MAVENA- maść B12

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 03 Cze 2012, 22:48

Witam. Czytam o tej maści MAVENA i mam pytanie czy ta maść ma za zadanie nawlżenie skóry? czy to jest maść którą leczy się łuszczyce tak jak cygnilina czy dzigciami? ta maść ma w zadaniu pomagać przy leczeniu innymi srodkami zewnętrznymi czy wystarczy tylko nią się smarować?
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BT37 » 03 Cze 2012, 23:08

Witaj Beatko, moja imienniczko :gwiazdka6 Witam Cię wśród naszej biedronkowej rodzinki :ladybug7
Jesli chodzi o maść MAVENA B12, jest to preparat do postawowego i uzupełniającego leczenia, czyli może być stosowana jako maść podstawowa lub jako kosmetyk wspomagajacy leczenie. Jak sama nazwa wskazuje jest to maść wzbogacona w witaminę B12 i olej z awokado ktore korzystnie wpływają na skórę. Efekty mogą być takie jak tu nam opisuje Anetka, pewnie niedługo swoją historię z tą maścią dołoży Dorotka. Sam również dzieki uprzejmości Pani Agnieszki Winnickiej miałam przyjemność wypróbowania tego specyfiku. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra dobrze nawilżona, przebarwienie nie były zaczerwienione, ładnie się zmiany skorne zaleczały. Także ja polecam.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez basia46 » 03 Cze 2012, 23:25

No ja też polecam jako jedną z niewielu co na mnie właściwie działa :gwiazdka6 :gwiazdka6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez puma » 03 Cze 2012, 23:29

powiem tak- jeśli chodzi o skórę za uszami to muszę smarować co dwa dni bo niestety łuska wyłazi. ale pocieszające jest to, że ta bolesna rana zniknęła i nie wraca :) za to łokcie są głaciutkie i śliczne, stosuję tylko nawilżanie i nic nie wyłazi :brawo
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez basia46 » 04 Cze 2012, 09:22

puma..............a próbowałaś kiedy za uszami maści majerankowej????????????????????????
tylko 2 zł a warto wypróbować u mnie pomaga
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 04 Cze 2012, 10:38

A wy jak stosujecie tą maść jako podstawowe leczenie czy wspomaganie przy innym leczeniu?? no ja też as wszystkich serdecznie witam te forum odnalazłam dopiero wczoraj a choruje od 8 roku życia a teraz mam 24 lata :)
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez puma » 04 Cze 2012, 23:40

ja mavenę stosuję jako leczenie, nie wspomagam się niczym innym, ale ja obecnie mam naprawdę niewiele zmian, nie wiem jak ta maść się sprawdzi przy dużych zmianach.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 05 Cze 2012, 09:34

Ja w sumie nie mam duzych zmian tyle że są one małe i jest ich troche takie małe jak główka zapałek największe to jak dwie główki ale mam je tylko na plecach i brzuchu nie jest ich aż tak strasznie dużo miałam większe ale zaleczyłam je cygnoliną i powstały małe ale nie chcą dalej się zaleczyć do końca więc pomyslałam żeby może dać cygnolinie spokój i spróbować czegoś innego Puma mogłabyś mi doradzić czym mogłabym teraz zacząć się leczyć?? ta mavena może i dobra tylko troche droga, chciała bym zacząć swoje leczenie jakąś maścią która nie ma przeciwskazań z wychodzeniem na słońce i opalaniem się, tak jak cygnolinę łączyłam ze słońcem, wiadomo teraz nie ma pogody ale może nie długo będzie.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez puma » 05 Cze 2012, 19:24

ja na zmiany na ciele nie stosowałam żadnych leków, tylko dermokosmetyki. i tak: z największego "syfu" wyprowadziła mnie maść herbamedicus z aloesem (dzięki kochanej dosi ), jest ona bardzo tłusta ale na ciało ok, zlikwidowała całą łuskę; następnie kupiłam mediderm i to też był dobry strzał, pozłaziły wszystkie dość świeże zmiany. a teraz doszła mavena i dobiła cholerę na łokciach. cały czas stosuję balsamy do ciała, różne i różniaste, ale ostatnio najbardziej podchodzi mi seria eubos. kupiłam sobie balsam do stóp, przymierzam się do balsamu do ciała. do mycia stosuję (dzięki kochanej beatce) żel pharmaceris. i to tyle w zasadzie.
ten eubos i mavena tanie nie są więc plecam też dużo tańszy mediderm albo clobazę. to ostatnie stosowałam co prawda na skórę głowy ale się dobrze sprawowała :)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 05 Cze 2012, 23:43

Ja łuski nie mam i w sumie nigdy aż takiej mocnej nie miałam nigdy nie leczyłam się dermokosmetykami tylko jakąś cygnoliną dziegciami a jak byłam mała to nie pamiętam czym mnie mama leczyła, może przerwe te leczenie cygnoliną już za długo się nia smaruję i do końca nie chce zejść w sumie dużo już się zaleczyło ale to co zostało to nie chce odpuścić, a jeśli bym się smarowała ta Mavena B12 lub medidermem to mogłabym się opalać ? nie ma przeciwskazań żednych? to zazdroszcze Ci Puma że ty dajesz radę zaleczać dermokosmetykami ja już po prostu nie mam siły od dłgiego już czasu smaruję się a nie chce wszystko do końca zajść wiem co robić dalej.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości

cron