Buska maska siarczkowa

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez jasiu » 20 Sie 2012, 21:17

jak możesz to napisz jak skóra reaguje na ten żel?? Bo maska działa super może kupie go swojej córce. :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez dosia :) » 20 Sie 2012, 21:36

jak tylko jutro odbiore nasmaruje to napisze nie ma sprawy :gwiazdka5 to żel hipoalergiczny tak że myśle że ze skóry nie obleze dokumentnie :D
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez majka » 26 Sie 2012, 13:51

Witajcie :gwiazdka6 Dzięki uprzejmości firmy Sulphur Busko Zdrój miałam mozliwość przetestowania dużego opakowania buskiej maski siarczkowej. Po prawie miesiącu stosowania muszę przyznać, że w tej chwili moja skóra jest w dużo lepszej kondycji, jest bardziej nawilżona, nie jest szara. Drugą sprawą jest jej działanie, lecznicze na zmiany skórne, które w moim przypadku łagodziła. Dodam, że mam również łuszczycowe zapalenie stawów i tu ku mojemu zadowoleniu buska maska siarczkowa również wspomagała leczenie, łagodziła ból. Nie likwidowała go do końca, ale z pewnością było lepiej. Maskę również stosowała moja córka, która dłuższy czas bezskutecznie walczyła z uczuleniem. Dermatolog wciąz przepisywał różne maści, kremy i bez efektu. Po kilkakrotnym zastosowaniu maski efekt był widoczny gołym okiem. Zmiany uczuleniowe ginęły.
Tak więc mogę śmiało powiedzieć, że produkt ten na stałe zagości w naszym domu. Polecam każdemu taka kurację :gwiazdka6
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :ladybug4
majka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Cze 2012, 09:45

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Sie 2012, 21:12

Też otrzymałam w darze od firmy Sulphur dużą puchę maski, mogę teraz poszaleć. Pisałam juz wcześniej że jestem tym cudem zachwycona.
Gdy miałam próbki maski nakładałam ja tylko na miejsca zmienione chorobowo, czyli na moje przebarwienia i miejsca które są w leczeniu, obecnie nakładam maske na całą skórę od stóp do głów, łącznie ze skórą głowy i miejscami intymnymi, stoje w tym wysmarowana 10 min i dopiero wchodze do wody.
Maska pozostaje na skórze nawet podczas kąpieli, dopiero po potarciu ręką schodzi. Woda robi sie biała i pięknie pachnie, a skóra jest aksamitna i elastyczna. Łagodzi podrażnienia, otarcia skóry, eliminuje swędzenie. Taka kąpiel trwa przynajmniej 15-20 min. Po kąpieli przez długi czas czuje sie komfort, jestem taka "czysta" i zrelaksowana.
Dzięki masce polubiłam kąpiele, dlaczego nie odkryłam tego wcześniej? hi hi :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez marys55 » 13 Lis 2012, 22:13

Jeszcze raz Beatko dziekuje za przesylke,dzisiaj pierwszy raz uzylam maski nie tylko na cialo ale i glowe.Posmarowalam tylko na 15 min wspaniale nawilza . :ladybug4Jutro dalsze smarowanie :gwiazdka9
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez andrzej » 14 Lis 2012, 21:13

witajcie do kąpieli mają też mydło siarkowe w płynie oraz żel który(zakrętkę) wlewa się wody i jest wspaniała kąpiel pachnie lepiej niż w Busku .Ja jadę teraz 19 -tego na trzy tygodnie ,miłego wieczoru.
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez vitaminka » 14 Lis 2012, 22:58

Miłego i owocnego pobytu Ci życzymy :brawo
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez andrzej » 15 Lis 2012, 11:51

dzięki myślę że będzie fajnie. :gwiazdka
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez BEATA » 15 Lis 2012, 20:02

No i Buskę Maskę Siarczkową również dostałam od Heni a ona od Beatki zreszta już nie będę tego powtarzać w następnych postach bo pewnie one przewaznie robią takie wspaniałe prezenty :brawo
maska również jest dobra ale mniej już mi się sprawdza jak Spa ten płyn do kąpieli, na przemiennie stosuję raz Buskę Maskę a następnego dnia Buskie Spa. Powiem tak bardzo ładny zapach skóra jest po tym nawilżona ale już chyba nie tak aksamitna jak po tym płynie no może mi się tylko wydaję bo dopiero użyłam jej 2 razy. Pózniej zobaczymy. JA ja tak stosuję: nakładam 10 min przed kąpielą tak chodzę po domu potem wchodzę do wanny tam gdzie kończy mi się woda czyli w połowie przypuśćmy brzucha to ta maska odpada na niektórych miejscach trzyma się cały czas skóry i kończę kąpiel po 15 minutach.Mogę polecić Wam dermokosmetki tej firmy i sama także lecę w wekeend po Buskę maskę.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Buska maska siarczkowa

Postprzez marys55 » 15 Lis 2012, 20:17

Nadal smaruje glowke buska maska oraz dolaczylam cerkogel30.To wszystko zmywam zelem pharmaceris glowa jest nawilzona po prostu komfort :banan0 Co do kremu mediderm chyba nie pasuje do mnie-szczypie :ladybug6 Pozostale zmiany smaruje daivonexem(czolo) pozdrawiam.
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

cron