Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 04 Gru 2011, 23:18

"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez mojaluszczyca.pl » 04 Gru 2011, 23:31

kaska69 napisał(a):Mojałuszczyco, moja kuzynka zakupiła mi te specyfiki firmy MELK FETT własnie w Niemieckim Rossmanie, maja kilka gatunków, pisałam wyżej, i kosztuja w od 2 do 3 euro, te które zakupiła mi Heniulka są takie same, testowałam je więc wiem.



:D tak tak czytałem, zgadzam się z Tobą że te są podobne, różnią się nieznacznie składem co w niektórych opiniach ma znaczenie oraz producent ma znaczenie , tych melkfetów że się tak wyrażę jest bardzo dużo i one się tylko tak nazywają to jest rodzaj a co inna firma to trochę inny skład w rossmanie jest np tak jak pisałem altapharma a są i schlecker albo aurica i inne


no właśnie artsus chyba pisze o tym co ja czytałem , i jak nie bardzo był ?

(...)

coś mi się zdublowało, chyba na raz pisaliśmy :)



Edit by: Master of Chaoss

Poprawione zamkniecie kodu w cytowanym poście od "kaska69" ;)
Nie piszemy post pod postem, jeśli nasza odpowiedz jest ostatnia, edytujemy go i dopisujemy do niego to co chcieliśmy napisać w nowym poście
na http://mojaluszczyca.pl podziel się swoją wiedzą o chorobie ...
Awatar użytkownika
mojaluszczyca.pl
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 Lis 2011, 01:54

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 05 Kwi 2012, 20:03

Powiem tak, był bardzo dobry dopóki nie odkryłem maści ziołowo-nagietkowej. Po tym Melkfecie łuska praktycznie nie istniała, bardzo dobrze natłuszcza i skóra jest po nim w doskonałym stanie, ale maść wygrywa bo bardzo mi odpowiada jej zapach.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 24 Cze 2012, 10:07

No to się pochwalę i ja :gwiazdka.
Pomimo, że lato nadeszło już, u mnie sezon na Mikołaja. To wczoraj otrzymałam, i zamierzam zużyć do ostatniego maźnięcia http://www.enzborn.de/produktuebersicht.php?p=505&s=%&g=39 Wspierać się tym będę, podczas leczenia się proderminą, też zresztą otrzymaną od Mikołaja :kwiatek6
"ENZBORN Melkfett ® EXTRA z Tea Tree Oil
Naturalne leczenie podrażnień skóry
Połączenie tłuszczu z mleka i ® ENZBORN herbaty australijskiego olejku z drzewa ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne i aktywuje funkcję ochronną skóry. W antyseptyczne właściwości olejku z drzewa herbacianego jest australijski wieków. Nadaje się do ożywczy, opieki dziennej. ENZBORN Melkfett ® wzmacnia naturalną funkcje ochronne i barierowe skóry.Wilgoci w skórze jest dodatnio regulowany, wysuszeniu i ochłodzeniu nie może. Stosowany w postaci cienkiej warstewki, chroni przed wilgocią, płynów, brudu i wpływów środowiskowych. Bez konserwantów - bez barwników - nie dezynfekcyjne - bez perfum" - tyle wujek google :D

Beciu buziaki w podzięce :kwiatek7 :buzka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez Gosiaczek68 » 25 Cze 2012, 21:07

Zostałam podobnie jak Henia obdarowana tym cudem natury.
Smaruje wszystko co sie da :banan1 nawet pachwniy i pod piersiami, jest dobrze co by nie zapeszyć, ale działa, plamki pod piersiami robią sie bledsze. Na pewno świetnie natłuszcza skórę.

Maśc jest tłusta i powiedziałabym lekko chłodzi, jak dla mnie pachnie polską miętą, ale może australijskim eukaliptusem, w kazdym razie świeżością na pewno. :cmok
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 06 Lip 2012, 19:01

Przy tej pogodzie odstawiłam dziegcie, lecę tylko tym Melkfettem. Ciekawa jestem jak on, w połączeniu ze słoneczkiem, poradzą sobie z tymi moimi niedobitkami czyt. pryszczami :lol:
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez artsus » 06 Lip 2012, 21:52

Na słoneczko bardzo dobrze reaguje maść z nagietkiem, łuszczyca praktycznie znika bynajmniej stało się tak u mnie po nagłym ataku choroby. Jeszcze jedna sprawa, jeśli ktoś lubi czipsy to radzę je znienawidzić, bardzo zaostrzają łuszczycę.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez BEATA » 06 Wrz 2012, 18:30

Dzięki Heni już drugi raz jestem obdarowana także tym cudem MELKFETTEM, bardzo dobrze nawilża skórę, ma łądny zapach, powiem szczerze że nigdy nic tak dobrego nie miałąm do natłuszczania :brawo
No oczywiście dziękuję także Beatce bo żeby nie ona to Henia by od niej tego nie dostała a ja od Heni :gwiazdka6
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez henia » 06 Wrz 2012, 23:44

I to jest w tej naszej chorobie najpiękniejsze, uważam, umiemy się dzielić: i tym co piękne ale też tym co boli. Powodzenia Młoda :buzka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z nagietkiem Alter Heideschafer MELKFETT

Postprzez BEATA » 22 Gru 2012, 20:29

Od moich KOCHANYCH koleżanek czyli od Heni dostałam Hautbalsam a od Beatki Melkfett Ringelblume za co im serdecznie dziękuję. Obie te wspaniałe koleżanki obdarowały mnie maściami z nagietka tylko innych firm bardzo jestem z nich zadowolona świetnie mi skórę nawilżają i ładnie pachną. Smaruję się nimi cała :gwiazdka6
Moim zdaniem są godne polecenie :gwiazdka9
jakby można było je kupić w sklepie na pewno by zagościły u mnie na stałe.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

cron