Hej,hej i co z dyżurami????

W tym dziale, macie możliwość wypowiedzenia się dosłownie na każdy temat. Wolność słowa i tematu, prosimy jednak przestrzegać ogólnych zasad zachowania obowiązujących na tym forum. Z góry dziękujemy.

Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez Szater » 22 Sie 2016, 07:58

Już troszkę czasu mineło od deklaracji...a tu jak zwykle tylko ja i...wiatr :? fajnie sie deklaruje,gorzej z reaizacją :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez kaska69 » 22 Sie 2016, 22:05

Nie tylko wiatr......ja codziennie tu zagladam choc nie piszę :kwiatek8

nie wiem jakie były ustalenia, ale moze napiszcie o tym?
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez Szater » 23 Sie 2016, 10:58

Ja w tym czasie byłam z atakiem na pogotowiu....niech pisze generalicja :banan0 :banan1
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez kaska69 » 23 Sie 2016, 12:43

Krysiu, chyba jednak coś wiesz, bo zaczełaś ten temat
A kto to generalicja? bo nie wiem do kogo mam napisć.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez henia » 23 Sie 2016, 14:29

Widzę w sensie czytam, że Panie siem nudzą ale też są rządne wiedzy :brawo Zatem:

@ Szater:
- myślę, że damy sobie czas na spokojne ukończenie wakacji, i wtedy też więcej info. - co do dalszych losów, jak też wszelkich zmian, pojawi się na stronie. Na dziś nie kłopocz się, i pakuj się spokojnie na tę Grecję, życzę zdrówka, i żadnych już sensacji :gwiazdka

@ Kasiu:
- musimy jeszcze podogrywać pewne merytoryczne kwestie związane z dalszą działalnością Serwisu.
Na dziś mamy już zamkniętą sprawę w Fundacji Sedeka - czyli wszystkie środki, które tam składaliśmy w sensie 1% ( który będzie rozliczony prawdopodobnie we wrześniu); jak też wszelkie darowizny pieniężne; będą nadal do dyspozycji braci Biedronkowej i będą mogły być wykorzystywane na cele statutowe.

- staramy się również dograć sprawę "Opiekuna Medycznego" Serwisu - ale czas wakacji, trochę te prace wydłuża. Jak kwestie zostaną dopowiedziane, info. natychmiast pojawi się na stronie.

- w tym roku nie planujemy już większych spotkań "ogólnopolskich". Niemniej spotkamy się jeszcze, gdzieś ok. grudnia, na Kolacji Wigilijnej w Aleksandrowie Kujawskim. Szczegóły oczywiście dopracowujemy.

- wprowadzić też chcemy "dyżury" na czacie i nie tylko. Tak w dwóch słowach - to żeby każdego dnia, ktoś z nas była tam ale też był w tym dniu pod tel. czyli w zasięgu ręki potrzebującego.
Tu mile widziany meldunek - kiedy kto może; jak też podanie swojego nr. tel. pod którym będziemy dostępni tego dnia. "Rozpiska" we wrześniu.

- nadal czekamy na propozycje terminów spotkań "ogólnopolskich" na przyszły rok tj. 2017.
Ze stałych, to - Borne gdzieś ok. sierpnia; Poznań - czekamy na propozycje od Was, co do terminu; no i Zielona Góra - również czekamy na propozycje terminu.

- raz w roku planujemy też spotykać się na "terenie Beaty" czyli Aleksandrów/Toruń - dla uczczenia Jej pamięci - msza św. znicz na grobie....

- opiekunem tech. Serwisu nadal pozostaje Artur. Wszelkie zapytania i niejasności prosimy kierujcie na mejla biedronkowego - biedronkowo@biedronkowo.pl

- odnowiliśmy współpracę z firmami kosmetycznymi. Zasady współpracy pozostają bez zmian.

Tyle tytułem wstępnych wyjaśnień. Wszystkie pytania kierujcie tu w sensie piszcie w temacie; będziemy je sobie tu omawiać i dopowiadać.

No i oczywiście - witam się serdecznie na stronie Biedronkowa - po raz wtóry :ladybug4 :ladybug3
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez kaska69 » 23 Sie 2016, 16:42

Witaj Heniu, jak miło Cię usłyszec - przeczytać znów na Biedronkowie :kwiatek6

rozumiem że zaliczyłaś mnie do żądnych wiadomości a nie do nudzących się :banan0 .

Poznań bedzie miał małe spotkanie we wrześniu , wtedy ustalimy termin "dużego" spotkania i oczywiście jak najszybciej podamy podamy termin ale myślę ze będzie to tradycyjnie marzec ale teraz końcówka- (Wielkanoc wypada 16-17 kwiecień) więć ten marzec byłby najlepszy. Ale to potwierdzę na 100 z dziewczynami z Poznania , bo jeszcze muszę sprawdzić terminarz targów poznańskich.

Bardzo się cieszę że w bedzie spotkanie w Zielonej Górze. Czy jest możliwość podania miesiąca w którym będzie to spotkanie? Bo "Borne" już się określiło.


Heńka czy mam się kontaktować z Panem z Lefrosche?

a cos wiecej o tej Wigilii w Aleksandrowie mogę poprosic?
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez henia » 23 Sie 2016, 17:48

kaska69 napisał(a):Witaj Heniu, jak miło Cię usłyszec - przeczytać znów na Biedronkowie :kwiatek6 [...]

Kasiu piękne dziękuję <3 Fakt, dawno mnie tu nie było - coś ze 2 lata chyba :kwiatek6

[...]Bardzo się cieszę że w bedzie spotkanie w Zielonej Górze. Czy jest możliwość podania miesiąca w którym będzie to spotkanie? Bo "Borne" już się określiło[...]

Hmm...organizator spotkania w Zielonej jest, wstępne gadki też były, a termin? no nie wiem....maj, czerwiec? gdzieś środek roku. Poznań na początek poleci jak zwykle; Borne zależne od terminu tych Leopardów i innych tanków - panowie już mundury pokupowali; Gosiaczek spódnice szyje, no to tylko w terminie Zlotu Militarnego my tam. Na dziś ten termin nieznany ale to nic, my tam już chatę całą mamy zarezewowaną :banan0


[...]Heńka czy mam się kontaktować z Panem z Lefrosche?[...]

Oczywista oczywistość, Poznań leci z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli wg. pomysłu Beti.
Pilnuj tam tych terminów, bo sama wiesz - jak to potem z noclegami. Ten lokal sprzed 2 lat był ok., myślę też, że i ten aneks kuchenny dało by się jakoś wynegocjować - na spotkanie ogólne. Całość organizacji tam, widzę w Twoich/Waszych rękach - toż Wy tam, to już weterani w tych organizowaniach naszych zlotów :gwiazdka9

[...]a cos wiecej o tej Wigilii w Aleksandrowie mogę poprosic?

Kasieńko, nie za wiele jeszcze ustaliliśmy, bo to i od kilku czynników zależne. Oprzemy sie, prawdopodobnie, o schemat ubiegłoroczny - miejsce, podobny czas czyli sobota grudniowa. Chcemy dodać tam jeszcze mszę i odwiedziny u Beti.
Myślę, że po wrześniowym spotkaniu Sławka z "doktorami", będziemy widzieć więcej.
Dwie z Was, już tam były więc i dojazdy i noclegi są już rozpoznane. Ale jak piszę, wszystko jeszcze w powijakach :gwiazdka4
Buziaki dla wszystkich Was tam :ladybug3
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez Szater » 24 Sie 2016, 18:42

wstepnie rozmawiano o spotkaniu w Zielonej Górze co i jak to sie okaze,nie zadeklarowałam niczego wiec spokojnieImage
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez henia » 24 Sie 2016, 19:20

Krysiu, nie będziesz miała chęci byćia organizatorem, to nic na siłę, spokojnie - nie takie rzeczy tu już organizowaliśmy, i zawsze nam się udawało :banan1
Odpocznij, pogadaj ze sobą i daj znać, najwyżej kierownica pójdzie w inne ręce :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Hej,hej i co z dyżurami????

Postprzez Szater » 14 Wrz 2016, 09:48

Po piierwsze nie lubie jak sie decyduje za mnie,poza moimi plecami :| przyznasz że przy ustaleniach mnie nie było bo akurat byłam na pogotowiu...też nie na ból paznokcia.
Nie ma co ogłaszac wszem i wobec ze bedzie zlot i podawac jeszcze termin maj-czerwiec...gdy nie mam pojecia co bedzie za miesiąc.Dla mnie priorytetem jest obecnie moje zdrowie...co do kierownicy...nigdy po nią nie siegałam.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Następna

Wróć do Pogaduchy i ploteczki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron