ocet i żyletki

ocet i żyletki

Postprzez skopcia » 21 Sty 2013, 21:40

witam
Moja mama, gdy dawno temu po wojnie wróciła z Syberii miała problem ze stawami. Już prawie nie chodziła. lekarz dał jej dziwny przepis, który postawił ją na nogi. Od dwóch miesięcy wiem, że mam łuszczycowe zapalenie stawów 9boli biodro, kolano i bark). od miesiąca smarowałam się miksturą mamy. biorę też sulfalazynę. Ból w odczuwalny sposób się zmniejszył. ma jednak problem z miksturą, która mi się kończy. Współczesne żyletki są ze stali nierdzewnej i nie rozpuszczają się w occie. Obecnie jestem na etapie poszukiwania starodawnych. mam nadzieję, że są takie, bo na forum o bolących"ostrogach" pojawiły się propozycje żyletek w occie. Może ktoś mi pomoże i napisze, gdzie mogę kupić odpowiednie żyletki. Podaję przepis mojej mamy.

30 żyletek
Ćwiartka octu
Na trzy tygodnie zostawić w ciepłym miejscu w zakorkowanej butelce

Ćwiartka spirytusu
Parę kawałeczków chrzanu
Postawić na dwa tygodnie

Zlać razem i już można smarować
Po 5 dniach powinna zacząć schodzić opuchlizna.
Jak rozpuszczają się żyletki to najpierw jest niebieskawy kolor, a później rdzawy.
smarować co najmniej miesiąc.
Pozdrawiam
skopcia
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Gru 2012, 11:50

Re: ocet i żyletki

Postprzez vitaminka » 21 Sty 2013, 21:58

Bardzo to dziwne, wprost nieprawdopodobne, moja synowa też tym sposobem wyleczyła ostrogi. Żyletki miała zwykłe, ze stali nierdzewnej. Ja do dzisiaj nie mogę tego zrozumieć :D :D
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: ocet i żyletki

Postprzez henia » 21 Sty 2013, 22:17

skopcia napisał(a):[...]Może ktoś mi pomoże i napisze, gdzie mogę kupić odpowiednie żyletki[...]

Rozejrzę się za tymi Twoimi żyletkami, u mnie na bazarku. Mam tu handlujących ze wsch., powinni mieć te odpowiednie. Ale odp., dopiero w sobotę :gwiazdka4 Pozdrawiam
henia
 

Re: ocet i żyletki

Postprzez kaska69 » 21 Sty 2013, 22:46

a na łuszczycę też to działa czy tylko na stawy?
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: ocet i żyletki

Postprzez skopcia » 23 Sty 2013, 17:38

Moja mama nigdy nie była przebadana więc nie wiem czy było to łuszczycowe czy zwykle zapalenie stawów. Ja mam po prostu nadzieję, że zadziała. Heniu, bardzo Cię proszę napisz czy udało ci się kupić te rozpuszczalne.
skopcia
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Gru 2012, 11:50

Re: ocet i żyletki

Postprzez basia46 » 23 Sty 2013, 17:44

Zakupiłam kiedyś żyletki we wszystko po 4 zł ale nie mam pojęcia czy one się rozpuszczają za 10 szt 1 zł :gwiazdka :gwiazdka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: ocet i żyletki

Postprzez henia » 26 Sty 2013, 14:15

skopcia napisał(a):[...]Heniu, bardzo Cię proszę napisz czy udało ci się kupić te rozpuszczalne[...]

Bez problemu do dostania u mnie są żyletki ale takie z napisem Platinium czyli myślę, że jednak one są z tą powłoką galwaniczną czy cós tam. Umówiłam się z kobietą, i ma za tydz. przywieźć mi takie "najprostsze" tam u nich. Myślę, że te, powinne się sprawdzić, w tej Twojej miksturze SKpociu. Także, poproszę o jeszcze trochę cierpliwości. Pozdrawiam :D
henia
 

Re: ocet i żyletki

Postprzez skopcia » 17 Wrz 2013, 14:05

Witam wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają. To ja założyłam ten temat i chcę się z wami podzielić wynikami mojej kuracji.
Udało mi się kupić żyletki, zrobiłam miksturę i już pół roku smaruję bolące miejsca. Oprócz tego codziennie przyjmuję sulfalazynę.
Na początku posmarowane miejsca bolały bardziej, a z czasem coraz mniej. W sierpniu mąż przywiózł mi błoto z nad Morza Martwego
i codziennie też się nim smarowałam (pól godziny w wannie). Obecnie odczuwam już niewielki ból, a jeszcze pół roku temu nie mogłam
się schylać. Nie wiem czy jest to wynik tabletek czy smarowideł, ale efekt jest ogromny.
Pozdrawiam
skopcia
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Gru 2012, 11:50

Re: ocet i żyletki

Postprzez Amazonka » 21 Wrz 2013, 13:25

Błoto z Morza Martwego można kupić w Polsce. Także sól z Morza Martwego.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron