Dermokosmetyki Dr Michaels

Dział wyłącznie o kosmetykach Dr Michaels. Opisujcie tu swoje spostrzeżenia i obserwacje.

dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez przybył » 21 Lut 2012, 16:51

Witam, niedawno wypowiadałem się w temacie jako osoba poszukująca informacji na temat tych dermokosmetyków (tu: viewtopic.php?f=86&t=135&p=1534#p1534 )
Zdecydowałem się na ich zakup startera - maści na wypróbowanie, efekty były zadowalające; dobre nawilżenie, zmniejszenie łuszczenia, oraz zanik zaczerwienienia.
W związku z tym zdecydowałem się na zakup całego zestawu tj: maści, żelu myjącego, oraz toniku. Trochę mnie to wszystko kosztowało ale postanowiłem spróbować ze względu na początkowe rezultaty leczenia oraz pozytywne opinie w sieci.
Moja kuracja trwa już ponad dwa tygodnie dlatego zdecydowałem się opisać dokładnie rezultaty. Na wstępie napiszę że jest dobrze, nawet bardzo dobrze. W wolnej chwili opiszę szczegóły - teraz jestem w pracy i nie za bardzo mogę pisać :P .
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 22 Lut 2012, 16:46

Czekam na twoje sprawozdanie. :banan0
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez puma » 23 Lut 2012, 01:45

karola to zwykła reklama, na każdym forum to samo pisane, ta osoba nawet się nie wysila, żeby pisać indywidualnie tylko zwyczajnie kopiuje swoje wpisy.na uczciwą relację z leczenia to raczej nie licz :?
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez przybył » 23 Lut 2012, 13:57

puma napisał(a):karola to zwykła reklama, na każdym forum to samo pisane, ta osoba nawet się nie wysila, żeby pisać indywidualnie tylko zwyczajnie kopiuje swoje wpisy.na uczciwą relację z leczenia to raczej nie licz :?


Co??? ja na żadnym forum jeszcze nic nie pisałem, nawet tu niedawno się zarejestrowałem, że co skopiowałem, nie rozumiem? temat założyłem bo dostałem wiadomość od dorotka79 żeby opisać jak wygląda to leczenie. Przecież każdy może się wypowiedzieć w tej kwesti, i opisać swoją kurację, a może się mylę? Jak komuś się to nie podoba to mogę nic nie pisać, chciałem tylko pomóc.
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez Master of Chaoss » 24 Lut 2012, 01:25

Spokojnie, czekamy na kolejne wpisy z efektami i opisem co i jak oraz fotkami z postępów, nie uprzedzać faktów proszę :) mamy na wszystko oko :wink:
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 05 Mar 2012, 19:20

Ale Ty puma zadzior jesteś!!! Ja używam michaels na nogi, bo mi te nogi zostały do pokonania. Mieszam z oliwką,bo mnie suszy. Pachnie ciało cudnie. Zestaw olejków eterycznych.

Karola!!! Musisz zainwestować,kupić i spróbować. Ewunia (bluecap) zadowolona z zestawu,a na mnie nie działa.Sterydy 2 lata taż nie zadziałały,a teraz pomaga balsam johnsona z oliwką. Cierpliwość i systematyczność.
Ostatnio edytowany przez dorotka79, 07 Mar 2012, 05:15, edytowano w sumie 1 raz
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez Gosiaczek68 » 05 Mar 2012, 20:08

dorotka79 napisał(a):. Cierpliwość i systematyczność.


I tu juz połowa drogi do sukcesu :banan1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 14 Mar 2012, 17:04

Na forum łuszczyce.pl znalazłam ciekawy post na temat ceny tych dermokosmetyków:

Cena może brać się stąd, że produkty dr michaels nie są tworzone przez jakiś koncern farmaceutyczny na skalę masową, a niewielką klinikę dermatologiczną w Australii. Z tego co wyczytałem na ich www, to klinika "Psoriasis & Skin Clinic" powstała w 1998 roku, została założona przez Dr. dermatologii Tirant Michaela, który leczy łuszczycę od 1982r. Klinika przez wiele lat leczyła pacjentów na co dzień, i wielu pomogła, a mottem kliniki jest "szacunek dla pacjenta" (ciekawe, czy w Polsce by coś takiego przeszło . Jednocześnie klinika prowadziła badania nad łuszczycą i egzemą, a rezultatem tych badań są ww. preparaty.
Nie jest to produkcja przemysłowa, na szeroką skalę, preparaty produkowane są wyłącznie w Australii w ww. klinice a przez to też produkt dla odbiorcy w pl jest droższy.
Jak kogoś interesuje ciekawa wg. mnie historia powstania tego produktu to odsyłam do anglojęzycznej strony WWW: http://www.psoriasisandskinclinic.com/about1.php

pozdrawiam


Ciekawe czy to prawda :)
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez dorotka79 » 14 Mar 2012, 21:33

Jak dla mnie to zestaw kilku olejków eterycznych skondensowanych do 50gr w tej cenie, plus przesyłka 50gr POLSKA -POLSKA (30ZŁ) w porównaniu POLSKA- CYPR (50GR- 12ZŁ) ,to lekka przesada. Kupiłaś już?
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Dermokosmetyki Dr Michaels

Postprzez karola » 16 Mar 2012, 16:21

Jeszcze nie kupiłam - czekałam na opis leczenia Przybyła, ale on się chyba obraził i nic nie napisze więcej :shock:
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37

Następna

Wróć do Kosmetyki Dr Michaels

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron