyny niz łuszczyca. Masz rację 8-) ,taka ilość zabija konia a u ludzi powoduje raka żołądka :evil: . Więc nie polecam. Nawet ŁZS nie jest tak bolesny jak bóle przy raku flaków :( .
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Wodorowęglan sodu

Postprzez Rogue » 17 Maj 2010, 20:39

Zgadzam się z Szater w tej kwestii. Pozwolę sobie dodać, że ...
Nieprawidłowa dieta prowadzi do zaburzenie gospodarki kwasowo-zasadowej organizmu. Najczęstszą nieprawidłowością jest kwasica. Kwasicę leczy się soda oczyszczoną pod opieką lekarza. Soda jako środek zobojętniający jest w stanie to wyrównać. Należy jednak zmienić swoje nieprawidłowe nawyki żywieniowe, aby utrzymac prawidłowa równowagę kwasowo-zasadową. Po wyrównaniu sode się odstawia. Przedawkowanie grozi zasadowicą .
Soda ma dzialanie zobojętniające kwas solny w żołądku. Stosuje sie ją doraźnie w przypaku tzw.zgagi. Soda oczyszczona rozpuszczona w wodzie z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny zobojętnia kwas solny w żołądku. Działa szybko, jednak efekt jest krótkotrwały ok. 20-30 min. Dopuszczalna dawka to 300mg/kg człowieka. Przykładowo osoba ważąca 50kg może użyć 15 g czyli ok. 3 łyzeczki od herbaty. Gdyby uzywać codziennie i to kilka razy dziennie można dorobić się z czasem rozstroju żołądka i owej zasadowicy.
Aby nie być gołosłowną podam link do poczytania :)

Do poczytania http://www.kulturystyka.pl/artykul555/
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: Wodorowęglan sodu

Postprzez artsus » 17 Maj 2010, 21:15

Od wielkiego święta po jakimś obfitym jedzonku łyknę sobie sodę, ale z równowartością kwasku cytrynowego kiedy odzywa się zgaga i gdy nie mam jakiegoś środka typu Reni itp. Trochę przeraziła mnie dawka tej sody w owej "kuracji" nie wiem czy ludzie maja tak mocny organizm czy piszą wierutne bzdury.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Wodorowęglan sodu

Postprzez Rogue » 18 Maj 2010, 16:43

Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: Wodorowęglan sodu

Postprzez basia46 » 15 Sty 2012, 11:22

Czytając podobne artykuły w sieci zapytałam moją p.doktor co ona sądzi na ten temat(picia sody)
odpowiedz sodą można szybko zmienić środowisko z kwasowego (kwasica metaboliczna) ale nie można z nią przesadzać bo środowisko zasadowe też nie jest korzystne powinno być kwasowo -zasadowe
A to że ktoś pije przy grzybicy candida i mu pomaga
Grzyb candida rozwija się z środowisku kwaśnym zasadowe czy kwasowo- zasadowe go zabija dlatego jest poprawa.
tyle z moich wieści wyczytanych w necie.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20


Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron