Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 21 Cze 2011, 13:31

To już moje odkrycie w aptece, które wypatrzyłem czekając w kolejce.

Również jak Mediderm, ten krem też bardzo korzystnie działa na zmiany łuszczycowe, bynajmniej u mnie nie tworzy się łuska po tym kosmetyku. Cena w mojej aptece to 11,99zł za 250g.

Opis i zdjęcie ze sklepu internetowego Natko.pl

Alter Heideschafer MELKFETT MIT RINGELBLUME SALBE
TŁUSZCZ MLECZNY Z NAGIETKIEM
Image
Pielęgnacja skóry suchej, łuszczącej się. Doskonały balsam do popękanej skóry dłoni i stóp.
Działanie: zapobiega złuszczaniu się naskórka, przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry. Idealna maść na zniszczoną i popękaną skórę dłoni i stóp. Świetnie nadaje się do pielęgnacji suchej, zmienionej chorobowo skóry. Naturalny ekstrakt z kwiatu nagietka, poprawia ukrwienie i działa przeciwbakteryjnie. Gliceryna zawarta w balsamie działa nawilżająco i wygładzająco. Nagietek można stosować w przypadkach nie gojących się ran, owrzodzeń, oparzeń (zarówno słonecznych, termicznych jaki popromiennych), gdyż przyśpiesza procesy gojenia. Zawarty w balsamie pantenol stymuluje wzrost i odnowę komórek zwłaszcza w naskórku i skórze właściwej. Ma silne właściwości gojące w uszkodzeniach skóry i błon śluzowych. Łagodzi podrażnienia i stany alergiczne.

Pomocny przy objawowym leczeniu łuszczycy. Leczenie cery suchej, łuszczącej się i skłonnej do infekcji, zaczerwienienia i pękania.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez kaska69 » 02 Gru 2011, 23:00

Ja dostałam z tej firmy maść z nagietkiem, z drzewem herbacianym i sama wazelina z witaminami.
niestety osoba która mnie obdarowała przywiozła to z niemiec
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 03 Gru 2011, 00:56

Dużo niemieckich produktów sprzedają na allegro, sam kupuje maść nagietkowa bo jest rewelacyjna.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez kaska69 » 03 Gru 2011, 21:17

nie pomyślałam o allegro......ale ja mam jeszcze lepsze źródło na zakup maści z nagietkiem........najczęściej można je znaleść w Suwałkach i to nie żart....w tym cudnym mieście mozna zakupić towary, których nigdzie indziej nie uświadczysz....

i tu muszę nastąpić WIELKIE BUZIACZKI DLA HENIULKI ale nie ma takiej ikonki :D
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 03 Gru 2011, 23:14

No tego produktu, to skolko ugodno u mienia :lol:

Image
Ostatnio nawet, znalazłam go przy kasie w markecie budowlanym, i dacie wiarę, tam jest najtańszy. Taka gmina :lol:

Kasieńko buziale przyjęte, i odesłane w Twoja stronę, Droga poznanianko *:
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 04 Gru 2011, 10:31

Heniu a czy możliwym by było zrobić fotkę temu specyfikowi co to u Was tak powszechnie występuje. Również bardzo chętnie bym kupił coś takiego jeśli mógłbym Cię prosić o to. Chciałbym się dowiedzieć ile to cudo kosztuje i w jakiej gramaturze występuje.
Maść nagietkowa działa na mnie rewelacyjne, dlatego jak mam okazje to kupuje na kilogramy :lol:
Niema problemu, buźki całujące mogę dodać. :wink:
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 04 Gru 2011, 13:01

Arturku mówisz i masz :taką toto ma konsystencję-leży na boczku, i przecudnie pachnie miodem :D
Image

Takie wieści ma wypisane na wieczku:
Image
Gramatutra, to 250 ml., w cenie ok. 8-9 zł.

Tu o tym, troszkę więcej http://www.sunnivamed.pl/masc-nagietkow ... s,id8.html
Ostatnio edytowany przez henia, 04 Gru 2011, 21:26, edytowano w sumie 1 raz
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez mojaluszczyca.pl » 04 Gru 2011, 20:42

ja posiadam maść jak henia ale też taki Melkfett z nagietka innej firmy Altapharma sprzedawany w rossmanie w Niemczech chociaż podobno i w Polskim się trafia oraz jest na allegro cena około 10 zł +wysyłka ma trochę więcej składu : wazelina, parafina Liquidum, Glycine soja (soja), olej, ekstrakt z kwiatu nagietka officinalis, octan tokoferylu, zapach, kwas linolowy, kwas linolenowy, palmitynian retinylu, helianthus annuus to jest jakis olej z nagietka , beta-karoten ci40800
z wyciągiem z nagietka z cennych witamin A, E, f no i ma raczej "normalny" zapach niestety miodem nie pachnie :D


a ten prawdziwy melkfett który tak kiedyś chwalono że dobrze działa , przynajmniej tak czytałem- to jest faktycznie tłuszcz mleczny ale taki co się nim krowom wymiona leczy i jest baardzo tłusty :D tylko ciężko go znależć
na http://mojaluszczyca.pl podziel się swoją wiedzą o chorobie ...
Awatar użytkownika
mojaluszczyca.pl
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 Lis 2011, 01:54

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 04 Gru 2011, 21:26

Ten mój balsam, doskonale łagodzi u mnie wszelkie zaognienia np. teraz, po leczeniu cygnoliną. Świetnie natłuszczał mi skórę, podczas kuracji exorexem. Ale też codzienne jego używanie, zwalnia narastaniu łuski. Sprawdziła go już duża rzesza użytkowników :lol: Ma już swoich gorących fanów. Polecam :)
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez kaska69 » 04 Gru 2011, 22:23

Mojałuszczyco, moja kuzynka zakupiła mi te specyfiki firmy MELKFETT własnie w Niemieckim Rossmanie, maja kilka gatunków, pisałam wyżej, i kosztuja w od 2 do 3 euro, te które zakupiła mi Heniulka są takie same, testowałam je więc wiem.



Arturku,
dzieki za nowe ikonki, ale mogę jeszcze poprosic o tańczącego banana i kwiatki? W podziękowaniu :serduszka
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron