Chwalnik

W tym dziale, macie możliwość wypowiedzenia się dosłownie na każdy temat. Wolność słowa i tematu, prosimy jednak przestrzegać ogólnych zasad zachowania obowiązujących na tym forum. Z góry dziękujemy.

Chwalnik

Postprzez henia » 05 Sty 2012, 13:28

W tę paskudną jesień tej zimy, mam w domciu wiosnę. Kamelia mi zaczyna szaleć
Image
Tu dopiero będzie szał barw
Image
henia
 

Re: Chwalnik

Postprzez kaska69 » 05 Sty 2012, 22:25

ta druga roslinka zawsze mi sie podobała, ale niestety zawsze jak zakupiłam to szybko mi padała, nie wiem czem


Heniuka śliczne te kwiatki, chyba musze jechac do Suwałk i skubnac ci te kwiatki :D
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Chwalnik

Postprzez henia » 06 Sty 2012, 00:24

Bo to jest kaktus Kasiu, i nie wolno go przelewać. Raczej przesuszyć niż zalać. Ten mój, kwitnie już mi po raz któryś tam. Dajemy radę oboje.
Do Suwałk to oczywiście, że a jakże :banan0 Stąd to jednak albo z bananowcem się wyjeżdża albo z paprocią, no i skubać nie trzeba, sami dawamy :banan1 :buzka
henia
 

Re: Chwalnik

Postprzez henia » 10 Mar 2012, 12:31

Chiba będę se tu bloga prowadzić :banan1

Jestem świeżą posiadaczką takiego cudeńka: Image

Dendrobium nobile, imię jego :D nacieszcie oczy i Wy :banan0
henia
 

Re: Chwalnik

Postprzez BT37 » 10 Mar 2012, 14:49

A prowadż sobie i bloga jeśli tylko masz na to ochotę :)
Śliczny kwiatuszek :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Chwalnik

Postprzez henia » 11 Mar 2012, 00:21

Z tym blogiem, to mały kłopot jest: co prawda lubię, od czasu do czasu, pogadać z kimś inteligentnym w sensie sama z sobą :lol: Ale bez przesady, na dłuższa metę, to niestrawialne jest :roll: No i gadułka jestem, istnieje duża niebezpieczeństwo, że zagadałabym swoją interlokutorkę... na śmierć :lol:

BT37 napisał(a):...Śliczny kwiatuszek
A nie mogłaś się troszkę bardziej wysilić? chociaż ociupinkę :banan1
henia
 

Re: Chwalnik

Postprzez BT37 » 11 Mar 2012, 00:30

Ładny, piękny, cudowny, jedyny w swoim rodzaju.... może być ? :wink:
Podoba mi się :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Chwalnik

Postprzez henia » 11 Mar 2012, 11:31

Dziękuję Beti, zawsze w Ciebie wierzyłam :buzka
Też mi się podoba, i jestem ciekawa, jak nam się będzie razem żyło. Z tym rodzajem storczyków, nie mam doświadczenia :roll:
henia
 

Re: Chwalnik

Postprzez basia46 » 11 Mar 2012, 16:30

No jak dla mnie też śliczniutki co prawda wygląda jak moje sztuczne wazonowe ale tym bardziej śliczniutki jak żyje :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Chwalnik

Postprzez kaska69 » 11 Mar 2012, 20:27

śliczny to mało powiedziane... on jest cudny :banan0

jak ty to robisz ze masz takie śliczne roslinki? Moje cos padaja tej zimy, choć dostają odżywkę, rozmawiam z nimi....chyba je wyślę do ciebie na leczenie :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Następna

Wróć do Pogaduchy i ploteczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron