Produkty Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez karola » 10 Maj 2013, 15:30

Preparaty owszem są drogie ale pomagają (przynajmniej mi, opisałam kurację na forum nie będę się powtarzać). Zresztą możecie sobie poczytać opinie innych osób, jest tego sporo na forach np. tu: http://forum.luszczyce.pl/leczenie-trad ... tml#p18542 Nikogo nie namawiam - żeby nie było, sami podejmijcie decyzję, zawsze można wybrać jakieś tańsze leczenie naturalne.
A jeszcze tak napiszę co mi się rzuciło w oczy na forach na temat tych preparatów - najwięcej negatywów o tych preparatach piszą osoby które ich nigdy nie używały, a mało jest negatywnych opinii osób które kupiły i nie zadziałało to tak na marginesie...

Dużo zdrowia życzę :ladybug8 .
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez przybył » 14 Maj 2013, 14:15

maść testowałem, jestem zadowolony, jedyny mankament to cena. więcej informacji nt. w moich poprzednich wpisach nie chcę się powtarzać.
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez karola » 17 Maj 2013, 15:15

A wg mnie cena nie jest szczególnie wygórowana w porównaniu do efektów jakie można uzyskać, zestaw steryd + osłonka + nawilżenie to mniej więcej wydatek tego samego rzędu a skutki takiej kuracji wiadomo jakie mogą być. Ale to tylko moje zdanie wiem że dla niektórych wydatek takiej kwoty może być nie do przejścia.
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez przybył » 20 Maj 2013, 12:00

karola napisał(a):A wg mnie cena nie jest szczególnie wygórowana w porównaniu do efektów jakie można uzyskać, zestaw steryd + osłonka + nawilżenie to mniej więcej wydatek tego samego rzędu a skutki takiej kuracji wiadomo jakie mogą być. Ale to tylko moje zdanie wiem że dla niektórych wydatek takiej kwoty może być nie do przejścia.

Cena oczywiście jest oczywiście wartością względną w zależności od stanu kieszeni, ale co do twojej uwago o leczeniu sterydami to masz rację karola :evil:
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez przybył » 21 Paź 2013, 12:06

Dla tych co są sceptyczni co do skuteczności tych preparatów jest teraz opcja darmowych testów. można sobie poczytać tu: http://drmichaels.com.pl/pl/n/61
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez karola » 23 Paź 2013, 12:25

fajna sprawa te testy, gdyby nie aktualna remisja wysyłała bym zgłoszenie.
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez Szater » 23 Paź 2013, 16:04

to moze dokładniej przytocze bo chyba nie do konca zrozumiałe są intencje:
cytat z zaproszenia do testowania:

"Aby wziąć udział w akcji, wyślij maila ze zgłoszeniem na: testy@drmichaels.com.pl , napisz kilka

słów o sobie, opisz krótko swoją historię leczenia; podaj od kiedy chorujesz na łuszczycę i co

Twoim zdaniem ją wywołuje (np. stres, leki, żywienie), w jakich okresach masz najczęściej

nawroty choroby, co do tej pory najlepiej na Ciebie działało i załącz zdjęcie zmian, które mają być

leczone.

W tytule maila zgłoszeniowego wpisz „zgłoszenie do testów dr Michales”.

Wśród osób, które do 24.10.2013 wyślą zgłoszenie, wybierzemy trzy, które wezmą udział w

naszych testach."
:lol:

na setki tysiecy zgłoszen to wybiora....nawet nie wylosuja a wybiora.....TRZY :banan1

Faktycznie duze prawdopodobienstwo ze zostanie sie wybranym.....dobrze zaplanowana akcja ....promocyjna :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez henia » 23 Paź 2013, 18:00

Przy takich cenach tych kosmetyków, to dziw by był, żeby nie było kaski na reklamę, i to wszelaką. To jak z tymi gwiazdkami z tv - "nieważne jak, ważne - że mowią" :gwiazdka
henia
 

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez dora1000 » 24 Paź 2013, 13:53

Tyle słyszalam o tych produktach, ale tak naprawdę opinii pacjentów jest mało. Sama bym chciała przetestować te preparaty gdyby nie tak wysoka cena.
dora1000
 

Re: Produkty Dr Michaels

Postprzez karola » 30 Paź 2013, 15:22

dora1000 napisał(a):Tyle słyszalam o tych produktach, ale tak naprawdę opinii pacjentów jest mało. Sama bym chciała przetestować te preparaty gdyby nie tak wysoka cena.


no to miałaś okazję Dora, ale niestety czas nadsyłania zgłoszeń trochę krótki... może powtórzą akcję za jakiś czas?
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron