Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

W tym dziale, macie możliwość wypowiedzenia się dosłownie na każdy temat. Wolność słowa i tematu, prosimy jednak przestrzegać ogólnych zasad zachowania obowiązujących na tym forum. Z góry dziękujemy.

Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez slawko76 » 03 Cze 2012, 12:40

Wybieram się do tego sanatorium 10 sierpnia. Jak wybiera się ktoś, to niech stuknie na gg jakby coś :D 1533868

I pytania do tych co już tam byli :P Jakie wrażenia? Co zabrać? O czym nie zapomnieć? I ile mnie to "darmowe" sanatorium będzie kosztować? :D

Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez aleksander » 04 Cze 2012, 19:56

Witaj.W Lądku-Zdroju byłem ale w sanatorium wojskowym,fantastyczna obsługa i zabiegi,o Jubilacie nie mam pojęcia,co do opłat za pobyt w sanatorium to wygląda to tak;jeżeli masz skierowanie poszpitalne(czyli po leczeniu szpitalnym) to wszystko masz za darmo,w moim przypadku płaciłem tylko za parking,a jeżeli jest to skierowanie normalne wypisane przez lekarza które złożyłeś w NFZ i czekałeś na miejsce i skierowanie gdzieś do ośrodka sanatoryjnego w normalnym trybie to poniesiesz koszty miejsca w pokoju w jakim jesteś zakwaterowany i zdaje się jeszcze jakieś opłaty.Ale dla samego uroku miejscowości warto jest zobaczyć to urokliwe miejsce.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu i rehabilitacji.Alek
Awatar użytkownika
aleksander
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:58
Miejscowość: Wrocław

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez slawko76 » 05 Cze 2012, 15:38

Cześć Alek! Tak, mam poszpitalne skierowanie i niby wiem, że za darmo jest ten wyjazd. Ale interesuje mnie ile się płaci za trzytygodniowy parking, czy płaci się za tv, prąd za korzystanie z ładowania laptopa, internet, czy cokolwiek innego. Nie mam na myśli wycieczek, raczej rzeczy płatne na miejscu w sanatorium. Nie lubię nieprzyjemnych niespodzianek :D
Pozdrawiam i zdrówka życzę
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez aleksander » 06 Cze 2012, 09:44

Witaj.W Lądku byłem w 2008 r. więc mogło się coś zmienić,za parking przy sanatorium płatne było 3zł za dobę,za wypożyczenie tv 2 zł za dobę,i zdaje się za czajnik do gotowania wody 1zł za dobę,czy w Jubilacie jest wi-fi to tego nie wiem,w niektórych miejscach w Lądku nie było zasięgu,więc internet też był bezużyteczny.Ale tak jak napisałem byłem tam w 2008r.Pozdrawiam Alek
Awatar użytkownika
aleksander
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:58
Miejscowość: Wrocław

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez slawko76 » 06 Cze 2012, 14:59

Dzięki, właśnie o takie informacje mi chodzi.
Z tego co widzę, to taniej będzie kupić czajnik i zabrać telewizor ze sobą :D Parkingu tylko chyba nie przeskoczę :roll: Ale może coś na miejscu wymyślę :idea: :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez aleksander » 06 Cze 2012, 18:13

Witam. Myślę że jak się na miejscu rozglądniesz to dasz radę zaparkować auto w miarę normalnym miejscu, czyli bez płacenia. Jeszcze jedno,mogę polecić Tobie basen kryty który jest jakieś 6 km od Lądka w Stroniu Sląskim (chyba nazwy nie pomyliłem). Pozdrawiam Alek
Awatar użytkownika
aleksander
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 33
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:58
Miejscowość: Wrocław

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez slawko76 » 07 Cze 2012, 21:05

Super :D z basenu na pewno skorzystam :D
Dzięki Alek
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez Ewunia » 09 Cze 2012, 15:25

Sławku jeśli nie wiesz czegoś w związku z wyjazdem do sanatorium . Weź telefon na skierowaniu masz napisany numer i zadzoń i dowiesz się za co będziesz płacić a za co nie! czy jest parking czy nie ma . I będzie problem rozwiazany
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez slawko76 » 09 Cze 2012, 21:45

Cześć Ewcia :D Wiem wiem, zadzwonię :P Ale chciałem poznać też zdanie osób, które tam były :P
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Sanatorium Jubilat w Lądku-Zdroju

Postprzez dosia :) » 14 Cze 2012, 09:17

heloo :ladybug4

ja byłam w Lądku w Trojanie a w jubilacie z tego co pamiętam to jest główna recepcja i jest to ogromny budynek ze stołówką na miejscu ,zabiegi są w różnych budynkach ,bicze , kąpiele perełkowe ,masaże w Wojciechu ,kąpiele siarczkowo-radonowe w Jerzym,basen w Adamie i Jerzym 2 ,co do leczenia wieczornego czyli dancingi :D to polecam wyremontowaną zdrojową tylko trzeba wcześniej zarezerwować i może piekiełko pod zdrojową sie znajduje koło muszli koncertowej po za tym piękny park do spacerowania i polecam w parku na dole przy stawach jest knajpka gdzie łowisz pstrąga se sam i zaraz ci go usmażą pychotka, i możesz się z rodzinką umówić na godzinkę co by włączyli kamerkę on line i trzeba stanąć koło fontanny lub na schodach przed wojciechem i można pomachać a tak w ogóle to kocham Lądek tam jest taki spokój często jeździmy z mężonem na wekendy dla dwojga za jedyne 400zł.(w wysokim sezonie) od pary z noclegiem ,jedzeniem i zabiegami dla dwojga
wirtualny spacer po Lądku
http://dolnyslask360.pl/miejsce.php?q=230

kamera internetowa

http://www.ladek.pl/cms/php/strona.php3 ... id_men=128

tu Jubilat a na pasku możesz przejrzeć ceny

http://www.uzdrowisko-ladek.pl/index.php?page=97
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Następna

Wróć do Pogaduchy i ploteczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron