VILCACORA -łuszczyca, leczenie

VILCACORA -łuszczyca, leczenie

Postprzez Amazonka » 30 Paź 2012, 22:50

Vicacora - łuszczyca
Preparaty z Amazonii. Popularnie określane „vilcacora”. Vilcacora to jeden z preparatów. To pnącze rosnące w Peru.
Tego jest 20 gatunków. W metodach leczenia roślinami z Peru ma udział polski zakonnik Ojciec Szeliga.
Przebywał wśród tubylcow i przyniósł od nich ich metody leczenia. Wiele firm światowych drąży metody leczenia roślinami z Peru i Ameryki Południowej.
Jedna z firm to Andean Medicene Center z Londynu, obecnie posiada filię w Polsce. Lekarze z tej firmy opracowali zestaw kuracji na rożne choroby. Jedna z kuracji to leczenie łuszczycy. W mojej książeczce jest to kuracja nr 22 ( jedna na łuszczycę).
Pierwszy etap – sześciotygodniowa kuracja oczyszczająca.
Przez 2 tygodnie Manayupa, 3x dziennie
Przez następne 2 tygodnie
FLOR DE ARENA 3x dziennie
Przez następne 2 tygodnie
HERCAMPURI 3x dziennie
Drugi etap –sześciomiesięczny
3 miesiące
VICACORA 3x dziennie po 10 kropli ekstraktu , lub 3x 2 tabletki
3 miesiące ½ dawki 3x dziennie
Można używać szampon do włosów z vilcacorą, krem do twarzy.
Ja stosowałem powyższe kuracje. Nie stosowałem szamponu i kremu. Moja żona stosowała inne kuracje na stawy (nie ma łuszczycy). Z dobrym skutkiem.
Przypuszczam, że w moim przypadku zadziałał zestaw w kombinacji dodatkowo z miodem spadziowym.
Jak po tym wyglądam wiedzą wszyscy.
CDN.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron