Mavena - Żel nawilżający

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Mavena - Żel nawilżający

Postprzez artsus » 05 Sty 2012, 22:39

Żel 200ml lub 500ml
Zawiera: mocznik (urea), oczar wirginijski, nagietek
Zastosowanie:
Przy łuszczycy, dla złagodzenia i nawilżenia silnie podrażnionej skóry.
• działa przeciwzapalnie
• łagodzi swędzenie
• nawilża

Sposób użycia: W zależności od potrzeb, raz lub kilka razy dziennie nanieść na skórę i delikatnie wmasować. Szczególnie zalecany po kąpieli.

Skład:
Mocznik 5%
Destylatu oczaru wirginijskiego 88%
Gliceryna 3%

Image

Opis i zdjęcie ze strony http://www.mavena.pl

Dzięki Pani Agnieszce z firmy PB Center a za sprawą Beatki dostałem w/w kosmetyk i już zacząłem eksperymenty na sobie.

Podobnie jak krem, który dostałem do testów żel bardzo dobrze tonizuje i nawilża skórę. Stosuję go także po kąpieli, efekt jest po niej jest lepszy, bo żel daje uczucie odświeżającego chłodu, skóra jest gładka w dotyku i bardzo miękka dla przedłużenia efektu po żelu właśnie stosuję krem regenerujący. Efekt świeżości utrzymuje się cały dzień.
Niestety cena żelu jest także wysoka, ale rekompensuje ją wysoka wydajność żelu bo naprawdę przy niewielkiej ilości można się porządnie wysmarować i na dodatek bardzo ładnie pachnieć.

POST EDYTOWANY 29 Stycznia 2012 roku
Po wyczerpujących testach w/w żelu nawilżającego jestem z niego bardzo zadowolony.
Używam go głównie rano, po kąpieli daje dodatkowy efekt świeżości i nie tłuści jak maść. Pomimo że nie tłuści, skóra jest nawilżona, nie łuszczy się i długo utrzymuje taki stan - u mnie praktycznie cały dzień. Bardzo dobrze się rozsmarowuje przeciwieństwie do maści, więc obecnie maści używam tylko w niedziele a na co dzień dwa razy dziennie używam żelu nawilżającego. Po wyczerpaniu zapasu, na pewno zakupię go jeszcze.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Mavena - Żel nawilżający

Postprzez artsus » 25 Kwi 2012, 08:18

Widzę małe zainteresowanie żelem nawilżającym, a kosmetyk bardzo dobry. Skończył mi się już kilka dni temu ale tak samo wydajny bo smarowałem się co drugi dzień z rana (raz krem regenerujący a raz żel nawilżający) przez ten czas może raz nasmarowałem się maścią nagietkową ale przy maści niestety trzeba czekać aż się wchłonie a tu efekt miałem natychmiastowy i zabezpieczenie na cały dzień.
Żel w prawdzie nie jest tani, ale jak w przypadku kremu także będę kontynuował pielęgnacje tym żelem.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości

cron