spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez karola » 01 Sie 2013, 13:04

Odbyło się jakoś miesiąc temu w warszawie, nie miałam możliwości być bo nie wiedziałam że będzie, w sieci znalazłam materiały ze spotkania uważam że warto rzucić okiem, można je znaleźć tu: http://luszczyca-blog.pl/materialy-ze-s ... -tirantem/ i tu http://luszczyca-blog.pl/materialy-ze-s ... kliniczne/
był ktoś może?
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez Szater » 01 Sie 2013, 16:17

to chyba najczesciej pojawiające sie pytanie na wszystkich forach łuszczycowych :lol: tyle osób z łuszczycą z tylu for i nikt nie "załapał" sie na indywidualna wizyte u owego doktora.....ciekawa sytuacja :wink:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez kaska69 » 04 Sie 2013, 17:38

ja spotkałam osobę która zakupiła zestaw tych kosmetyków, uzywała to przez 6 miesięcy, wydała kupe kasy i ...NIC tylko wielkie rozczarownie i powrót do cygnoliony :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez przybył » 06 Sie 2013, 12:21

Karola: ja na spotkaniu co prawda nie byłem, ale kilku znajomych Łuszczyków się wybrało razem (jechali z dolnośląskiego!) i jedną z nich (Martę) wylosowano. Szczegółów nie znam ale mogę napiszę jej wiadomość na facebooku żeby w kilku słowach opisała jak to kogoś tak ciekawi. Moim zdaniem nie ma się czym ekscytować, bo przecież to były konsultacje indywidualne więc pewnie rad które dawał dr nie można stosować do wszystkich.
Kaska69: Mi cygnolina na dłuższą metę nie pomogła, a te dermokosmetyki się dobrze sprawdziły (kurację opisałem na forum), ale znam też osobiście osobę której odstąpiłem resztkę kremu i efektów większych nie było - widać nie każdemu służy.
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez karola » 07 Sie 2013, 12:56

przybył napisał(a):Karola: ja na spotkaniu co prawda nie byłem, ale kilku znajomych Łuszczyków się wybrało razem (jechali z dolnośląskiego!) i jedną z nich (Martę) wylosowano. Szczegółów nie znam ale mogę napiszę jej wiadomość na facebooku żeby w kilku słowach opisała jak to kogoś tak ciekawi. Moim zdaniem nie ma się czym ekscytować, bo przecież to były konsultacje indywidualne więc pewnie rad które dawał dr nie można stosować do wszystkich.


No zapytaj zapytaj, co z tego że indywidualne, w końcu wszyscy mamy to samo.
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez przybył » 19 Sie 2013, 13:51

no wysłałem jej wiadomość na FB ale jak na razie odpowiedzi brak, udało mi się jednak potwierdzić od wspólnego znajomego że miała te konsultacje, ale nic więcej nie wiedział. może jak wróci z urlopu to mi odpisze i wtedy wkleję jej odpowiedź.
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez Szater » 19 Sie 2013, 15:19

moze tylko niesmiało podpowiem że na dłuższą mete to u nas nic nie działa :wink: do cygnoliny skóra sie przyzwyczaja wiec nalezy ją stosowac systematycznie przez pewien okres a potem zrobic dwa razy dłuższą przerwe jak czas stosowania :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: spotkanie z twórcą dermokosmetyków

Postprzez przybył » 05 Wrz 2013, 15:15

Szater napisał(a):moze tylko niesmiało podpowiem że na dłuższą mete to u nas nic nie działa :wink: do cygnoliny skóra sie przyzwyczaja wiec nalezy ją stosowac systematycznie przez pewien okres a potem zrobic dwa razy dłuższą przerwe jak czas stosowania :)


No niestety to prawda :x
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35


Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron