Dernilan krem

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dernilan krem

Postprzez basia46 » 29 Gru 2011, 23:13

Dernilan jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji skóry stóp i rąk. Szczególnie polecany w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka.

Skład:
Alantoinum - 300,0 mg
Amidum acidi nicotinici - 250,0 mg
Acidum salicylicum - 100,0 mg
Camphorum - 1,0 g

Działanie:
Preparat o działaniu gojącym, przeciwzapalnym, przyspieszającym ziarninowanie tkanek, ułatwiającym usuwanie zgrubiałego, zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.

Wskazania:
W przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.

Dawkowanie:
Skórę stóp i rąk smarować preparatem od 3 do 4 razy dziennie, preparat lekko wmasować. Co kilka dni stopy wymoczyć i usunąć zrogowaciały naskórek. Po wygojeniu zmian preparat stosować 1 do 2 razy dziennie.
Jest też maść o troszkę innym składzie dobrze działa na skorupę na dłoniach i stopach szybko wygładza naskórek przy bardzo suchych piętach.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Dernilan krem

Postprzez kaska69 » 05 Sty 2012, 22:45

Basiu, czy ty używałąs ten krem? Jezeli tak to napisz prosze jak sie sprawował. :ladybug7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Dernilan krem

Postprzez basia46 » 05 Sty 2012, 22:54

Tak używałam go jak miałam skorupę na stopach, skóra robiła się taka fajna delikatna po paru dniach
moczyłam najpierw stopy a potem smarowałam tak samo ręce przy grubszej skorupie lepsza była maść.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości

cron