Hej,hej i co z dyżurami????

W tym dziale, macie możliwość wypowiedzenia się dosłownie na każdy temat. Wolność słowa i tematu, prosimy jednak przestrzegać ogólnych zasad zachowania obowiązujących na tym forum. Z góry dziękujemy.

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez henia » 14 Wrz 2016, 11:08

Szater napisał(a):[...]Nie ma co ogłaszac wszem i wobec ze bedzie zlot i podawac jeszcze termin maj-czerwiec...gdy nie mam pojecia co bedzie za miesiąc.Dla mnie priorytetem jest obecnie moje zdrowie...co do kierownicy...nigdy po nią nie siegałam.

Hmm.... nawet nie bardzo wiem, jak Ci tu odpowiedzieć....nie dyskutowaliśmy o zlocie u Ciebie, podczas Twojej nieobecności :gwiazdka4

Zlot? czy będzie gdzieś tam - w maju/czerwcu, będzie zależne, tylko i wyłącznie, od tego - czy będą chętni na takowy; Organizacja go, to jak wspomniałam, żaden problem.
A z pomysłów z tyłu głowy - chyba jednak stolica, będzie miała sporo chętnych? Znam już co najmniej 3 osoby bardzo bardzo ochocze i to z pobytem co najmniej 3 - dniowym :banan1 :banan1 :banan1

Tobie zdrówka :gwiazdka6

Ale to na naszym grudniowym Spotykaniu Wigilijnym (10.12.2016) - podejmiemy ostateczne decyzje - co do naszego przyszłorocznego Biedronkowania.
Mamy Borne(prawdopodobnie sierpień); decyzja o spotkaniu w Poznaniu, też tuż tuż; a czy jeszcze coś? się zobaczy - bez napinki i jakiegokolwiek przymusu. Każdy z nas, to już As w tej logistyce zlotowej, także damy radę :banan0 :banan0 :banan0
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez kaska69 » 14 Wrz 2016, 23:33

Henia,

po wstepnych ustaleniach Poznań chetnie przygarnie Kochane Biedronki na końcu marca 2017 roku.

Dokładna date podamy w listopadzie- dopiero wtedy hostel bedzie miał dane o targach w Poznaniu.

Masz rację Heniu, to nie jest taki wielki problem zorganizować zlot- trzeba tylko chcieć się spotkać , a reszta ...to już z górki. :banan1

Może ta stolica wypali bo Warszawy też nie zwiedzałam a wszak powinno się ja zobaczyć :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez dora1000 » 03 Paź 2016, 10:54

Heniu jak czytam to widzę, że wiele osób nie widziało stolicy. Dobry pomysł z tym wyjazdem. Proponuję na wiosnę jak się ociepli.
Buziaki dziewczyny :ladybug7
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Poprzednia

Wróć do Pogaduchy i ploteczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron