MAVENA EUBOS

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

MAVENA EUBOS

Postprzez Tomek » 23 Cze 2012, 00:04

Cześć wszystkim wyróżnionym przez matkę naturę!
Beatko, jeszcze raz dziękuję za dermokosmetyki!! B12 + balsam + saszetki eubos.
Coś o maści b12. Smaruję cały brzuch, rano i wieczorem. Nie chcę zapeszać!! Z końcową opinią jeszcze zaczekam. Bardzo duże :brawo za działanie na łuskę!!! Jedno, dwa smarowania i łuski nie ma!! Naprawdę, jestem pod duży wrażeniem!! :shock: Na pewno kupię następną tubkę!!!!
Balsam do ciała Mavena Mg46 (Hydrolotion O/W). Duża wydajność, ładny zapach, bardzo dobrze nawilża!! Same plusy.
Smaruję dalej i obserwuję działanie. 8-)
Tomek
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 Maj 2012, 22:28

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez dora1000 » 26 Cze 2012, 12:32

Mavena B12 jest naprawdę dobra. Smaruje się nawet w pracy. Nie jest tłusta i fajnie się wchłania, bez zapachowa. Lubię się nią smarować bo daje uczucie chłodu. Moja skóra za uszami i w uszach stała się normalna. Zadziałała na mnie szybko. Mogę ten produkt polecić. :kwiatek6 kwiatek dla Beatki za możliwość testowania tego produktu.
dora1000
 

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Gosiaczek68 » 26 Cze 2012, 17:17

Dzięki uprzejmości Beatki oraz firmy Eubos otrzymałam zestaw dermokosmetyków Urea.

Image


Zestaw zawiera:
Mleczko do ciała - Emulsja typu woda w oleju, do codziennej pielegnacji suchej szorstkiej i napiętej, z zawartościa 3% mocznika. Zawiera olejek ze słodkich migdałów, glicerynę, alantoinę oraz mleczan sodu.
Skóra jest po nim gładka i śliska, dobrze sie rozprowadza, skóra pozostaje długo nawilżona.

Krem do rąk - z zawartością 5% mocznika. Zawiera w swoim składzie masło shea, witamine E, prowitaminę B oraz witaminę PP.
Dobrze się rozprowadza na skórze, lekko tłuści, co z koleji pozwala dłużej utrzymac ręce nawilżone, ale jak dla mnie mógłby sie bardziej wchłaniać.

Krem do stóp - z 10% mocznikiem. Zawiera olej makadamia, gliceryne, alantoinę i mleczan mentylowy. Krem rewelacja, doskonały do zrogowaciałej, popękanej, wysuszonej i szorstkiej skóry. Bardzo dobrze zmiękcza skórę stóp, jest tłusty, doskonały na noc pod skarpety. Stopy są nawilżone przez nastepny cały dzień.

Krem do twarzy - 5% mocznika. Zawiera olej makadamia, glicerynę, alantoinę i mleczan sodu. Podeszłam bardzo sceptycznie do tego kremu i jestem mile zaskoczona, krem jest bezzapachowy, pozostawia na skórze miłe uczucie nawilzenia, nie tłyści skóry, dobrze sie rozprowadza i skóra jest jedwabista i elastyczna. :serduszka

Dziękuje firmie Eubos oraz Beatce za możliwość sprawdzenia tych dermokosmetyków. :buzka
Ostatnio edytowany przez Gosiaczek68, 26 Cze 2012, 21:28, edytowano w sumie 1 raz
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez BT37 » 26 Cze 2012, 17:35

Firma, która udostępniła nam kosmetyki nazywa się PHARMA & BEAUTY CENTER. Jest ona wyłącznym dystrybutorem niemieckich i szwajcarskich dermokosmetyków i wyrobów medycznych. Podziękowania wiec należą się firmie Pharma & Beauty Center :ladybug7 .
A ja ze swojej strony życzę efektów w stosowaniu tych kosmetyków :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez BEATA » 26 Cze 2012, 19:48

Witam wszystkich. Dostała do testowania zestaw kosmetykó z firmy Maveny i Eubos. Chciałam bardzo podziękować przestawicielom firm no i Beatce dziękuję ślicznie. Balsam Maveny pięknie pachnie i dłogo skóra jest nawilżona, co do maści z Maveny B12 ma ładny kolor fajnie się wchłania. Więc dalej będę testowała i obserwowałą.
Saszetka z lewej strony to krem do twarzy Eubos, w środku krem do rąk , a po prawej krem do stóp.
Na dole maść Maveny B12 w srodku mydło i po prawej stronie balsam z Maveny.
Załączniki
20120617083.JPG
oto zdjęcia mojego zestawu
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez basia46 » 26 Cze 2012, 22:11

mydełko jest super ale malutkie :gwiazdka
gdzie można je kupi tylko ciekawam
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Tomek » 27 Cze 2012, 21:09

Witam!
Jak widać dermokosmetyki przez nas sprawdzane zbierają pozytywne opinie. Jest ku temu uzasadnienie w postaci efektów. Kończy mi się maść b12 a jeszcze chciałbym się posmarować.. Czy te preparaty są ogólnie dostępne?
Tomek
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 Maj 2012, 22:28

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez BT37 » 27 Cze 2012, 21:26

Tomku, tu masz wszyskie informacje gdzie mozna kupić produkty Mavena :

http://www.mavena.pl/index.php/gdzie-kupic/
Mam nadzieję, że Ci to pomoże.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Tomek » 02 Lip 2012, 00:16

Wielkie dzięki! Sprawdzę jeszcze działanie na nogach. Jeżeli efekt będzie choć podobny jak na tułowiu będzie super!!
Tomek
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 Maj 2012, 22:28

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Lip 2012, 15:55

Preparaty Eubos na stałe zagościły w mojej łazience. Krem do ciała świetny, łagodząco dział na wszystkie podrażnienia, ostatnim moim odkryciem jest, że działa świetnie na ukąszenia przez komary, przede wszystkim likwiduje swędzenie skóry.

Krem do stóp też rewelacja mam łuszczycę paznokci co powoduje zgrubienie ich, "ładuję" tego kremu pod paznokcie ile się da, później wyskrobuje zrogowaciałe coś spod paznokci, i mam obecnie fajne cieniutkie paznokcie w powietrzu... mam nadzieje że z czasem może odrosną w miarę normalne, oczywiście stale pilnuje by krem pozostał pod paznokciami.

Jakoś nie przypadł mi do serca krem do rąk, ale też na rękach nie mam żadnych zmian, skóra po nim jest tłusta i śliska, niestety stale pracuje w papierach i pozostawiałam tłuste ślady, polecam dla osób które maja problemy z rękoma. :kwiatek1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

cron