DermaSel i Eubos

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

DermaSel i Eubos

Postprzez szczepol » 21 Kwi 2012, 10:18

Na początek witam wszystkich serdecznie. Na łamach forum chciałem podziękować naszej Beatce za możliwość przetestowania Dermo kosmetyków firmy DermaSel i Eubos, o których będę pisał jak działają.
Kosmetyki które otrzymałem do testowania to:

Image
DermaSel _ MED
APO-REZEPTUR – Balsam do ciała
Balsam ten nawilża i chroni przed podrażnieniami.Przy codziennej, podstawowej pielęgnacji skory chroni przed swędzeniem oraz nawilża skóre,stanowi pielęgnacje uzupełniająca przy łuszczycy i atopowym zapaleniu skory.
DermaSel TMS PUR – Czysta sol do kąpieli z morza martwego
Sol ta głęboko oczyszcza oraz chroni skore przed utrata wilgoci,jest uzupełnieniem pielęgnacji przy łuszczycy,atopowym zapaleniu skory,egzemie,alergii,łojotoku,tradziku.Oczyszcza skore i złuszcza martwy naskórek.


Co do próbek EUBOS postanowiłem zrobić fotki z katalogu i przedstawić jak wyglądają w oryginale i opisać trochę.
Image
1. Szampon do włosów 5% UREA
Szampon ten jest na bazie panthenolu,delikatnie oczyszcza oraz pielęgnuje skore Glowy i włosów przywracając jej właściwą strukturę lipidowa,chroni przed wysuszeniem.Wspomaga leczenie łuszczycy i egzemy, włosom nadaje połysk i ułatwia rozczesywanie.
Zawiera: mocznik 5%, panthenol, oligofruktozę, minerały morskie, naturalne lipidy
2. Krem do twarzy 5% UREA
Krem ten zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie utrzymujące się do 48 godzin,łagodzi uczucie napięcia i świądu,wygładza oraz wzmacnia barierę ochronna skóry,nadaje się do stosowania na dzień,ma działanie nawilżające i wygładzające.Pielęgnuje skore sucha,szorstka i napięta ze skłonnościami atopowymi.Wspomaga leczenie łuszczycy i egzemy
Zawiera: mocznik 5%, olej makadarnia, glicerynę, allantoinę, mleczan sodu
3. Krem do rak 5% UREA
Krem ten pielęgnuje i wygładza skore dłoni zapewniając jej długotwalą ochronę,intensywnie nawilża,regeneruje podrażnienia oraz poprawia elastyczność.Intensywnie pielęgnuje bardzo suchą,popękaną skórę dłoni,wspomaga leczenie łuszczycy i egzemy.
Zawiera: mocznik 5%, masło shea, witamina E, prowitamina B5, allantoinę, witamina PP
4. Balsam nawilżający do ciała 5% UREA
Balsam ten znacznie poprawia poziom nawilżenia skory i redukuje uczucie napięcia,intensywnie chroni przed wysuszeniem oraz pozwala skórze oddychać,wygładza ja i relaksuje,bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skorze,skóra staje się gładka,delikatna i odświeżona.Balsam ten pielęgnuje sucha skore ze skłonnościami atopowymi.Wspomaga leczenie łuszczycy i egzemy.
Zawiera: mocznik 5%, olejek z słodkich migdałów, glicerynę, allantoinę, kwas mlekowy
5. Mleczko do ciała 10% UREA
Mleczko to redukuje powierzchniowe łuski skórne oraz wygładza skórę,intensywnie nawilża,wzmacnia funkcje ochronne skory oraz zapobiega nadmiernej utracie wody,redukuje uczucie napięcia i łagodzi swędzenie,skora staje się bardziej jędrna i miękka.Pielegnuje ekstremalnie sucha,swędząca i łuszczącą się skórę ze skłonnościami atopowymi.Wspomaga leczenie łuszczycy i egzemy.
Zawiera: mocznik 10%, olejek z słodkich migdałów, glicerynę, allantoinę, mleczan sodu.

Obecnie dziś nie napisze więcej, jak zacznę stosowanie opisanych tu kosmetyków postaram się wam na bieżąco opisywać działanie.
Jeżeli chodzi o kaczuszkę to nie będę jej testował :lol:
Ostatnio edytowany przez szczepol 21 Kwi 2012, 14:47, edytowano w sumie 2 razy
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez dorotka79 » 21 Kwi 2012, 10:25

Może Ciebie to nie zaineresuje,ale dziewczyny tak. Ja używam EUBOS FEMIN i jest bardzo dobry. Powodzenia przy terapii.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez dorotka79 » 21 Kwi 2012, 10:28

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Umyj sobie tym kaczuszkę :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez szczepol » 21 Kwi 2012, 14:45

Nie Kaczuszkę dam chrześniakowi do kąpieli :D Jak już zacznie mówić to mi opowie czy się sprawdziła. Niestety trochę poczekam na jego opinię bo ma niecały roczek, ale uwielbia się kąpać :D

Image
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez henia » 24 Kwi 2012, 20:56

Słowo ciałem się stało, i zostałam obdarzona przez firmę DermaSel i Eubos kosmetykami ich marki.
Image
Swoje spostrzeżenia odnośnie próbek Eubos Urea już tu na forumku zamieściłam http://www.forum.biedronkowo.info/viewt ... f=90&t=974

Tym razem skupię się więc na żelu do kąpieli firmy DermaSel.
Używam go raptem parę dni ale jestem bardzo mile zaskoczona zapachem, konwalie moi mili, jeżeli ktoś je lubi, to koniecznie zakupcie ten żel. Dodatkowo - dobrze się pieni, ciało po użyciu go, pozostaje nawilżone i takie "śliskie" ale nie lepiące się.
Wiosną mam zawsze problem wysuszonej skóry, po użyciu tego żelu, nie muszę się natłuszczać.
henia
 

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez henia » 27 Kwi 2012, 09:21

Te próbki Eubos urea, to na noc tylko stosuję, mają specyficzny zapach jednak. Ale też bardzo dobrze sprawdzają mi się, jak mam gdzieś - na dłoniach najczęściej, jakieś zadrapania. Bardzo szybciutko, tam dezynfekują musi, bo zaleczanie tych ranek, trwa krócej niż normalnie. Swoją drogą, tez tak macie, że te wasze dłonie, to wiecznie gdzieś tam jakieś pęknięci mają? w sensie często dochodzi do zadrapań?W takich wypadkach, tę urea szczególnie polecam.

Żel DermaSel nadal w użyciu, wydajna bestia, to na trochę mi go wystarczy. Wczoraj, to jednak doszłam do wniosku, że to nie zapach konwalii, to takie stare perfumy"Być może" :lol:
henia
 

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Kwi 2012, 14:55

Sie tez wypowiem , próbki Urea mam jeszcze z ze spotkania w Poznaniu, nie przypadły mi do gustu , z uwagi na zapach, zaczęłam go troche stosować, ale po tych wszystkich maściach smrodkach (dziegcie), którymi sie leczyłam nie mam ochoty na następne, dlatego teraz teraz dopieszczam swoja skórę mazidłami typu Medigel firmy Deroestetica oraz żelem firmy Pharmaceris, cudo kosmetyki i skóra taka cacana , no i zapach nieporównywalny do Urea. :banan0

Ale same derookosmetyki UREA są w porządku, bardzo dobrze nawilżają, skóra jest gładka i taka śliska i no w szególności zawieraja mocznik, i to jest na plus dla nich. :brawo
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez szczepol » 28 Kwi 2012, 21:27

Witam wszystkich serdecznie
Po tygodniu stosowania kosmetyków Eubos odczuwam ogólna poprawe na skorze. Krem do rak dobrze się rozsmarowywuje i wchlania,na początku trochę czuc jakby alkoholem ale potem ten zapach gdzies uchodzi. Po każdorazowym myciu twarzy uzywam kremu doń przypisanego, skora jest swietnie nawilzona i odswiezona. Po kapieli uzywam balsamu do ciala Dermasel, bardzo dobrze rozprowadza się go na skorze,dobrze się wchlania i pozostawia tak jakby niewidzialna warstwe ochronno-nawilzajaca,nie pozostawia na skorze tłustego osadu,nie brudzi ubran,zaznacze również iż jest bardzo wydajny. Co się tyczy szamponu Eubos to po umyciu glowa troche swedzi ale przez krotki czas,potem to mija, skora nie sciaga,wlasy dobrze się rozczesuja.Ja na razie jestem zadowolony z kosmetykow DermaSel. Zobaczymy jakie będą skutki stosowania po dłuższym czasie co będę na bieżąco opisywał. :)
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez szczepol » 05 Maj 2012, 11:29

Po drugim tygodniu stosowania kosmetykow DermaSel odczuwam znaczna poprawe na skorze. Balsam do ciala DermaSel swietnie nadaje się do nawilżenia skory po opalaniu,skora wtedy nie piecze i nie sciaga. Krem do twarzy również bardzo dobrze nawilza i regeneruje opalona skore. Krem do rak bardzo dobrze wygladza zluszczony naskorek i powoduej uczucie gładkości.Jak na razie jestem zadowolony z tych kosmetykow :)
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: DermaSel i Eubos

Postprzez henia » 07 Maj 2012, 13:09

Po tygodniowej przerwie wracam do użytkowania ofiarowanych mi dermokosmetyków DermaSel i Eubos. Byłam na tygodniowym wyjeździe, próbki Eubos przydały się i to bardzo. Dużo chodziłam. Bardzo dużo w związku z tym pociłam się a, że i pogodę miałam bajeczną, to zużycie kosmetyków wspomagających skórę, bardzo duże. Poszły wszystkie próbki. Nie mam przesuszeń skóry, nawet po dość intensywnych kąpielach słonecznych. 0 odparzeń stóp a na nogach spędzałam większość dnia. Czyli mocznik w połączeniu z innymi komponentami w kremach, w moim przypadku zdał egzamin na 5.

Żelu DermaSel na wyjeździe nie praktykowałam. Poszłam na zmniejszenie zawartości swojej kosmetyczki i wzięłam ze sobą żel do mycia ciała i skóry głowy firmy Pharmaceris. Wróciłam już do domciu, to i do stosowania żelu DermaSel również wracam. Opisze co i jak, oczywiście.
henia
 

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości