DERMOKOSMETYKI

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

DERMOKOSMETYKI

Postprzez BT37 » 02 Cze 2012, 22:28

Jak wiecie dzięki uprzejmości różnych firm kosmetycznych możemy próbować, czy jak wolicie testować na sobie rózne kosmetyki wspomagające naszą skórę. Są to dermokosmetyki stworzone z myślą o naszej suchej, wrażliwej skórze. Jednakże nie są to preparaty lecznicze.Wielokrotnie słyszałam, że te kosmetyki nie wyleczyły zmienionej chorobą skóry. Zadaniem dermokosmetyków jest wspomaganie i uzupełnianie leczenia, a nie leczenie. Jeśli zaczniemy stosować kompleksowe dbanie o naszą skórę wówczas i efekty leczenia będą lepsze. Po każdej kapieli stosujmy odpowiednie do naszej skóry kosmetyki- balsamy, kremy, szampony, oraz suplementy. Skóra wówczas będzie cały czas nawilżona, natłuszczona, zadbana.
W tym dziale możecie poczytać o różnych dermokosmetkach. Osoby, które je otrzymały opisują swoją z nimi "przygodę". Opisują ich skład, zachowanie się skóry na preparat. Czytając te opinie można potem wybrać coś dla siebie.
Chcę tu również podziękować wszystkim Firmom, które ofiarowały nam swoje kosmetyki, które nas wspierają w tym co robimy, które znajdują czas i chęci by się z nami spotykać na naszych spotkaniach. Wielki ukłon w waszą stronę :kwiatek7 :brawo
I tak dziękuję serdecznie :
Pani Agnieszce Winnickiej z firmy PHARMA & BEAUTY CENTER S.C. przedstawiciela kosmetyków MAVENA i EUBOS
Pani Agnieszce Sadowskiej z firmy CERKO
Pani Magdzie Kurzyp z firmy PSM SP. Z O.O. PROSKIN LF
Pani Dorocie Kołodko z firmy PHU FAGOT przedstawicielowi kosmetyków APLIDERM i BIOCARE ( DERMOESTETICA )
Pani Magdalenie Pawłowskiej z firmy LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR. IRENA ERIS - seria PHARMACERIS
Pani Beacie Piekarczyk i Joannie Kania z firmy FARMINA SP. Z O.O. - MEDIDERM
Pani Mirosławie Voss z firmy MINEJO - kosmetyki BIOTURM
Pani Elżbiecie Kapała z firmy GALDERMA POLSKA SP. Z O.O. - CETAPHIL
Pani Anecie Polak z firmy BIODERMA
Panu Grzegorzowi Zalewskiemu z firmy ASPEN -BLUE CAP
Panu Michałowi Grywińskiemu z firmy DAGOMED PHARMA SP. Z O.O.- ALPENBALM
Myślę, że dziękuję tu w imieniu tych wszystkich, którzy dzięki waszej uprzejmości mogli na sobie sprawdzić działanie kosmetyków :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez kaska69 » 03 Cze 2012, 16:48

Beatko,
ja uważam ze my jesteśmy bardzo wdzieczni za te wszystkie kosmetyki, gdyby nie te firmy to ja np. nie znałaby przynajmniej 70% tych produktów, a tak mam okazję i wypróbować i wybrać dobry kosmetyk dla mojej skóry.

Bardzo tym firmom dziekuję :kwiatek1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez puma » 03 Cze 2012, 23:35

ja również serdecznie dziękuję wszystkim wymienionym osobom za możliwość wypróbowania dermokosmetyków. gdyby nie te próbki to po pierwsze również nie znałabym większości z tych preparatów, a po drugie nie wiedziałabym czy warto inwestować pieniążki w dany preparat :)
dziękuję również Beatce za operatywność i "załatwienie" nam tych próbek :kwiatek1 :kwiatek1 :kwiatek1 :kwiatek1
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez henia » 04 Cze 2012, 00:14

puma napisał(a):[...]dziękuję również Beatce za operatywność i "załatwienie" nam tych próbek

A bo szefowa, to jest to diablątko, co to jak ją wygonią jednymi drzwiami, to ona wlezie drugimi a jak będzie trzeba, to i znajdzie trzecie. Na nią nie ma silnych, lepiej od razu się poddać :lol:

Dzięki tym testom, krem do swoich wymagających stóp mam. Eubos- dziękuję :gwiazdka6
henia
 

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez Gosiaczek68 » 06 Cze 2012, 09:41

Ja równiez dziekuje za możliwość wypróbowania dermokosmetyków. Szczególnie polecam Medigel firmy Dermoestetica. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona i elastyczna i pieknie pachnie. :kwiatek7

To że dermokosmetyki nie leczą to już wiem, ale na pewno pomagaja utrzymać skórę na właściwym poziomie nawilżenia.
W niektórych przypadkach potrawią przynieść ulgę dla umeczonej skóry. :brawo
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez dora1000 » 05 Sie 2012, 07:55

Ja także chciałam podziękować tym wszystkim wspaniałym ludziom za możliwość testowania ich produktów. Dzięki temu mogę wybrać sobie odpowiednie dermokosmetyki do mojego ciała. Ale nie mielibyśmy tej możliwości gdyby nie nasza Beatka, która robi wszystko dla nas by nam pomóc i wspiera nas każdego dnia. Beata nie ma słów by wyrazić swoją wdzięczność. Powiem tak jesteś Wielka, a miłość do bliźniego jaką okazujesz innym zwróci Ci się w przyszłości z nawiązką. :kwiatek4
dora1000
 

Re: DERMOKOSMETYKI

Postprzez Ewunia » 09 Sie 2012, 20:04

Ja również chciała bym się przyłączyć do podziękowań za możliwość testowania tylu dermokosmetyków które wspomagają leczenie łuszczycy :) Dzięki uprzejmości firm mogłam dobrać właściwe dermokosmetyki do swojej skóry i ciała . :banan0

Beatko wielki ukłon w Twoja stronę za pomoc i za to , że wspierasz nas każdego dnia i o każdej porze :)

Jeszcze raz dziękuje , za możliwość stosowania wielu dermokosmentyków :buzka
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości

cron