Mikstura oczyszczająca

Mikstura oczyszczająca

Postprzez henia » 06 Gru 2011, 00:17

Ostatnio bardzo poważnie zastanawiam się nad zastosowaniem MO polecanej przez J. Słoneckiego:
10 ml oliwy z oliwek + 10 ml alocitu (0,5 l przegotowanej chłodnej wody zmieszane z 35 kroplami citroseptu) + 10 ml soku z cytryny

http://zdroworodzinni.blogspot.com/sear ... 2oneckiego

Czas bardzo dobry na wszelkiego typu oczyszczanka czy diety. ja chcialabym tę miksturkę sprawdzić pod kątem uszczelnienia jelit. Od lat, ciekają mi gdzieś elektrolity.
Decyzję pozostawiam w rękach moich lekarzy: jestem zmuszona zażywać leki, po przebytym zawale serca. A w tym MO niestety ale zalecany jest citrosept, a grejpfruty są zabronione/niewskazane, przy lekach, które zażywam. zobaczę jaka będzie ich opinia.
Czy ktoś już praktykował tę miksturę. Będę wdzięczna za opinie :kwiatek7
henia
 

Re: Mikstura oczyszczająca

Postprzez basia46 » 06 Gru 2011, 07:28

Heniu w tej miksturze citrosept jest polecany zamiast soku z cytryny i to po długim stosowaniu(oleju, soku z aloesu i soku z cytryny )a zamiast soku z cytryny można stosować chyba ocet jabłkowy własnej produkcji muszę się jeszcze upewnić.
Aloes sam świetnie działa na jelita a według Słoneckiego olej jest po to żeby ten aloes dotarł do jelit,a sok z cytryny ma za zadanie usuwanie kamieni kałowych z jelit.Dlatego takie a nie inne połączenie.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Mikstura oczyszczająca

Postprzez henia » 06 Gru 2011, 18:23

Dziękuję Basiu :ladybug7 Patrz, zdaje się wszystko przeczytałam, wszystko przegadałam a gdzieś tam w głowie został błędny wzór. Znalazłam przepis autor, i on tożsamy z Twoją wypowiedzią http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Sok z cytryny z olejem, wypraktykowałam, podczas oczyszczania wątroby, myślę, że i przy tej miksturze, ta moja wątróbka też się oczyści. W poniedziałek zaczynam :banan0
henia
 

Re: Mikstura oczyszczająca

Postprzez basia46 » 14 Mar 2013, 18:17

Tonik aloesowy
Bardzo prosty i bardzo skuteczny kosmetyk:
Połącz sok z aloesu pół na pół z wodą.
Nawilżaj nim twarz i szyję (możesz także całe ciało) po umyciu, nasączonym wacikiem lub rozpylając z butelki wyposażonej w atomizer. Zanim tonik całkiem wyschnie, wetrzyj w skórę olejek.

Wybieraj sok z aloesu sprzedawany w ciemnych, szklanych butelkach.
Użyj przegotowanej lub mineralnej niegazowanej wody.
Tonik trzymaj w lodowce, najlepiej w szklanej butelce.

Aloes wspaniale goi i łagodzi podrażnienia. Takim tonikiem można smarować także podrażnioną skórę dzieci.
http://kosmetykisnysny.blogspot.com/201 ... esowy.html
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20


Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron