Dermokosmetyki Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 17 Mar 2012, 12:07

Karola! Po tak "gorącym" przyjęciu na forum nie sądzę,żeby miał w ogóle najmniejszą ochotę cokolwiek jeszcze pisać. Mnie po Michaels suszy,tyle Ci napiszę. Ale nie może chyba zaszkodzić,bo w składzie sama natura. W grudniu 2013 exp date,więc czekaj na promocję!!! :lol: Napisz może do przybyła maila? Pozdrawiam.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 21 Mar 2012, 15:52

Dorotka79, no ja też mu się nie dziwię, napisałam do niego maila i zobaczymy :wink:
Przez przypadek ostatnio znalazłam to: http://www.med4you.at/derma/psoriasis/s ... s_poln.htm jakieś wyniki badań, stare bo z 2005 ale może aktualne :)
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 21 Mar 2012, 21:24

Karola,pisałam Ci z czego zrobiona jest ta maść. Poczytaj w ziołach i porównaj co dziewczyny stosują. Im pomaga. Masz tu składniki. Możesz sobie zrobić mix z wyciągów ziół i olejków eterycznych sama!
dr michaels dla karoli.jpg
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 22 Mar 2012, 17:35

Masz tu składniki. Możesz sobie zrobić mix z wyciągów ziół i olejków eterycznych sama

Dzięki za wiadomość Dorotko, ale ja się do takich rzeczy nie nadaję :) nie umiem zupy ugotować a co dopiero jakieś zioła mieszać, przecież to trzeba mieć sprzęt odpowiedni i proporcje znać, a skąd ja bym te składniki wzięła :gwiazdka4 . Jak ktoś sie na tym zna i jest jakimś farmaceutom to robota dla niego :)
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 23 Mar 2012, 10:29

Karola, skąd Ty wezmiesz te składniki??? Rozumiem, że nie pofatygowałaś się, żeby sprawdzić co się kryje w ulotce. Też nie jestem farmaceutą, ale dam Ci parę wskazówek. Marchewka (warzywniak)- obierasz i zjadasz. Awokado (warzywniak)- kroisz i nakładasz maseczkę, możesz resztę zjeść jak lubisz z cytryną. Cytryna (warzywniak)- wyciskasz i pijesz troszkę z wodą rano. Możesz też posmarować po zmianach, to powinno rozjaśnić. Nagietek (apteka) - smarujesz twarz i ciało. Rumianek (apteka) - jedna torebka herbatki w szklance wrzątku, torebką smarujesz zmiany, a herbatę wypijasz. Maść cynkowa (apteka) - smarujesz wcześniej oliwą (sklep spożywczy), albo oliwką (drogeria, supermarket). Olejek z drzewka herbacianego (apteka) - wlewasz kilka kropli do kąpieli z odrobiną oliwy i garścią soli (sól - sklep spożywczy). Lawenda (apteka) - garść ziół zaparzasz wcześniej i wlewasz do kąpieli, albo smarujesz wyciągiem z lawendy swoje zmiany. Brzoskwinia (warzywniak) - kroisz i nakładasz na zmiany.
Ostatnio edytowany przez dorotka79, 23 Mar 2012, 22:37, edytowano w sumie 1 raz
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez basia46 » 23 Mar 2012, 11:52

dorotka świetny opis :brawo :brawo :buzka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 23 Mar 2012, 14:23

Dorotka: a no spoko, myślałam że chodzi ci o to żeby samej taką maść przygotować :P dzięki za opis stestuję, chociaż wydaje mi sie że te połączone skłądniki w postaci maści w proporcjach to coś innego niż stosowanie wszystkiego osobno ale pewnie to też cos pomoże.
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 23 Mar 2012, 22:43

Karola! Pomoże pomoże. Ale nie jutro,nie za tydzień. To nie grypa. Jak się wezmiesz za ziółka to poprawę zobaczysz za miesiąc a efekty może za trzy,ale będziesz zadowolona!!! Ja też byłam leniem,ale się wkręciłam w magię natury!!! Ogranicz cukier.Bo cukier łuszczyca lubi,ale nie chcemy jej przecież utuczyć co by nam nie szpeciła grubym tyłkiem.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 16 Kwi 2012, 18:51

Karola! Znalazłam w aptece fajny balsam do ciała. Nazywa się dr.organic. Jeden z nich, Rose Otto ma w składzie dużo miksów. Sprawdz sobie może? Ja używam tego z wit E. Jest świetny... Pozdrawiam.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 21 Kwi 2012, 10:15

Chyba Karola zaginęła na placu targowym...
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron