czytelnia

W tym dziale, macie możliwość wypowiedzenia się dosłownie na każdy temat. Wolność słowa i tematu, prosimy jednak przestrzegać ogólnych zasad zachowania obowiązujących na tym forum. Z góry dziękujemy.

czytelnia

Postprzez przybył » 27 Lip 2012, 12:40

pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: czytelnia

Postprzez Master of Chaoss » 27 Lip 2012, 19:14

a ja skieruję cie tu: http://www.biedronkowo.info/index.php/o ... 1343409200

po co daleko szukac? :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: czytelnia

Postprzez przybył » 30 Lip 2012, 11:01

no co racja to racja :) na razie na blogu więcej się nie znajdzie niż w czyteni forumowej :)
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przybył
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 Sty 2012, 13:35

Re: czytelnia

Postprzez henia » 30 Lip 2012, 17:53

Na blog zerknęłam, podoba mi się to, co tam znalazłam. Czekam na rozwój :brawo
przybył napisał(a):[...] na razie na blogu więcej się nie znajdzie niż w czyteni forumowej

Fakt. Uważam, że na te pochwały, w pełni zasłużyli sobie, twórcy "Biedronkowa" :kwiatek6
henia
 

Re: czytelnia

Postprzez karola » 01 Sie 2012, 11:17

henia napisał(a):Na blog zerknęłam, podoba mi się to, co tam znalazłam. Czekam na rozwój :brawo
przybył napisał(a):[...] na razie na blogu więcej się nie znajdzie niż w czyteni forumowej

Fakt. Uważam, że na te pochwały, w pełni zasłużyli sobie, twórcy "Biedronkowa" :kwiatek6


Mam dokładnie takie samo zdanie :kwiatek7
karola
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lut 2012, 16:37


Wróć do Pogaduchy i ploteczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron