Akupunktura

Akupunktura

Postprzez bombel » 20 Lis 2013, 00:37

Cześć i czołem wszystkim :ladybug7 :D
Jakie są wasze doświadczenia z zaleczaniem łuszczycy za pomocą akupunktury?
Moje były całkiem obiecujące, co prawda to było dość kosztowne u mnie akurat 50zł zabieg i 30 tabletki bodajże co tydzień, oraz efekty były stopniowe ale całkiem sobie chwaliłem :) :) :) :banan0 :banan1 :banan0
Awatar użytkownika
bombel
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 Paź 2013, 23:36

Re: Akupunktura

Postprzez Amazonka » 20 Lis 2013, 00:52

Mówiłem ci, że u mnie efekty były zerowe. Każdy inaczej reaguje. Nie można się sugerować opiniami innych.
Na mnie cygnolina nie działała. Co wcale nie wskazuje że jest nieskuteczna.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Akupunktura

Postprzez artsus » 20 Lis 2013, 10:25

Może skóra Ci się przyzwyczaiła i dlatego nie działa. Przed wczoraj byłem u swojego specjalisty dermatologa i dostałem już na recepcie Cygnoline 1, używałem wcześniej 0,5.
Na mnie Cygnolina działa, połowa obu podudzi i ok 80% powierzchni rąk pokrywała łuszczyca, teraz po prawie 4 miesiącach z pomocą Acitrenu czysto, tylko gdzieniegdzie niewielkie pozostałości których zaleczenia kontynuuję.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Akupunktura

Postprzez Szater » 20 Lis 2013, 10:39

stosowałam kiedys akupunkture....w sumie pomoc duz była ale w zwiazku z bólami stawów,przykurczami mięsni....na rzucenie palenia i na moja łuszczyce niestety nie podziałało :( przyznam ze bardzo mi odpowiadało to leczenie jednak,tak jak kolega wspomniał wizyta 50 zł(pierwsza drozsza bo jeszcze za igły sie płaciło,u mnie wyszło cos około 200zł-duzo igieł :roll: ) gdybym miała mozliwosc...chetnie bym skorzystała,bezwzglednie lepsze to anizeli tony srodków p/bólowych nawet tych NLPZ....kto wie moze z czasem i cosik by te łuszczyce ruszyło? :wink:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Metody leczenia niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron