BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez BEATA » 15 Lis 2012, 19:47

Ja również dostałam od Heni buskie SPA siarczkowe a ona oczywiście od Beaty za co im bardzo dziękuję :gwiazdka9
Robię to tak; wlewam do wanny 50 ml tego płynu i tak leże w wodzie 20 minut powiem tak cudowny zapach, skóra jest taka aksamitna, miła w dotyku, no po prostu super jestem zaskoczona tym produktem :banan0 niestety już mi się skończył użyłam go tylko dwa razy ale efekty niesamowite więc w weekend lecę do apteki. Zadziwiło mnie to że skóra jest taka cudowna w dotyku miękka mam nadzieję że dalej też tak będzie :gwiazdka7 jak coś to będę zdawała relację :D
Ewunia a jak Ty to buskie SPa siarczkowe używasz do głowy trzymasz to na głowei 15-20 min bo tak jest napisane żeby wlać do wody i czas kapieli 15-20 min to jak Ty to robisz z głową?? po prostu moczysz ją w tej wodzie?/ czy tylko to SPA nakładasz na głowę/??
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez marynarz » 04 Kwi 2013, 22:10

Również czasem używam preparatu do kąpieli, trudno powiedzieć czy pomaga ale skóra jest po nim delikatna i ma fajny zapach.
marynarz
 

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez joanna4213 » 26 Kwi 2013, 20:35

Kąpałam się w preparacie buskie SPA siarczkowe i powiem, że jest niesamowite. Nie dosyć, że ma miły zapach to skóra jest gładka, jedwabista, nie swędzi, długo utrzymuje nawilżenie. Polecam wszystkim.
Dziekuje Beatce za wszystkie preparaty. :kwiatek1
joanna4213
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 12 Lut 2013, 18:55
Miejscowość: Poznań

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez Łaciata90 » 31 Lip 2013, 12:25

w końcu zaczęłam używać ofiarowane jakiś czas temu preparaty, zarówno ten do kąpieli jak i maskę siarczkową. Niewielkie opakowania okazały się bardzo wydajne, a zapach mają super, miła odmiana. Używam tych preparatów gdy czuję nasilony świąd i zawsze pomagają, czuć, że skóra jest nawilżona,mięciutka i nie swędzi.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez dora1000 » 31 Lip 2013, 12:51

U mnie BUSKIE SPA SIARCZKOWE zagościło na stałe w moim domu. Dostałam także od Beatki w Częstochowie ponownie ten produkt z czego byłam bardzo zadowolona. Czy pomaga i w jakim stopniu? Napewno skóra jest ładniejsza, gładsza i aksamitna. Używam tego każdego dnia. Zapach mi bardzo odpowiada. Dla kobiet bardzo dobry na cellulit i przy codziennym stosowaniu widać tego efekty.
dora1000
 

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez Szater » 31 Lip 2013, 20:28

stosuje juz dosc długo Buska maske siarczkowa,nakładam na skóre ona po około 20-30 min sie wchłania i tak sobie chodzę a dodatkowo przed wejsciem do wanny smaruje gruba warstwa stawy,szczególnie te które najbardziej mi dokuczaja,klade sie do ciepłej wody i tak poleguje ze 20min,potem dopiero zmywam,skóra nawilzona a i stawy lepiej sie maja.Na noc stosuje Bals Sulphur żel.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez Jesza » 23 Sie 2013, 20:37

Ja stosuję jako żel do mycia i działanie jak na mnie musze przyznać takie sobie... dużo lepiej dziala na mnie buska maska siarkowa.swietnie wygladza skore i lagodzi podraznienia
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez kaska69 » 23 Sie 2013, 23:08

ja uwielbiam poleze w wannie w tym spa i przyznam sie ze na etykietce pisza ze 15-0 minut tak mozna, ale ja pozwalam sobie na dłuzsze polegiwanie w tym specyfiku :gwiazdka5
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: BUSKIE SPA SIARCZKOWE - DO KĄPIELI

Postprzez Szater » 24 Sie 2013, 09:57

juz gdzies pisałam ....najpierw smaruje całe ciało ,dosc grubo owa maska ,potem chodze tak z 30,40 min.ona fajnie sie wchłania i mozna nawet jakis ciuszek założyc,potem dosmarowuje stawy przed wejsciem do wanny i wtedy poleguje....mam dwa w jednym,nawilzona dobrze skóra ze zmianami i dodatkowo ratuje swoje stawy :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości

cron