Dermokosmetyki Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 22 Maj 2012, 18:27

dorotka79 napisał(a):Chyba Karola zaginęła na placu targowym...

hihi jestem z powrotem :ladybug4 .
Ostatnio nie miałam za bardzo czasu siedzieć na forach, nowa praca mnie wciągnęła.
Co do mojej kuracji to dzięki radą jakie dostałam tu i na innych forach, praktycznie zaleczyłam objawy :banan0 , w tym momencie mam reemisję, która mam nadzieję będzie trwać jak najdłużej. Na skórze zostały tylko takie blado czerwone plamki praktycznie nie widoczne.
Nie mam za bardzo czasu się rozpisywać, ale moja kuracja wyglądała tak:
1) Zmiana diety, więcej warzyw i owoców, unikanie cukru, starałam się jeść zgodnie ze swoją gr. krwi ale nie zawsze się udawało :P .
2) Witamina A+E trzy razy dziennie kapsułka.
3) Nawilżałam skórę maścią od dr m. trochę się nie mogłam zdecydować na zakup w końcu dostałam od TŻta w prezencie :D
maść nawilża dobrze, ma przyjemny zapach i rzeczywiście jest wydajana.
4) Kilka razy naświetlałam skórę lampą uva - ale dosłownie kilka razy i nie regularnie - wątpię aby to pomogło.

To tyle na razie, pozdrowionka dla wszystkich, :ladybug8 i jak będę miała więcej czasu to napiszę odkładnie co i jak.
pa
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 23 Maj 2012, 20:35

Super!!!!! 3mam kciuki!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez Derrax » 07 Sty 2013, 19:13

a właśnie miałem spytać o Michaels'a z powodu reklamy na bramce sms "sms priv". Jakoś nie mogłem się sam w sobie przekonać do wyskakującego bannerka i tekstów typu cudowny nowy lek :P Może jak będzie więcej pozytywnych opinii od starych forumowiczów ^^
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez przybył » 09 Sty 2013, 16:47

Derrax napisał(a):a właśnie miałem spytać o Michaels'a z powodu reklamy na bramce sms "sms priv". Jakoś nie mogłem się sam w sobie przekonać do wyskakującego bannerka i tekstów typu cudowny nowy lek :P Może jak będzie więcej pozytywnych opinii od starych forumowiczów ^^


Niestety nie jest to żaden cudowny lek, łuszczycy ci nie wyleczy... ale faktem jest, że jak na naturalny dermokosmetyk to z usuwaniem objawów radzi sobie całkiem dobrze - sam miałem okazję przetestować "starter" tej maści (obecnie chyba niedostępny). Objawy ustępują wolniej (dużo) niż po maściach sterydowych ale, przynajmniej w moim przypadku remisja trwała dłużej niż po maściach sterydowych, no i nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych. Do tego na jednym łokciu pozostała mi (mocno wyblakła) czerwona plamka a więc objawy nie ustąpiły całkowicie, ale ogólnie polecam.
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 11 Sty 2013, 17:11

przybył napisał(a):jak na naturalny dermokosmetyk to z usuwaniem objawów radzi sobie całkiem dobrze

POTWIERDZAM!
Nie wiem jak działają same ale w moim przypadku pielęgnacyjnie - wspomagająco leczenie doskonale się sprawdziły.
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez przybył » 14 Sty 2013, 17:51

karola co oprócz tych dermokosmetyków jeszcze robiłaś???
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 15 Sty 2013, 13:21

kolego zajrzyj kilka postów wyżej, wszystko opisałam :lol:

karola napisał(a):
hihi jestem z powrotem :ladybug4 .
Ostatnio nie miałam za bardzo czasu siedzieć na forach, nowa praca mnie wciągnęła.
Co do mojej kuracji to dzięki radą jakie dostałam tu i na innych forach, praktycznie zaleczyłam objawy :banan0 , w tym momencie mam reemisję, która mam nadzieję będzie trwać jak najdłużej. Na skórze zostały tylko takie blado czerwone plamki praktycznie nie widoczne.
Nie mam za bardzo czasu się rozpisywać, ale moja kuracja wyglądała tak:
1) Zmiana diety, więcej warzyw i owoców, unikanie cukru, starałam się jeść zgodnie ze swoją gr. krwi ale nie zawsze się udawało :P .
2) Witamina A+E trzy razy dziennie kapsułka.
3) Nawilżałam skórę maścią od dr m. trochę się nie mogłam zdecydować na zakup w końcu dostałam od TŻta w prezencie :D
maść nawilża dobrze, ma przyjemny zapach i rzeczywiście jest wydajana.
4) Kilka razy naświetlałam skórę lampą uva - ale dosłownie kilka razy i nie regularnie - wątpię aby to pomogło.

To tyle na razie, pozdrowionka dla wszystkich, :ladybug8 i jak będę miała więcej czasu to napiszę odkładnie co i jak.
pa
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Poprzednia

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron