MAVENA- maść B12

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 05 Cze 2012, 23:47

tam miało być nie wiem co robić dalej po prostu już mam dość, straciłam nadzieje.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez puma » 05 Cze 2012, 23:52

beata ja kiedyś jechałam tylko na strydach, i po odstawieniu tego dziadostwa miałam nieciekawy wysyp. męczyłam się prawie dwa lata żeby doprowadzić skórę do jako-takiego wyglądu. i też zaczynałam od cygnoliny. a jakie masz stężenie? może po prostu czas przejść na wyższe skoro mówisz, że to co masz już nie działa?
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 06 Cze 2012, 00:43

w kwietniu dokładnie minęło 2 lata od mojego ostatniego wysypu którego nie mogę do końca zaleczyć, miałam na pączątku stęrzenie 0,1 potem 0,3 a teraz 0,5 w paście,moim zdaniem to ta pasta co ja teraz mam 0,5 i tak jest o dużym stęrzeniu mi się robią czerwone obrączki np po 3 tygodniach codziennego smarowania jest tak skóra czerwona od cygnoliny że już słabo widzę gdzie smarować.

(...)

niby ta cygnolina działa ale robią się straszne obrączki o ciągle smaruję smaruję i dalej nie mogę do końca tego zwalczyć.






//edit// posty połaczone
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss 06 Cze 2012, 19:55, edytowano w sumie 2 razy
Powód: prosze korzystać z opcji edytuj i dopisywac co sie chcialo dodać, jęsli poprzedni post należy do Ciebie - nie piszemy post pod postem, chyba ze minelo kilka dni od ostatniego wpisu :)
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez Gosiaczek68 » 06 Cze 2012, 09:01

Beatko, może warto jednak ta cygnolinę odstawić na jakiś czas. Ja tez długo ją stosowałam i po prostu miła jej serdecznie dość.
Masz do wyboru jeszcze dziegcie lub pochodne Wit D3. Zaleczyłam moje zmiany cocoisem, jest to dziegć, i przy tym sie opalałam.
Dlatego może warto spróbować i dać odpocząć skórze od cygnoliny. :wink:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 06 Cze 2012, 12:29

a z pochodnych wit D3 które maści są Twoim zdaniem godne polecenia? daivonex? no może faktycznie zacząć tym cocaisem ale ile mam go na skórze trzymać? bo cygnolinę po dwóch godzinach zmywałam a cocais?
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez Gosiaczek68 » 06 Cze 2012, 15:22

Co do pochodnych wit D3 jeszcze do nich nie doszłam, brak z mojej strony doświadczenia. Moje zmiany zaleczyłam cocisem, trzymałam maść na skórze ok 2-3 godz i później zmywałam, było lato więc szłam na słoneczko. Na ulotce jest napisane żeby unikać słońca, ale ja opalałam sie. Rezultaty były zadawalające, uzyskałam remisję. Cocois bardzo wysusza skórę dlatego trzeba natłuszczać i nawilżać. :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez BEATA » 06 Cze 2012, 23:53

Pomyślę i coś zacznę dalej działać w sumie może i dobry był by ten cocais nie zostawia obrączek czerwonych tak jak cygnilina i może mniej widoczne by były te zmany łuszczycowe, a jak jest efekt końcowy przy zaleczeniu łuszczycy też białe plamy oznaczają zagojoną łuszczycę?
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Cze 2012, 17:08

Z białymi plamami po zaleczeniu ł jest różnie u mnie ich nie ma, ma kolor zdrowej skóry. Zdecydowałm sie na leczenie cocoisem własnie głównie z uwagi na to że cocois nie pozostawia obrączek i jednak mniej widać te zmiany. Leczyłm się latem i słoneczko tu tez miło zbawienny wpływ na moją skórę, razem z cocisem zaleczyły mi zmiany. :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez dora1000 » 11 Cze 2012, 15:49

Gosiaczku to ja byłam lepsza. Ja cocoisem smarowałam się wieczorem, a rano zmywałam. Dzięki temu świetnie na mnie działał.To tyle woli informacji. :ladybug4
Natomiast jeśli chodzi o maść B12 jeszcze z niej nie korzystałam. Użyję maści jak bedę na pograniczu i nic nie będzie pomagało. Na daną chwilę jest w miare dobrze. Nie jestem do końca zaleczona. Najważniejsze że głowa mnie nie swędzi, aż tak bardzo.Tylko wiadomo na jak długo?
dora1000
 

Re: MAVENA- maść B12

Postprzez puma » 11 Cze 2012, 16:58

Smaruję maveną tylko za uszami i jeszcze jedną plamkę, którą odkryłam na środku głowy, na samym czubku :? mam nadzieję, że dziadostwo tak szybko nie wraca... na łokciach mam białe ślady po zmianach ale nimi się nie przejmuję. zauważyłam tylko, że po kąpieli na łokciach robi się cieniutka łuska :? traktuję ją medidermem i jest pięknie aż do następnej kąpieli...
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron