Produkty Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez Gosiaczek68 » 02 Lut 2018, 23:23

Nawet nie próbowałam zakupić, dermokosmetyków na rynku jest cała moc, można wybierać i przebierać.

Choćby nie wiem jak rekomendowany, to w dalszym ciągu tylko dermokosmetyk.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez kaska69 » 02 Lut 2018, 23:49

Mi udało się zdobyć 10 próbek i smarowałam w jednym miejscu....jakos nie było widac efektu, wiem ze to mała dawka, dlatego smarowałam to samo miejce wielkości 2x3cm przez 20 dni i nic...trzeba przyznać ze ładnie sie wchłania ale nic poza tym.

Przyznam ze od czasu rozmowy z Pania z tej firmy dostaje co tydzien info ze maja jakies promocje, alei tak uważam ze to rozbój w biały dzień te ceny :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez Szater » 05 Lut 2018, 10:38

przetestowałam całą linię,dostałam ją w prezencie...niestety dostałam uczulenia i tyle,oddałam dalej i ta osoba jeszcze dalej....dermokosmetyki to jednak dermokosmetyki a nie leczace masci...u mnie nie działają :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez dora1000 » 09 Lut 2018, 09:36

Chciałam kiedyś zakupić produkty Dr Michaels, ale większość opinii jest negatywna i doszłam do wniosku, że płacąc takie pieniądze wolę kupić dermokosmetyki z naszej apteki.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Poprzednia

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron