Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez magdzia_dab » 07 Mar 2013, 18:23

Dziękuję Beatko za pomoc :buzka
Już zaraz po pracy miałam zamiar udzielić odpowiedzi, ale co ekspert to ekspert :gwiazdka7 :gwiazdka7 :gwiazdka9
Dla mnie Mediderm plus jest świetnym produktem. :brawo
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez henia » 07 Mar 2013, 18:36

JuliaP napisał(a):[...]Nie wiem jak tem Mediderm Plus, ale ten zwykły nie pachnie :wink:

Ano ten mediderm plus też nie pachnie, mogą nawet powiedzieć.... oba mają specyficzny, ten zapach :gwiazdka

W lutym robiłam świeży zakup medidermu, w ofercie producenta złożonej u mnie w aptece, medidermu plus jeszcze nie było.

Julka, tu masz dwie strony(3,4) opisujące ten, interesujący Cię kosmetyk viewtopic.php?f=90&t=644&start=20

Przy stosowaniu tegoż, proponuję pamiętać też o tym, że to jednak tylko zwykła wazelina, z parafiną w składzie, czyli na skórę działa toto jak folia - zatrzymuje/nie dopuszcza do odparowania z niej wody.
Ten kosmetyk naszej skóry niczym nie wzbogaci w sensie minerały czy witaminy, to tylko taka okluzja, którą można się wspomóc, podczas wielkiego przesuszenia skóry.
Po ogarnięciu, radziłabym poszukać czegoś bardziej wartościowszego np. balsam z nagietka :banan0 - lobbing :gwiazdka
henia
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez magdzia_dab » 07 Mar 2013, 20:31

Heniu- mimo mojego kataru wsadziłam nocha w pudełko i nadal mi pachnie (w znaczeniu nie śmierdzi) :lol:
Wszystko co nie nazywa się Kremem kojąco-natłuszczającym Pharmaceris (który jest rzeczywiście pomocny w natłuszczeniu i ukojeniu skóry od świądu) dla mnie pachnie :gwiazdka9 . :buzka
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez kaska69 » 07 Mar 2013, 21:00

Ja Mediderm uzywam w pracy, bo szybciej sie wchłania, a świetnie przy tym nawilża a a w domu to uzywam Pfarmaceris, :kwiatek1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez magdzia_dab » 07 Mar 2013, 22:36

Julko - tak wygląda Mediderm plus (opakowanie zastępcze z naklejoną etykietą) w formie testowej :wink:
Pozdrawiam. Gwoli sprostowania, po głębszej analizie poprosiłam swojego męża, by powąchał ten krem- jemu również jak Tobie - nie pachnie :lol:
Czyli mam zwidy jednak :banan0
Załączniki
DSC_0733.jpg
(11.5 KiB) Ściągnięto 192 razy
DSC_0732.jpg
DSC_0731.jpg
DSC_0730.jpg
(10.46 KiB) Ściągnięto 192 razy
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez JuliaP » 07 Mar 2013, 23:26

Hehehehehe, skoro pachnie miało znaczyć nie śmierdzi to wszystko już jasne i wszystko się zgadza :lol:
Dzięi dziewczyny za obszerne wyjaśnienia, zdjęcia i linki :serduszka

Jutro obczytam temat o medidermie, bo już lecę spać :ladybug9
DOBRANOC.
Ostatnio edytowany przez JuliaP, 08 Mar 2013, 09:41, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez henia » 07 Mar 2013, 23:49

magdzia_dab napisał(a):[...]Czyli mam zwidy jednak :banan0

Oj tam zaraz zwidy :lol:
Producent jasno określił, iż
[...] Mediderm cream[...][...]Nie zawiera SLS, parabenów, substancji zapachowych i barwników[...]

Mnie on tam wali medykamentami, no ale o gustach się nie dyskutuje, ponoć :gwiazdka
henia
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez JuliaP » 08 Mar 2013, 09:49

No właściwie to zalatuje jakimś towotem, smarem trochę ale po wchłonięciu jakoś specjalnie tego nie czuć.
Ja też Mediderm stosuję głównie do pracy czy na jakieś spotkania, żeby ludzi nie straszyć tłustymi włosami ;)

Na zmianę kładę jeszcze krem nivea i robioną maść z witaminą A i kwasem bornym, czasem żel z żywokostu to wszystko razem powoduje, że zmieniona skóra jest jako tako miękka.
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez kaska69 » 15 Lis 2013, 23:16

czy wiecie cos co sie dzieje z medidermem ale duze opakowanie? panie w aptece mówiły ze nie mozna go zamówc sa tylko małe tubki.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez marynarz » 16 Lis 2013, 09:19

Dzień dobry kaska69.
Jest dostępny, opakowanie 1000g z pompką ok.27-30zł.Gdybyś miała problem w aptekach w swojej miejscowości to polecam: http://www.aptekagemini.pl/ Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron