Czy ktoś leczył ŁZS jadem pszczelim?

Czy ktoś leczył ŁZS jadem pszczelim?

Postprzez motyl » 11 Lis 2012, 22:53

Podobno leczenie jadem pszczelim może działać w przypadku reumatyzmu. Czy ktoś ma na ten temat jakieś wiadomości albo doświadczenie ?
motyl
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 24 Cze 2012, 23:43

Re: Czy ktoś leczył ŁZS jadem pszczelim?

Postprzez BT37 » 11 Lis 2012, 23:24

Witaj :gwiazdka6
Sama co prawda nie leczyłam się jadem pszczelim, ponieważ jestem uczulona, ale znam dziewczynę, zazwyczaj razem jeżdziłyśmy na oddział reumatologiczny. Jej brat ma/miał pasiekę i ona się leczyła jadem. Mówiła, że brat przykładał jej te pszczoły, przez jakiś czas było niby lepiej. Potem się niestety uczuliła na pszczoły. Znam ją, dużo z nią rozmawiałam stąd moje wiadomości. Przykro mi, że tylko tyle na ten temat wiem, postaram się dowiedzieć od niej czegoś więcej.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Czy ktoś leczył ŁZS jadem pszczelim?

Postprzez motyl » 13 Lis 2012, 00:10

Dzięki za wiadomość ! :gwiazdka Czytałam, że to niby bardzo dobra metoda (oczywiście jeśli ktoś nie jest uczulony). Podobno 58 % pszczelarzy nie cierpi na reumatyzm. Widziałam, że jest w Kazimierzu dolnym centrum medycyny naturalnej doktora Gizy, gdzie leczą w ten sposób. Przed leczeniem robią testy na uczulenie. Tylko to pewnie dość kosztowne. Jeśli będziesz coś wiedzieć, albo jakaś inna biedroneczka, to proszę o informacje. Może to być dla wielu z nas duża pomoc. Pozdrawiam cieplutko!
motyl
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 24 Cze 2012, 23:43


Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron