Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 15 Gru 2012, 08:56

Jestem po wczorajszym smarowaniu kremem Mediderm Plus. Wczoraj zdążyłam się wysmarować z trzy razy. Co zauważyłam to, że strasznie w nocy swędziała mnie głowa, całą noc bez ustanku. Za chwilę zmyje i zobaczę czy się trochę skóra uspokoi. Będę smarowała nadal.
dora1000
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez BT37 » 15 Gru 2012, 18:14

Przyczyny takiej reakcji mogą być dwie. Pierwsza to taka, że jesteś uczulona na mocznik- jest on w skladzie Mediderm Plus, co prawda w niskim stężeniu, ale jednak jest. Drugą przyczyną może być nadmierne przesuszenie skóry głowy. Poobserwuj Dorotko czy nadal się to swędzenie utrzymuje, jesli tak to odstaw Mediderm lub nie stosuj go na głowę.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 16 Gru 2012, 20:24

Dziś jestem po drugim smarowaniu Mediderm Plus krem. Tym razem nie odczuwałam, żadnego pieczenia. Troszkę mniej swędziała mnie głowa. Zauważyłam, że miałam gdzie nie gdzie pozostawioną łuskę na głowie i Mediderm sobie z tym poradził. Skórę mam przesuszoną. Jeśli chodzi o zmywanie kremu z głowy nie ma z tym problemu. Po trzech myciach jest ok. Więc łatwo to zmyć. Ciąg dalszy nastąpi...
dora1000
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez henia » 17 Gru 2012, 13:16

Mediderm aktualnie praktykuję u tego swojego atopka. Bardzo dobrze on się u niego sprawdza. Rano smarowanko, i przez cały dzień, skóra ładnie nawilżona. Nie boli, jak to on mówi :D

Medidermu plus, jeszcze nie praktykowaliśmy u niego. Relacje oczywiście damy tu :ladybug4
henia
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dosia :) » 19 Gru 2012, 16:59

Ja już dawno zużyłam całe pudełeczko Medidermu Plus a że akurat miałam wysiew po przebytym przeziębieniu był dla mnie zbawienny ,bardzo dobrze nawilżał i na długo a tam gdzie popękała skóra nawet szybko się goiła ,systematyczne stosowanie skutecznie usuwało narastającą łuskę ,mnie też po posmarowaniu piekła i swędziała skóra ale po chwili to znika jest to spowodowane zawartością mocznika w kremie
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 21 Gru 2012, 13:51

Ja nadal smaruje na przemian z Mediderm cream i Mediderm Plus. Skóra jest mniej sucha. Trochę mniej sie sypie. :kwiatek8
dora1000
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 26 Gru 2012, 12:07

Mediderm stosuje regularnie na głowę. Głowa w trakcie posmarowania jest nawilżona. Nie mogę mieć kremu 24 godz. na głowie bo pracuje, więc po umyciu głowy skóra na głowie jest sucha. Na początku smarowania skóra głowy po zmyciu była nawilżona. Nie mam pojęcia czemu na początku szło w dobrym kierunku, a potem się cofnęło do początku choroby. Jeśli chodzi o ciało to jest dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeszcze jedna uwaga używam kremu Mediderm i Mediderm Plus. Jeśli chodzi o głowę jest dla mnie lepszy Mediderm krem. Jest łagodniejszy na cienką skórę głowy.
dora1000
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez Lenka » 27 Gru 2012, 01:02

ja sie na medidermie zawiodłam, u nas działa obojętnie jeśli chodzi o Dominikę, efektów nawilżenia nie widzę, dobrze, że mam młodszą córkę u niej na suchą skórę działa super
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez kaska69 » 01 Sty 2013, 13:26

Ja też dostałam od Beatki Mediderm plus.
uzywałam do tej pory zwykły mediderm, i w sumie z zewnatrz nie rózni sie on od plusa, po smarowniu nie szczypie, dla mnie nie ma róznicy, po obydw,och mam nawilzoną skóre. Na głowe stosuje bo juz nie mam łuski.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez Krzysztof » 22 Lut 2013, 15:04

Witam

Ja stosuję MEDIDERM CREAM 500 od conajmniej pól roku, najczęściej po kąpieli, by nawilzyć skóre.
Nie dostrzegłem żadnych plusów ani minusów w jego stosowaniu... tylko tyle że doskonale nawiża skórę i w ten sposób wspomaga leczenie łuszczycy.

Krem 500 jest przyjemny w dotyku, raczej bezwonny, łatwo się wchłania i nie tłuści, co w moim przypadku jest bardzo ważne. Jako dermokosmetyk postrzegam go pozytywnie.
Krzysztof
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 05 Lis 2012, 16:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron