MAVENA EUBOS

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Ewunia » 30 Lip 2012, 17:57

Witam :) Dostałam do przetestowania dermokosmetyki firmy Eubos. W skład wchodzi szampon oraz balsam. Co do szamponu jestem zadowolona dlatego ,że stosując go przestała swędzieć Mnie głowa . A dzieki balsamowi skóra szybko się nie wysusza :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez Ewunia » 23 Wrz 2012, 18:17

Zakończyłam stosowanie dermokosmentyków z firmy Eubos-u.
Stosowałam szampon oraz balsam do ciała. Postaram się napisać jak zadziałały na mnie te dermokosmentyki.
Co do szamponu jestem bardzo zadowolona. Stosując go zauważyłam , że zmiany łuszczycowe zaczęły się zmniejszać oraz zeszła łuska z głowy a co najważniejsze nie czuję świądu na głowie co dało mi spokój w życiu. Osobiście jestem zadowolona , że mogłam przetestować na sobie szampon i z pewnością wrócę do niego.

Co do balsamu już nie jestem taka przekonana , mimo tego , że strasznie szybko się wchłaniał i nie brudził ubrań , to nie zauważyłam wielkiej różnicy na skórze stosując go .

Dziękuje firmie Eubos oraz Beatce za możliwość sprawdzenia tych dermokosmetyków. :buzka
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez kaska69 » 13 Lut 2013, 22:59

Mam pytanie , może ktos z was miał podobne doświadczenie.......

uzywałam tego balsamu rok temu i byłam zachwycona, na gwiazdke dostałam od koleżanki taki sam i jak zaczełam go używac to mnie podrażnia.... mam bardzo czerwone plamy i strasznie szczypie. nie wiem co sie stało....oczywiście odstawiłam go, choc żałuję
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez dora1000 » 14 Lut 2013, 13:47

Kasia ja tak często mam z kremami. Na początku je toleruje, a póżniej podrażnia mi skórę i się na nie uczulam. Przyczyn można by szukać wiele. :kwiatek8
dora1000
 

Re: MAVENA EUBOS

Postprzez kaska69 » 18 Lut 2013, 23:09

ja tak mam pierwszy raz z kremem, zaobaczymy jak zareaguje na ten co dostałam w sobote, ale to juz opisze w innym dziale :gwiazdka6
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron