Buska maska siarczkowa

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Buska maska siarczkowa

Postprzez Coccinella » 23 Lip 2012, 20:39

Próbkę buskiej maski siarczkowej otrzymałam na spotkaniu w Częstochowie..

Słyszałam o niej wiele razy, czytałam jeszcze więcej, ale trudno mi uwierzyć że coś działa tak jak jest napisane na opakowaniu, więc nigdy jej nie kupiłam:D

A tu proszę...! rozkosz! pachnie pięknie, mi się ten zapach bardzo podoba... nawilża bardzo dobrze, miło się w niej leży w wodzie:D:D:D sama przyjemność... teraz smaruje się cygnoliną 4% i daje mi duże ukojenie:)
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Lip 2012, 15:31

Ja równiez otrzymałam Buską na spotakniu w Częstochowie jak do tej pory nie zdążyłam jej wypróbować, ale nie omieszkam w najbliższym czasie opisać swoich spostrzeżeń. :D

(...)

Pierwsza próba przeprowadzona, powiem tak BUSKA JEST BOSKA.
Skóra jest fajnie nawilżona i elastyczna i ten zapach odswieżający i taki delikatny, woda robi sie biała, lekko śliska ale nie tłusta, raj na ziemi czyli w wannie :banan0 a łazienka jak pachnie cudo. :kwiatek7


//edit: Master of Chaoss
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 28 Lip 2012, 12:27, edytowano w sumie 1 raz
Powód: prosze korzystać z opcji edytuj i dopisywac co sie chcialo dodać, jesli ostatni post należy do Ciebie.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez henia » 28 Lip 2012, 13:55

Również jestem jedną z obdarowanych tymi próbkami. Zostawiam je jednak na gorsze czasy, teraz ze skórką mam wakacje :banan0
Bardzo dziękuję za prezent firmie P. F. Sulphur Busko Zdrój :kwiatek10
henia
 

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Coccinella » 28 Lip 2012, 17:09

Ja już zakupiłam sobie półkilogramowe pudełeczko:D
Coccinella
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 17
Rejestracja: 09 Lip 2012, 13:19
Miejscowość: Radomsko

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Gosiaczek68 » 29 Lip 2012, 21:36

Zakochałm sie w Buskiej. :oops:
Zobaczymy tylko czy moja skóra też? Jak nie lubiłam kąpieli tak teraz wyleguję sie w niej godzinnę, skóra aksamitnie gładka, pieknie pachnie. Próbka zaraz mi sie skonczy, ograniczam smarowanie maską tylko do zmian, tuch ciemnych przebarwień, oraz miejsc intymnych i fałd skórnych, super sparwa.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez dora1000 » 31 Lip 2012, 12:28

Dziewczyny opiszcie ulotkę Buska maski siarczkowej . Piszą że to można też stosować na głowę ? Gosia Ty wiesz pewnie najlepiej:))
dora1000
 

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Gosiaczek68 » 31 Lip 2012, 21:47

Dorotko naprawdę??? Nie doczytałam, te literki na tych opakowaniach są tekie małe hi hi że nijak ich bez okularów nie moge przeczytać, muszę poczytac na ulotce, ale na ciałko polecam super sprawa. :gwiazdka9

Drogą dedukcji doszłm do tego że jednak raczej nic sie nie nadaje, bo jak tę maskę nałożyc na skórę głowy? a SPA siarkowe to jest z olejkiem i włosy byłyby nieciekawe jednak, :gwiazdka4
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Joanna » 03 Sie 2012, 21:47

Użyłam mojej próbki, którą dostałam w Częstochowie przedwczoraj, kolejne podejście dzisiaj. Spędziłam w kąpieli godzinę, było tak przyjemnie - co mnie zdziwiło - pomimo dolewania właśnie wody maska utrzymywała się jeszcze na skórze, nie spłukiwała się sama ze skóry tylko utrzymywała - dopiero schodziła po starciu ręką.
Zarzuciłam ją w miejsca zmian a później już leżałam w tej wodzie. Byłam zszokowana tym jaką mam skórę - nawilżoną, elastyczną, miękką - dziwiłam się jeszcze nawet wczoraj popołudniu, że skórę mam jak mały zdrowy dzieciaczek ;)
Jestem zadowolona bardzo z buskiej i raczej zakupię niedługo ten duży słoiczek :) polecam
Awatar użytkownika
Joanna
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 25
Rejestracja: 13 Lip 2012, 16:52
Miejscowość: Częstochowa

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Gosiaczek68 » 03 Sie 2012, 22:12

Czyli tak, Buska jest po prostu boska :banan1
Dziekujemy firmie Sulphur za możliwość poznania dermokosmetyków :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez dora1000 » 05 Sie 2012, 07:40

Ja dzięki uprzejmości Beatki też otrzymałam " buska maska siarkowa " do ciała. Wczoraj pierwszy raz użyłam i przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Jest cudowna, ładnie pachnie. Bardzo dobrze się rozprowadza na ciele i ma wiele korzystnych właściwości. Wspomaga leczenie łuszczycy, redukuje cellulit, zmniejsza rozstępy, poprawia koloryt skóry. Ja użyłam w połączeniu buskie SPA siarczkowe do kąpieli. Po zmyciu ciało miałam jedwabiście gładkie. Już wczoraj przeglądałam internet ile to wszystko kosztuje. Ceny nie są wygórowane a właściwości kuracji zachęcające do kupna. Ja mimo wszystko zrobię eksperyment na głowę. Nie piszą że są przeciw wskazania na smarowanie głowy. Beatko dziękuję za to cudeńko. Już wiem, że zamówię sobie prawie
wszystkie produkty z Buski . Mało, że leczy to mam swoje SPA w domu. Z borowiny też skorzystam. :* ten całusek dla Beatki za takie cudeńko.
:ladybug4
dora1000
 

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron