Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez dora1000 » 22 Lut 2013, 15:31

Krzysztof produkt napewno jest dobry. Staram się używać go co jakis czas, by nie przyzwyczajać skóry. Jest dobry nie tylko na łuszczycę, ale i na suchą skórę. Cena Medidrmu nie jest wygórowana. Dużo osób chwali sobie właściwości kremu.
dora1000
 

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez vitaminka » 22 Lut 2013, 19:38

Nie mogę się niestety włączyć w temat leczenia łuszczycy za pomocą tych kosmetyków, ponieważ skórę znów mam prawie czystą z wyjątkiem jednego kolana i kilku kropek na nogach, które tylko patrzeć poznikają. Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to krem ten doskonale spełnia swoje zadanie jako nawilżacz. Fajnie się wchłania i nie podrażnia skóry.
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez basia46 » 22 Lut 2013, 19:43

A mnie się zdawało że już się wypowiadałam :D
ze względu na parafinę u mnie on niekoniecznie
córka testowała na początku było ok a potem podrażniał
druga córka nie ma łuszczycy i chwali sobie szczególnie emulsje do kąpieli z tej seri
tą bez pąpki
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez BEATA » 24 Lut 2013, 15:28

ja od długiego czasu stosuję mediderm odkąd znalazłam to forum i przeczytałam o nim komentarze i go kupiłam :) to jest moja 3 puszka tego kremu, ja smaruję się nim codzień rano, moim zdaniem jest dobry, dobrze nawilża skórę i nie tłuści aż tak mocno więc smaruję się nim rano i zaraz zakładam ubrania i lecę do pracy. No i nie ukrywając cena jest super :brawo wiadomo leczenie kosztuję więc moim zdaniem szuka się tańszych nawilżaczy a mediderm taki jest :gwiazdka6
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez kaska69 » 26 Lut 2013, 22:53

Masz rację Beatko, bardzo fajny krem, wydajny, nadaje sie dla całej rodzinki nie tylko dla łuszczyków no i cena - rewelacja :ladybug3
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez JuliaP » 06 Mar 2013, 18:37

Bardzo polecam Mediderm zwłaszcza na skórę we włosach dlatego, że nie tłuści włosów oraz ładnie łagodzi i nawilża skórę.
Fakt, cena jak za emolient naprawdę niska, jak na razie nie widzę żadnego zamiennika dl a Medidermu :)

Ja czasem stosuję Mediderm na twarz (na zdrową skórę bez łuszczycy), fajna skóra po nim jest, mięciutka taka :)
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez magdzia_dab » 06 Mar 2013, 22:27

Po dłuższym stosowaniu Medidermu nareszcie mogę z pełną świadomością ocenić krem jako bardzo dobry i spełniający swą funkcję dermokosmetyk. Bardzo fajnie się wchłania na mojej skórze,tworzy miły w dotyku "płaszczyk ochronny". Smaruję się nim rano i wieczorem. Nie tłuści mi ubrań. Przyjemnie pachnie. Piątka z plusem!Jak sama nazwa na to wskazuje MEDIDERM PLUS :brawo :banan0 :banan1 :P
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez JuliaP » 07 Mar 2013, 11:01

Magdzia, a jaki dodatkowy skadnik ma ten Mediderm Plus? internet milczy na ten temat, ciekawa jestem.

Nie wiem jak tem Mediderm Plus, ale ten zwykły nie pachnie :wink:
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez BT37 » 07 Mar 2013, 12:58

Mediderm Plus z tego co mi na dzień dzisiejszy wiadomo nie jest jeszcze dostepny w sprzedaży. Dzięki uprzejmości firmy FARMINA, która wspiera nas od początku tu wielki ukłon w stronę Pani Beaty Piekarczyk, oraz naszego ulubionego farmaceuty Pana Tomka oraz cudownych przedstawicieli :ladybug7 podczas jednego z naszych biedronkowych spotkań uczestnicy otrzymali do wypróbowania ten dermokosmetyk.Różnica między zwykłym medidermem plus a zwykłym medidermem jest taka, że w preparacie Mediderm Plus dodano 5% mocznik i 5% mleczan sodu .
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Mediderm Krem wskazany dla chorych na łuszczycę

Postprzez JuliaP » 07 Mar 2013, 13:23

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :gwiazdka9
Dzięki za wyczerpująca odpowiedź!
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron