Szampon Scurfisin Champu

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Szampon Scurfisin Champu

Postprzez Gosiaczek68 » 07 Maj 2012, 11:25

Polytaru nie stosowałam nie mogłam go kupić u mnie w miście. Mam szampon też z dziegciem Mrs. Potters.
Albo moja skóra jest bardzo upier......., albo po prostu szampony na mnie nie działają, u mnie mus zastosować lek i ewentualnie wspomóc sie szamponem lub innym specyfikiem do tego przeznaczonym. A że w ostnim czasie nic nie stosowałam to @ wraca. W weekend majowy maziałm skóre cocoisem i po 3 dniach duża poprawa, ale niestety resztka była i sie skończyła to dzisja od nowa łuska narosła. :oops:
Weekend sie skończył to lepiej wszystko trzeba zorganizować i w te pedy do apteki...., ale Beatka obiecała recepte na oliwe z proderminy, zobaczymy jak pójdzie, tylko najpierw recepta. :oops:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Szampon Scurfisin Champu

Postprzez kaska69 » 07 Maj 2012, 22:57

Gosiu jak dostaniesz już ten przepis na proderminę z oliwa to daj znac, przepiszę od ciebie i poprosze o zrobienie w Poznaniu
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Szampon Scurfisin Champu

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Maj 2012, 11:14

Jak tylko będę miała to dam znać. :D U mnie mam sprawdzoną aptekę, która realizuje recepty na proderminie. :wink: Gdyby była taka potrzeba to chetnie zrealizuje. :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Szampon Scurfisin Champu

Postprzez kaska69 » 08 Maj 2012, 22:32

w Poznaniu tez już jest jedna apteka, więc też służę pomoca. :ladybug2
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron