Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 22 Gru 2012, 20:52

Ten mój nagietek, to Kochanie się u mnie kupuje nawet w składzie budowlanym :lol: Także i u Ciebie, on gdzieś tam musi być do zdobycia. Popytaj w sklepach kosmetycznych czy stoiskach drogeryjnych :)

Beatowego nagietka jeszcze nie sprawdzałam, ale pewnikiem kiedyś i on trafi na moje ciałko :gwiazdka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez Marzena81 » 23 Gru 2012, 15:13

A ja po wypróbowaniu kilku środków dalej uważam maść Heni za najlepszą. Lena ma teraz zapalenie oskrzeli, przy czym wysypało jej pupę. Niczym nie dałam rady posmarować tylko nagietkiem... Wszystko inne szczypie, a po nagietku jak ręką odjął... Dwa dni smarowania i po plamach ani śladu. Jeszcze raz baaaardzo polecam :banan0
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez BEATA » 24 Gru 2012, 13:09

O Heniu to nie wiedziałam że można go kupić ok to popytam w sklepach.
Od Beaty ta maść z nagietka MELKFETT też jest super, ja lubię takie tłuste maści. Jak jestem w domu to zawsze się nim nasmaruję mocno i tak chodzę wiadomo że jak się gdzieś wychodzi to smaruję się wtedy nawilżającymi maśćmi żeby ubrań nie potłuściś lub smaruję się cieniej, no ale jak jestem w domu to mogę sobie takie kuracje robić i trochę grubiej nasmarowywać.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez Lenka » 27 Gru 2012, 01:06

to muszę pospisywać i popatrzeć u mojej, bo nie mam pomysłu na smarowanie jej, natłuszczanie, aby jej nie szczypało
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez Ewunia » 28 Gru 2012, 20:01

Ja przez jakiś czas stosowałam Melkfett i jestem z niego bardzo zadowolona . Łuska zeszła mi po nim od razu i jest bardzo dobry do natłuszczania :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez Lenka » 30 Gru 2012, 12:27

kupiłam narazie ten melkfett, czy mojej pomaga, za krótko by powiedzieć, le u mnie super podziałał na ręce i skórę przy paznokciach, ja jestem u siebie z jego działania zadowolona
tego drugiego , co pisała Henia jeszcze u siebie nie znalazłam. Basiu może ty gdzieś widziałaś?
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez basia46 » 30 Gru 2012, 13:17

W zielarskim niedaleko J.Góry taki w bramie :D :D
ale nie wiem czy dokładnie taki sam muszę sprawdzić
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości